Plac zabaw 2.0 ver 14 ul. Cyraneczki Józefosław

Program rozwoju Józefosław 2.0 – spotkanie z kandydatami PO do Rady Miasta

Szanowni Państwo!

Tym razem chciałabym Państwa zachęcić do wzięcia udziału w spotkaniu wyborczym kolejnego kandydata na burmistrza, Pana Zdzisława Lisa. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 października o godzinie 19.00, w Józefosławiu, przy ul. Uroczej 14 (wejście od ul. Cyraneczki).

Na spotkaniu, zostaną przedstawieni kandydaci na radnych z naszego terenu, pan Robert Widz (okręg wyborczym nr 14) oraz pani Katarzyna Krzyszkowska-Sut (okręg wyborczy nr 15) oraz kontrakt/program dla Józefosławia. Będzie okazja, aby poznać te osoby bliżej. Od siebie mogę dodać, że obydwie te osoby poznałam w bardzo aktywnej pracy społecznej na rzecz naszej wspólnoty.Jak Państwa informowałam wcześniej, poprosiłam o takie kontrakty/programy dwóch kandydatów, – poprzedniego burmistrza, pana Józefa Zalewskiego oraz obecnego burmistrza, pana Zdzisława Lisa. Nie ukrywam, że obydwaj panowie konsultowali się ze mną w sprawie założeń do tychże programów. Obydwa programy, – aczkolwiek nieco zróżnicowane, – są dobre i zawierają propozycje rozwiązań kluczowych problemów tego terenu. Komu zaufacie i czyj program wybierzecie, – zależy od Państwa. Z programem pana Zalewskiego mieliście Państwo okazje zapoznać się na jego konwencji wyborczej. W najbliższym czasie, jak tylko otrzymam, postaram się udostępnić go w formie elektronicznej. Teraz będzie okazja poznać propozycje pana Lisa, którą załączam w tej korespondencji. Dostępna jest również na stronie:

Platformy Obywatelskiej

Polecam również Państwa uwadze stronę dyskusyjna, na której możecie Państwo podzielić się swoimi opiniami.

Po raz kolejny zachęcam Państwa do ŚWIADOMEGO a NIE EMOCJONALNEGO WYBORU. Po ostatnich wyborach, Józefosław pokazał, że nie wolno go lekceważyć. Pokazała to również ostatnia kadencja, w której udowodniliśmy, że potrafimy walczyć i konsekwentnie egzekwować realizację kolejnych inwestycji służących poprawie jakości naszego życia oraz naszej wspólnej przestrzeni publicznej. Przypomnę Państwu, ze obecnie, tylko na Józefosław, jest przeznaczana 1/3 całego gminnego budżetu inwestycyjnego. Jeśli ktoś obiecuje Państwu, że w 4 lata załatwi wszystkie problemy tego terenu, to proponuje podchodzić do takich obietnic z rezerwą.

Chciałabym również uświadomić Państwu, że w świetle tego wszystkiego, co pokazaliśmy w mijającej kadencji, obecnie trwa swoisty BÓJ O JÓZEFOSŁAW. Dlaczego? Po pierwsze jesteśmy bardzo silnym (2 okręgi) i aktywnym elektoratem. Po drugie, głosujemy zgodnie i jednoznacznie wskazujemy konkretnego kandydata. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych okręgów wyborczych, głosy Józefosławia nie są rozproszone. Po zsumowaniu stanowią bardzo silny głos poparcia dla jednego nazwiska. Dlatego ten, kogo wskaże i wybierze Józefosław, ma ogromną szansę otrzymania mandatu społecznego na fotel burmistrza, a tym samym, – zobowiązania wobec tej społeczności. Nie zmarnujmy tej szansy. Poznajmy kandydatów. Jeszcze raz – WYBIERAJMY ŚWIADOMIE A NIE EMOCJONALNIE.

Tymczasem serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Nowocin-Kowalczyk

Radna MiG Piaseczno

Informacje na temat innych kandydatów :

Kandydaci na radnych z Józefosławia i Julianowa

Józefosław 2014/2018 – kandydat na burmistrza Mariusz Słowik

Józefosław 2014/2018 – kandydat na burmistrza Józef Zalewski

„…zainteresowane strony wypierają się tego jak żaba błota ” – Wyborcza koalicja ?

„Nasza Gmina – Nasz Powiat” … syn Starosty Jana Dąbka kandyduje do Rady Powiatu !

