MF FB Józefosław24

Dziękujemy urzędowi miasta i gminy Piaseczno za restrukturyzacje Józefosławia i Julianowa

Już 30 listopada II tura wyborów na burmistrza Piaseczna. Z tej okazji, w imieniu mieszkańców dziękujemy za rozmaite udogodnienia. Poniżej niektóre z nich :

Odwodnienie – ul. Wilanowska

Chodnik i ścieżkę rowerową – ul. Geodetów

Chodnik i ścieżkę rowerową – ul. Wilanowska

Chodnik i ścieżkę rowerową – ul. Julianowska

Komunikację publiczną – szczególnie za 739, który kursuje raz na godzinę z Wilanowskiej (21:25 / 22:25) i krótkie autobusy

Udrożnienie ruchu samochodowego

Powodów do podziękowań jest znacznie więcej, ale chyba szkoda na nie miejsca na serwerze.

Podoba ci się:

Komentarzy (9)

 1. Najgorsze, że obaj kandydaci są siebie warci i nie czuje zbytnio by obchodził ich los J&J. W sumie zobaczcie jaki bałagan i syf jest w Piasecznie. U nas w niektórych meijscach jest na pewno ładniej i sympatyczniej niż P-nie. Wolę już chyba zagłosować na Zalewskiego bo w odróżnieniu od Lisa, zajął stanowisko swoje w sprawach komuniakcji miejskiej i korków.

  • A ja będę głosować na Pana Lisa, w ciągu czterech ostatnich lat rozmaite projekty ruszyły.

 2. Jak w piosence ,,Ale to już było”

 3. To w sumie mógłbyś sobie darować narzekanie na forum. Bo ono już na pewno nic nie wnosi do sprawy… Skoro nie wybierasz, to i nie decydujesz ale i nie rozliczasz… Ja 4 lata temu glosowałem na Lisa, rozliczyłem go wewnętrznie na 3+ (w skali 5-stopniowej) i znowu na niego zagłosuję. Bo Zalewski ma w mojej skali ma 1+. Jedunka za przeszłość a plusik to za to że w tym roku przypomniał sobie o Józefosławiu…

  • Ja już zdecydowałem i nie był to głos ani na Lisa ani Zalewskiego. Teraz niech wyboarcy tych dwóch panów decydują cz lepsza dżuma czy malaria. Dla mnie nie ma różnicy. Ja w niedzielę odpowczywam.

 4. GŁÓWNYM PODSTAWOWYM PROBLEMEM J&J JEST INFRASTRUKTURA, A WŁASCIWIE JEJ TOTALNY BRAK.
  NIE MA DRÓG, CHODNIKÓW, KORKI, MASAKRA

  DOJAZD DO PUŁAWSKIEJ TO 15 MIN. – DOJAZD Z PUŁAWSKIEJ DO JULIANOWA TO 15 MIN.

  BRAK CHODNIKOW.

 5. Do tego można jeszcze dodać brak części chodnika od Energetycznej do Geodetów…(na przeciw Stacji El-Energetycznej)- gdzie wózkiem dziecięcym trzeba jechać po jezdni… Ogólnie myślę, że mimo wszystko nie wybrałbym Pana Zalewskiego, który nie zrobił wiele dla Piaseczna. A dodatkowo były próby jego odwołania z fotela Burmistrza. Czy wybrałbym Pana Lisa? Myślę, że jest to już lepszy kandydat- jeśli tylko będzie prężniej działał niż dotychczas- przedłużenie Cyraneczki czy zrobienie Skateparku (jedyne chyba głośne inwestycje z 4 lat…)
  - nie zmieni Piaseczna …

 6. ale to nie było widać, gdzie kupujecie mieszkania / domy?

  • pewnie widzieli i co z tego ?
   wiesz, ja wiem jak te ulice wyglądały 10 lat temu, wiele się nie zmieniło.
   jeśli jakaś okolica jest sukcesywnie zabudowywana, można się spodziewać, że w końcu infrastruktura powstanie, a w Piasecznie nic…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*