Podoba ci się:

Komentarzy (83)

 1. Pan lis mial juz szanse pokazac co potrafi niech teraz da pobawic sie komus innemu!/

  • To nie piaskownica, żeby dać się pobawić. Zalewski miał chyba 12 lat na zabawę, jeśli o mnie chodzi – to nie ma szans, choćby osobiście do domu przyjechał mnie przekonywać:) Pozostąły plankton wyborczy (Słowik i inni kandydaci), spowodują że przez pierwsze 2 lata będą obsadzać urząd swoimi ludźmi i nic nie robić. Dokładnie jak LIS 4 lata temu. Dlatego dla mniejszego zła My głosujemy na Lisa, on ani dobry ani zły – ale mimo wszystko lepszy niż poprzednik (ale też benchmark był bardzo nisko zawieszony). Z kandydatów na radnych bardzo mi sie spodobała inicjatywa p. Widza, żeby wyjść do ludzi i pokazać się – parasol na Cyraneczki w niedzielę – tak to ja, tak wyglądam i chcę was reprezentować, taki mam program. Na dzień dzisiejszy p. Robert ma Nasze 2 głosy:)

   • Nie głosuję na Partie tylko na ludzi!
    Czy na tym spotkaniu będą kiełbaski i piwo ?

   • TWS – Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

    • sorry nie TWS tylko TWA !

  • Zgadzam się !
   W tych Wyborach na Burmistrza wybiorę najmniejsze zło!

  • Pan Zalewski również co miał zrobić, to zrobił. Ale konkretnie, co zrobił dla Józefosławia, Julianowa ? Śmiem twierdzić,że ABSOLUTNIE NIC. Jeżeli jestem w błędzie , bardzo proszę o informacje na temat osiągnięć poprzedniego burmistrza w naszym rejonie (J&J).

 2. Dla mniejszego zła, szczególnie tego, które trwało przez ostatnie 4 lata wybór będzie łatwy. Z dwojga złego mój wybór padnie na Józefa Zalewskiego. Obecny burmistrz poza tym nie odcina się od swoich partyjnych aferałów, od towarzyszy z Partii Obciachu i innego kombinatorstwa ujawnionego przez dziennikarzy, itd, itp.

  • Ale dla Zalewskiego JJ to sprawa honoru!

 3. Swoją drogą, czy gdzieś są zebrane opisy / programy kandydatów na radnych, czy trzeba ich sobie pojedynczo „googlac” i podglądać na portalach społecznościowych, co robią na co dzień?

  Burmistrz burmistrzem, każdy przedstawiony dotychczas program jest oderwany od rzeczywistości (metro do Piaseczna? Cudowna przemiana infrastruktury w „zachłyśniętej urbanizacją wsi”? dogadanie się z Warszawą, że będzie „zielona fala” na Puławskiej kosztem zatkania centrum stolicy? Ychy… można włożyć między bajki). Zalewski już nam zadbał o infrastrukturę. Lis się stara, trochę za mało, no cóż… byle rzecznika zmienił jeśli zostanie burmistrzem, bo dotychczasowy jest wyjątkowo arogancki. Reszta chyba się nie będzie liczyć w tej rozgrywce.
  Za to Radni… dobrze by było, żeby nie byli radnymi – widmo, jak np. pan Hubl dotychczas. I nie byli z kliki Sołtysa… Drogą eliminacji, w okręgu 15 chyba nikt nie zostanie ;)

  • Za Kandydatami na Radnych z PO z okręgu 14 i 15 stoi Burmistrz, aktualna władza , ogromne środki na kampanię , cała paleta obietnic wyborczych itd.

   Nareszcie Burmistrz się obudził i rozpoczyna kampanię w JJ !
   Czy damy się nabrać? Czy zgadzamy się na panujący układ władzy ?

   • W okręgu 15 kandydatka z PO to… stylistka z TVNu. Przynajmniej tyle wygooglałam. Pozostali kandydaci z tego okręgu też niczego sobie – albo 22-letni student psychologii, albo pani od studio paznokci, a jak już jedna z pań wykazuje kwalifikacje, to jest ślepo wpatrzona w Zalewskiego. Listy zarejestrowane na Cynamonowej 9 też jakoś mnie nie kręcą. No nie urzekła mnie niczyja historia ;)

    • Głosujmy na stylistkę z PO !!! Będziemy mieli chody w TVN !!!

     Może ludzie w JJ będą się lepiej ubierać!!!

    • A gdzie można znależć historie o kandydatach zarej. na Cynamonowej?
     Chętnie poczytam:)

     • TWA – Towarzystwo Wzajemnej Adoracji!

 4. Weszłam na ten portal z nadzieją, że dowiem się mądrych rzeczy. A co zastałam-paplanina wyborcza. Nowocin szaleje. Ludzie przeanalizujcie te głupoty!!! Jesteśmy mądrym wykształconym społeczeństwem:) Radna raz nawołuje do głosowania na człowieka innym razem promuje partię. To niezrównowazona emocjonalnie osoba:)
  To co mamy w Józefosławiu widzimy gołym okiem. Ja na pewno będę głosowała na człowieka a nie na klub czy partię, to jeszcze nie parlament…

  • Nowocin szaleje, ale już nikt jej nie słucha – Korespondent z Ameryki!

 5. Jesteśmy ludźmi inteligentnymi i nie dajmy sobą manipulować. Czemu ktoś przedstawia zamkniętą możliwość wyboru tj kandydat A który odpowiada za obecny kształt naszej okolicy oraz kandydat B który został wybrany aby kandydat A nie kontynuował działań. A może jednak to my wybieramy, a nie wybiera się za nas. Może jednak kandydaci C, D, E, F, itd oferują więcej ponieważ wiedzą jakie błędy popełnili poprzednicy? Przeanalizujmy co od ostatnich wyborów robili wszyscy kandydaci, gdzie byli, jakie działania podejmowali i czy czasem większość nie budzi się jedynie przed wyborami. Czy czasem to wszystko nie jest robione dla ciepłej 4 letniej posadki i pewnej pensji. Bądźmy pracodawcami którzy zatrudniają ludzi aby ich przedsiębiorstwo miało jak najlepsze wyniki. Druga sprawa aby być obiektywnym i uczciwym proszę informację o wszystkich kandydatach partyjnych oraz niezależnych.

  • Przyznam się ,że nic nie rozumiem z Pana wywodu ,robert’ poza ostatnim zdaniem!

   • no to masz poważny problem jak nie rozumiesz tego teksu ,zresztą widać to po wypowiedziach typu TWA a czasami TWS że przy tak merytorycznych komentarzach twój poziom jest równy ,szkoda że zeru

 6. Może podziękujmy Radnym, którzy są już zmęczeni, mam na myśli pana Hubla. Jest to człowiek zbyt zajęty administrowaniem osiedli.
  A czy córka tego pana tez przypadkiem nie rwie się do władzy:)
  Poczynania p. Lesniak o których pisze p. Katarzyna nie są mi za bardzo znane:)
  Z drugiej stony mamy wybrać 2 Radnych. Wcześniej Józefosław miał 3.
  Jak moglismy do tego dopuscić!!!

  • Zgadzam się Pan Hubl jest Radnym od 8 lat i czym się może pochwalić?

   Gdzie są te chodniki , ścieżki rowerowe , park itd

   Chyba ,że może się pochwalić Interpelacjami pisanymi odręcznie na sesji ?

   To – zdaje się – Radny będący zawsze w opozycji !

   Panie Hubl pora dać szansę innym, młodszym !
   Po co Panu ten mandat?

   • Nawet przed swoimi osiedlami nie dał rady usunąć tej gigantycznej kałuży przez tyle lat :-)

    • Ale do Rady startuje już 3 raz i ktoś na niego głosuje !
     Nie myśli odpuszczać!

 7. Pani Kasiu, Pani jako jedyna pod nazwiskiem
  na tym portalu reprezentuje poziom, styl i klasę. Mam nadzieję, że nie zwątpi Pani w swoją misję. Zawsze byli Pani ludzie nieżyczliwi i byli w mniejszości. Proszę więc sobie nie brać do serca niektórych wpisów, bo są one dowodem frustracji ich autorów.

  • Do stlu i klasy daleko…Ludzie są sfrustrowani, osiągnięciami Radnych.
   Nieumiejętność współpracy niektórych Radnych doprowadziła do tego, że dzieci do dziś nie mają chodników do szkoły. Mamy jednak chodniki na nieodwodnionej ulicy XXI wieku.
   Prawda pani Kasiu?

   • Ale to nie wina pani Katarzyny ,że nie ma odwodnienia tylko PINB , który wydał pozwolenie na użytkowanie i Władz Miasta , które nie umiały pozyskać niezbędnych działek i zrealizować systemu kanalizacji deszczowej!

    Jedyna jej wina ,ze nie dopilnowała urzędników z ratusza..

    • marcin – a komu podlega PINB. Rozwinę pierwszą literę skrótu P – powiatowy.

     • Podlega WINB

      • Dobrze że nie napisałeś że PINB podlega premier Kopacz bo to też jest prawda. Jednak bezpośrednio PINB podlega starostwu powiatowemu.
       W szczególności starosta powołuje i odwołuje szefa PINB.

       http://www.arslege.pl/powolywanie-i-odwolywanie-powiatowego-inspektora-nadzoru-budowlanego/k36/a8040/

       Tak więc skoro już któryś raz masz uwagi co do złej pracy PINB napisz do starosty bo widocznie jemu działanie PINB nie przeszkadza. Może wysłucha Twoich racji.

       • Tylko powołuje go Starosta , ale PINB mu nie podlega .
        Jest to zupełnie inna administracja.
        Nie falandyzuj prawa!

        • Z podanego linku :
         ‘Starosta odwołuje powiatowego inspektora nadzoru budowlanego:
         1) w uzgodnieniu z wojewódzkim inspektorem nadzoru budowlanego albo
         2) na wniosek wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego.’

         Korzystając z punktu 1. Starosta niezadowolony z pracy inspektora porozumiewa się z wojewódzkim i mówi że jak inspektor powiatowy dalej będzie takie hece odstawiał jak ta przez Ciebie opisana to on chce go usunąć z urzędu.

         Czy nasz starosta interweniował w tej sprawie ? Przecież jest tu też sołtysem więc sprawę powinien dobrze znać.

         Czy wystarczająco udowodniłem że starosta ma wpływ na jakość pracy PINB czy masz nadal inne zdanie ?

         • Inne

 8. Podziękujemy Naszym Radnym za wybór jedynie trójki Radnych, zamiast czwórki ( jak 4 lata temu)! Straciliśmy jeden mandat!

  Pani Nowocin agituje z Hameryki na rzecz Platformy Obywatelskiej i zaprasza na spotkanie !!!
  Ale jaja !!!

 9. Pani Katarzyna agituje za rozsądkiem przy urnach, tak ją rozumiem. Gdyby obstawała za jedną partią nie byłaby wiarygodna!

 10. Pani Nowocin ma niestety rację, podobnie jak EMZA na górze komentarzy – szczególnie spodobało mi się słowo „plankton” :)

  zagłosujcie rozsądkiem, dobrze zastanówcie się co może dać „nowe” przez kolejen 4 lata, co „stare”, a co „obecne”

  porównajcie co było za „starego” a co za „obecnego” burmistrza

  pisanie w stylu HIT!!!!!!!!! „jak mogliśmy dopuścic do wyborów jednomandatowych” pokazuje poziom dyskusji i wiedzy tutaj..

  żenua

 11. Nie chodzi o system większościowy jednomandatowy tylko o podział okręgów i obwodów .

  Wcześniej JJ miał 4 mandaty a teraz będzie miał 3 !
  Takie są fakty!

  Obecny Burmistrz łaski nie robi ,że ogłosił przed końcem kilka przetargów i zaczął rozbudowywać szkołę ,bo groził system 3 zmian!
  Przecież dzięki głosom JJ wygrał wybory!

 12. błehehehehhehehe błaehehhehehe pani SUT współczuje nazwiska.a swojo drogo ciekawe jakie ma no nazwisko zobowionzuje błehehe

 13. Szkoda czasu na te spotkanka. Sranie w banie obiecycywanie i nic nie ma. Każdy obiecuje a wierzą w to tylko tępe ..uje.

  • Ale można dostać na spotkaniu np. długopis czy chorągiewkę albo balonik…

 14. Oczywiście, że o to chodzi.
  Poziom wiedzy żenujący:) To dopiero HIT.
  Proponuję trochę poczytać o wyborach. A moze do niektórych trzeba wysyłać dogłębne tłumaczenie…

 15. Piękne to zdjęcie z artykułu. Oby więcej takich inwestycji w JJ. Nie dość że przynoszą zysk (niemieckie betony zawsze drożeją) to jeszcze dzieci maja się gdzie bawić no i ten piękny widok. Ach tylko jeszcze ławeczkę postawić żeby babcie miały gdzie posiedzieć jak pociechy się będą bawić na betonach.

 16. Świetny pomysł Ziutek z tymi babciami!

 17. Ale się różnej maści trolli przypałętało na ten portal.
  Hej, panie i panowie, kryjący się pod anonimowymi nickami PR-owcy różnych sztabów wyborczych, przedstawcie się i pokażcie swoich kandydatów w uczciwej walce. Przekonujcie nas argumentami, a nie chamskimi personalnymi atakami. Błoto w Józefosławiu już mamy i nie potrzebujemy kolejnego.

  • Popieram. Nie chcemy tu hejterstwa spadochroniarzy. Trole, jak chcecie promować swoich kandydatów, to róbcie to oficjalnie i rzeczowo, a nie siejąc zamęt z ukrycia. Nie zauważyłem, aby pani radna Katarzyna agitowała za którymkolwiek kandydatem. Podaje nam sprawdzalne fakty i namawia do aktywności i świadomego wyboru. Wyjaśniała w innych wątkach, że tylko tych dwóch kandydatów L-Z przygotowali program dla Józefoslawia. Czy to jej wina, że wszyscy inni nas olali?

   • Ale po co Pani Katarzyna agituje?
    Przecież jest w Ameryce (wyjechała za chlebem) i nie startuje w wyborach!

    Nie musi tego robić , wyborcy mają swój rozum!

    • wyborca, a może nie odróżniasz agitacji od informacji? Za kim wg ciebie tak agituje? Pokazała równo błędy Zalewskiego i Lisa. Napisała to, co mówią o sobie sami kandydaci – jeden chce naprawiać, drugi chce kontynuować. Jeśli to jest wg ciebie agitacja to zajrzyj do słownika.

     To co prywatnie pani radna robi ze swoim czasem i gdzie wyjeżdża, to jest jej prywatna sprawa. Dla mnie liczy się, że do końca walczy o nasze sprawy, niezależnie, czy na urlopie czy w podroży służbowej, czy tutaj na miejscu. Niedawno pani Krzyżewska 3 miesiące była „za wielka woda”, jak pisała na forum NJJ i jakoś nikt nie robił z tego problemu.
     Słabe te twoje argumenty i zwyczajnie hejtowskie. Pani Nowocin-Kowalczyk nie jest kandydatka. Jakbyś nie zauważył to rozmawiamy o kandydatach.

     • A nie powinna być obecna na sesjach , komisjach itd.
      Jeśli wyjechała z kraju na długi okres to powinna się zrzec mandatu na rzecz innej osoby!

      • Ciekawe skąd masz takie informacje i dlaczego tak cie interesuje czyjeś życie osobiste? I dlaczego tak się przyczepiłeś akurat do naszej radnej, która była najbardziej aktywna w tej kadencji. Krzyżewskiej kilka razy nie było przez kilka miesięcy. Podobnie Hubla, czy innych radnych. Dlaczego im nie proponowałeś zrzeczenia mandatu?

       Halo! Jest koniec kadencji, a radna Katarzyna nie ubiega się o reelekcje. Zajmujemy się kandydatami. Wybory na niecały miesiąc. Poznałeś już kandydatów? Zrozumiałeś o czym pisze radna? Namawia nas do poznania kandydatów i głosowania na człowieka a nie listę. Nikogo na burmistrza nie wskazuje. Wejdź na jej profil na fb. Czytanie ze zrozumieniem jest jednak cenna umiejętnością.

       • Dzięki ,,Z Wilanowskiej”
        Zwróciłeś mi uwagę na jedną ważną rzecz : Notoryczne Absencje Naszych Radnych !
        Oznacza to ,że powinniśmy powiedzieć im ,,DZIĘKUJEMY”!

        Dobranoc!

        P.S. Zadziwia mnie twoja znajomość ww. Radnych.
        Musisz bardzo uwaznie śledzić ich poczynania i życiorysy!

        • Sami o tym piszą i informują. Ja po prostu czytam i obserwuję.

  • Od tego są wolne media i portale Adam!
   Czy chciałbyś żeby pisały same dupowłazy?

   Portalowym lizusom mówimy Nie,!

   • Nikogo nie zamierzam bronić, ale w wypowiedziach jest wiele przekłamań, a nawet kłamstw, o insynuacjach nie wspominając. Mnie też zdziwiła „znajomość radnych” w wypowiedziach „Z Wilanowskiej”, więc zajrzałem do artykułu radnej Krzyżewskiej na konkurencyjnym forum. Stoi tam jak byk, że wyjeżdżała za wielką wodę latem na 5 tygodni, a nie kilkakrotnie na 3 miesiące, jak tu się sugeruje. Widać gołym okiem, że albo konkurencja, albo to tacy po prostu rzyczliwi Polacy sie wypowiadają. I jak tu ludziom wierzyć, skoro konfabulują na każdy temat.

    • Zapomniałem dodac, że potrafie tez słuchać. A pani Krzyzewska lubi lubi sie chwalić i opowiadac o sobie.

     • Jak większość naszych Radnych

 18. Ścinanie posłańca przynoszącego złe wieści.
  Od 4 lat pani radna Nowocin-Kowalczyk informuje nas o różnych sprawach, o których pewnie byśmy nie wiedzieli. Jest jedyna aktywna radną. Namawia nas do działa i do samodzielnego poznania kandydatów. Nie zauważyłem, żeby coś komuś narzucała, albo agitowała. To dzięki niej wiemy, co się naprawdę dzieje. Okazuje się, że zamiast jej podziękować, to niektórzy urządzają na nią lincz. A już wchodzenie z butami w czyjeś życie prywatne jest zwyczajnym chamstwem.
  „Wyborca” naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem, chyba, że złośliwie agitujesz przeciwko pani Katarzynie. Tylko po co? Ona nie kandyduje.

 19. Sprawa jest banalnie prosta. Pani Katarzyna traktuje staroste tak samo jak burmistrza czy innych samorzadowcow. A to jest nie do zniesienia dla znacznej czesci fanatykow starosty, ktorzy nie dopuszczaja zadnej krytyki tej postaci. Dlaczego nie wiem, wiem tylko ze jest to nienormalne. Zwroc uwage jak do tej pory byl traktowany Zalewski. Pare lat temu dostawal ciegi od forumowiczow bo byl sklocony ze starosta. Wieszano na nim psy, ze nic nie robi itp. Teraz gdy nagle panowie sie zaprzyjaznili i startuja z jedego komitetu to postac Zalewskigo jest wychwalana, a czas kidy byl burmistrzem jest traktowany niemal jak wzorcowy. Taka polityka.

 20. Czy ktoś był na spotkaniu?
  Jakie opinie?

  • Nie było sutków bez gołego biustu.no.

 21. Panie Ziutku, dzięki. :) Tylko małe sprostowanie. Jeśli chodzi o pana sołtysa/starostę to rzeczywiście mowie głośno – Panie Janie czas już ze sceny zejść.

  Co do innych samorządowców i kandydatów, staram się przedstawiać fakty, – i te dobre i te mniej wygodne, jak również informować mieszkańców o wydarzeniach. Informacja nie znaczy agitacja. Decyzje pozostawiam mieszkańcom. Niestety, niektórzy rozumieją na opak.

  Z przykrością muszę powiedzieć, że w obecnym rozdaniu nie ma takiego kandydata na burmistrza, którego mogłabym poprzeć z pełna odpowiedzialnością. Podobnie z kandydatami na radnych. Kilka nazwisk mogę od razu skreślić, ponieważ znam tych ludzi, znam ich intencje i wiem, kto za nimi stoi.

  Z naszego terenu sa tylko 2 nazwiska, które mogę poprzeć zgodnie z własnym sumieniem. JOLA ZEL – kandydatka do rady gminy (okręg nr 15) oraz ADAM LEŚNIAK -kandydat do rady powiatu z naszego terenu. Obydwie te osoby od lat związane są z Rada Rodziców w naszej szkole i znakomita większość rodziców ich zna. Z Jola i z Adamem współpracowałam przez 4 lata i wspólnie, z sukcesem, walczyliśmy o różne sprawy zarówno dla szkoły i dla piaseczyńskiej oświaty, jak i dla Józefosławia. Mam nadzieję, że nasi mieszkańcy docenia ich dotychczasowa pracę przy urnach.

  Jeśli to, co właśnie napisałam ktoś nazwie agitacja, – odpowiem – to jest moja, głośno wyrażona opinia. Znam tych ludzi i znam ich dokonania. Dlatego tak mocno namawiam mieszkańców do poznania wszystkich kandydatów w realnym a nie wirtualnym świecie.

  • Witam, dziękuję Kasi Nowocin-Kowalczyk za poparcie, a przede wszystkim za kilka lat współpracy. To dzieki niej a nie krytykanctwu i toczeniu wojenek udało się nam wiele zdziałać dla szkoły, patrz ok.1400 dzieciaków.Sama należe do tych, którzy wolą robić swoje, a nie mówić, to pewnie dlatego niektórzy z komentatorów na forum niewiele wiedzą o tym, co razem nam sie udało zdziałać. K.N.-K. jest najbardziej aktywną radną a przy tym skuteczną, pewnie dlatego popiera tych, którzy pokazali, że też są skuteczni i to niezależnie od opcji, z której startują.

   • Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !
    Jaka skuteczność?

    Współpraca Dyrekcji i Nauczycieli zerowa, poziom szkoły tez niższy niż w Konstancinie czy Lesznowoli.

    Lizusom mówimy Nie!

   • Dajcie za KNK na mszę może się wróci

 22. Ha,ha,ha,ha !!!

  To już nie popiera Pani Kandydatów PO ale ludzi od Piotrusia Kandyby?

  Czy wierzy Pani ,że p.Jola Zel przekona i do swoich racji takich wpływowych Radnych jak Pani Woźniak, czy Pan Rosłon czy Pan Obłoza, których JJ mało obchodzi?

  Nawet Pani miala z nimi trudnosci !

  Pani Katarzyno ,niech Pani nie przesadza z tym poparciem!
  Nie potrzebujemy Radnej/Radnego do Gminy typu ,,ciamcia ramcia”!

  • Akurat Piotruś Kandyba jest dla mnie bardzo mało wiarygodnym kandydatem na burmistrza.
   Co do radnych, to stawiam na Człowieka, a nie na Listę.Jednak, zważywszy na Pana wcześniejsze komentarze, zapewne trudno to Panu zrozumieć.

   I małe sprostowanie. Z Antonim Rosłonem, od początku kadencji bardzo dobrze się dogadywałam i współpracowałam. Z Magdą Woźniak, również znalazłyśmy wspólna płaszczyznę porozumienia i mniej więcej od 2 lat współpraca układa się dobrze, żeby nie powiedzieć, bardzo dobrze. To się nazywa efektywna komunikacja, negocjacje, umiejętność współpracy oraz umiejętność stanięcia ponad podziałami. Obawiam się jednak, że pojęcia te są Panu obce. Może Panu umknęło, ale naprawdę nieźle sobie radze w Radzie Miejskiej. :) Dziękuję za troskę.
   A obrażanie Joli Zel, jest po prostu niskie.

   • To własnie Antoni Rosłon pomógł mi, jako początkującej wówczas radnej, zmienić zapis w budżecie 2010r., skracający budowę ul. Julianowskiej. Przypomnę, że finalizacja tej inwestycji była przewidziana na końcówkę następnej kadencji.

    Zarówno Magda, jak i Antonii wspierali mnie w przekazywaniu pieniędzy na sukcesywne odwadnianie terenu Józefosławia. Dodatkowo, Magda wspierała mnie w tworzeniu „prawdziwego”, a nie prowizorycznego Domu Kultury, z biblioteka i miejscem dla naszych seniorów. Przykłady współpracy mogę mnożyć.

    • przepraszam budżecie 2011r.

     • Bo padnę !Ale idylla i sielanka!
      Przecież rozbudowa Julianowskiej była w planach budżetowych od min.
      2009 roku!

      • Była. Ale na kiedy wyznaczono realizację tej inwestycji? Proszę zajrzeć do tamtych budżetów. To była baaaaardzo długoletnia inwestycja. Wyjaśniałam te kwestie wielokrotnie i naprawdę już mi się zwyczajnie nie chce powtarzać. Gdyby nie tamten mój wniosek, wsparty zresztą przez Antoniego, to prawdopodobnie do tej pory nic by się nie działo w kwestii Julianowskiej. Przypomnę, że Stowarzyszenie NJJ, pomimo różnych wcześniejszych wniosków składanych przez kilka lat i starosty/sołtysa w swoich szeregach, niczego nie zdziałało w tej kwestii. Sprawa ruszyła dopiero w tej kadencji i zaczęła się od przesunięcia wspomnianych terminów w budżecie 2011r.

       Idylla i sielanka nie. Twarde negocjacje, odpowiednia argumentacja, umiejętność współpracy, efektywna komunikacja… mam wymieniać dalej? Może jednym słowem – Skuteczność.

       Wyborca, zanim się wyda opinie na jakiś temat, to naprawdę warto najpierw zasięgnąć informacji.

   • Ha, ha, ha !

    Czy Pani płacą za te komentarze?

    • Tak, przeczytałam w innym wątku, ze podobno mi płacą. Nie wiem tylko ile i na jakie konto.

     • Wychwala się Pani pod niebiosa i wychwala!

      Nie zauważyłem ,żeby pozostała trójka Radnych z JJ tak się wychwalała!
      Trochę skromności nie zaszkodzi!

      Od dłuższego czsu przebywa Pani za oceanem i nie pracuje jako Radna , nie bierze udziału w Komisjach czy na sesjach itd

      A przecież za tydzień ważna sesja dot. nowego studium na terene m.in. JJ !
      Czy zamierza Pani wrócić i głosować ?

      Może lepiej trzeba było zrzec się mandatu na rzecz innej osoby z PO?
      Nie można być Radnym w sieci!

      • Wygląda na to, że wie Pan więcej o mnie i moim prywatnym życiu niż ja sama.
       Podaję fakty. Pan tkwi w sferze domysłów i plotek. A do tego wszystkich i wszystko krytykuje. Proszę pochwalić się tym, co Pan zrobi dla tego terenu. Chętnie poznam.

       • Ja tez podaje fakty!
        Unika Pani odpowiedzi na moje pytanie!

      • Skąd ta nienawiść ? To jest porażające. I żeby jeszcze jakieś argumenty. Żeby jeszcze jakieś poważne zarzuty, jakaś kradzież, defraudacja gminnych środków czy coś koło tego. Ale nie, nie ma się do czego przypier…dolić to jakiś ocean, żądanie zrzeczenia się mandatu itp. Niech już te wybory się odbędą bo niektórzy to chyba na zawał lub wylew padną zanim doczekają się otwarcia komisji wyborczych.

 23. Podobno w Szkole panują fatalne stosunki i relacje między Rodzicami a Dyrekcją !

  Pani Jola Zel może kojarzyć się głownie z podlizywaniem Dyrekcji!

  Czy sądzicie ,że Ona coś może nam załatwić w Gminie?
  Nie bądźmy naiwni!

  Już wolałbym 100 razy Panią Radną KNK!!!

  Głosujmy na osobę z charekterem i charyzmą !

  • podobno, podobno, podobno…
   Jak się czegoś nie wie, to się nie odzywa, albo pyta. Gadanie głupot samo w sobie jest głupotą.

   • Oj raczej się wie…wie …
    Podając nazwiska swoich Kandydatów raczej im Pani szkodzi niż pomaga…
    Nie może się Pani pogodzić z tym odejściem od polityki!

    Już na dziś skończyłem naszą konwersację!
    Dobranoc!

    • Piaskownica. Trzeba było jeszcze jej dowalić że jest ruda, piegowata albo że nosi pingle. Zgnoić, poniżyć, opluć to jest sztuka jak w ręku żadnych argumentów. Ciemnogród. Naprawdę dziwię się że Pani Katarzyna ma ochotę w ogóle polemizować z takimi personami. Inni samorządowcy mają wszystko w dupie i się nie wychylają, kto by się tam na forum odezwał. I widać że mają rację, jeszcze od ‘wyborców’ pochwałę dostaną że się nie kłócą i nie przeszkadzają ważniejszym biznesy robić.

     Dobranoc marcin, dobranoc, możesz zasnąć teraz spokojnym snem sprawiedliwego – zasłużony odpoczynek po całodziennym trwaniu na posterunku. Zbieraj siły bo jutro znów bagnet na broń wszak wróg u drzwi.

     • Ziutek przekonałeś mnie !
      Nie będę już polemizował i dyskutował z Panią Radną KNK!

      Pani Radna KNK jest poza granicami kraju i nie wykonuje mandatu Radnej!

      Zatem jak Pani KNK poinformuje nas o swoim powrocie to wrócę do dyskusji z nią!

 24. Pan Leśniak to (podobno ) inteligentny facet , ale czy da sobie radę w Powiecie pośród starych wyjadaczy ?
  W starciu z p.Dąbkiem lub p.Zalewskim czy innymi Radnymi nie ma raczej szans!

 25. Wracam do głównego wątku?

  Na prawdę nikt nie był na spotkaniu z Kandydatami z PO?

 26. Mizerne to spotkanie z PO…zaledwie kilkanaście osób…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*