Wybory Samorządowe 2014

Kandydaci do Rady Miasta – okręg Józefosław i Julianów – co kandydaci na burmistrza zaoferują mieszkańcom Józefosławia ?

Wyszczególnieni kandydaci wyrazili chęć przedstawienia mieszkańcom swojej wizji Józefosławia i Julianowa. Pozostali nie wyrazili chęci lub nie zabiegali o publikację na łamach naszego portalu.

Kandydaci na burmistrza Piaseczna :

DZIEKANOWSKI PAWEŁ JAN lat 36, wykształcenie WYŻSZE,
zam. ŻABIENIEC,
nie należy do partii politycznej KWW Projekt Piaseczno

KANDYBA PIOTR lat 45, wykształcenie WYŻSZE,
zam. ŻABIENIEC,
nie należy do partii politycznej KWW WSPÓLNERAZEM

LIS ZDZISŁAW JERZY lat 64, wykształcenie WYŻSZE,
zam. NOWY PRAŻMÓW,
członek partii: Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej KW Platforma Obywatelska RP

OŁDAKOWSKI WOJCIECH JERZY lat 38, wykształcenie ŚREDNIE,
zam. GŁOSKÓW,
członek partii: Prawo i Sprawiedliwość KW Prawo i Sprawiedliwość

RUDZIŃSKA-MĘKAL BARBARA lat 45, wykształcenie WYŻSZE,
zam. PIASECZNO,
nie należy do partii politycznej KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

SŁOWIK MARIUSZ lat 39, wykształcenie WYŻSZE,
zam. GŁOSKÓW,
nie należy do partii politycznej KWW Klub Rozwoju

ZALEWSKI JÓZEF lat 58, wykształcenie WYŻSZE,
zam. PIASECZNO,
członek partii: Polskie Stronnictwo Ludowe, popierany przez: STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KWW Józefa Zalewskiego i Centrum

OKRĘG 14 (8 kandydatów)

Józefosław, ulice: Aleja Bzów, Bażancia, Cynamonowa, Cyraneczki (od ul. Osiedlowej do ul. Ogrodowej), Drozda, Działkowa (od granicy z Dzielnicą Ursynów do ul. Ogrodowej), Dzikiego Wina, Geodetów (na odcinku od ul. Wiejskiej do ul. Ogrodowej), Impresji, Jowisza, Kanadyjska, Krótka, Kuropatwy, Londyńska, Montrealska, Narcyzów, Niagary, Ogrodowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Ottawy, Pachnącego Groszku, Prymulki, Przepiórki, Rosiczki, Świetliska, Wiejska, Aleja Platynowa, Cyprysowa, Cyraneczki (na odcinku od ul. Ogrodowej do Wilanowskiej), Dzikiej Róży, Feniksa, Geodetów (na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Wilanowskiej), Komety, Księżycowa, Kwitnącej Wiśni, Limby, Magnolii, Mieczyków, Migdałowa, Mirabelki, Mlecznej Drogi, Olchowa, Pastelowa, Planety, Radnych, Rajskiej Jabłoni, Sasanki, Sekwojowa, Słoneczny Sad, Storczyków, Śnieguliczki

Kandydaci:

KRAWCZYK Ewa (KKW SLD Lewica Razem)
LENARD Elżbieta Katarzyna (KWW NASZA GMINA-NASZ POWIAT)
MICHAŁOWSKI Bartłomiej Zygmunt (KWW Klub Rozwoju)
PRAJSNAR Monika Stanisława (KW Prawo i Sprawiedliwość )
SKOWRON Ryszard Józef (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
SOCHOCKI Andrzej (KWW Józefa Zalewskiego i Centrum)
WIDZ Robert Stanisław (KW Platforma Obywatelska RP)
ŻORAŃSKA Jolanta (KWW WSPÓLNE RAZEM)

OKRĘG 15 (8 kandydatów)

Józefosław, ulice: Alzacji, Bretanii, Cyraneczki (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do granicy z gminą Konstancin-Jeziorna), Działkowa (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do granicy z gminą Konstancin-Jeziorna), Enigmy, Grzybowa, Julianowska, Kameliowa, Kameralna, Krokusowa, Letniskowa, Miodowa, Nad Strumykiem, Normandii, Prowansji, Przylaszczki, Spacerowa, Wakacyjna, Wilanowska, Winorośli, Victorii, Zielone Ogrody, Żwirowa, Alaski, Dźwiękowa, Geodetów (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do Julianowskiej), Jutrzenki, Kwadratowa, Marsa, Saturna, Tenisowa, Urocza, Wenus, XXI Wieku, Zorzy Polarnej

Kandydaci:

CHEŁCHOWSKA Joanna (KWW Józefa Zalewskiego i Centrum)
DWORAK Elwira Barbara (KWW NASZA GMINA-NASZ POWIAT)
HUBL Andrzej Tadeusz (KWW Klub Rozwoju)
KRZYSZKOWSKA-SUT Katarzyna-Małgorzata (KW Platforma Obywatelska RP)
PIWOWARSKA BEATA BRYGIDA (KWW Przyszłość Samorządu)
PORA Beata Maria (KWW Projekt Piaseczno)
WIECZOREK Łukasz (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
ZEL Jolanta Grażyna (KWW WSPÓLNE RAZEM)

OKRĘG 16 (7 kandydatów)

Julianów, Chylice, Chyliczki, Pólko

DYNOWSKI Krzysztof Tomasz (KWW WSPÓLNE RAZEM)
KOZYRA BARTŁOMIEJ MATEUSZ (KWW Przyszłość Samorządu)
KRAKOWIAK Filip Daniel (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
KRZYŻEWSKA Hanna (KWW NASZA GMINA-NASZ POWIAT)
MIKA Wojciech (KWW NASZ SPORT I KULTURA)
ROSIAK Robert Zbigniew (KWW Klub Rozwoju)
SPOCIŃSKI Krzysztof (KWW Józefa Zalewskiego i Centrum)

Podoba ci się:

Komentarzy (10)

 1. Nie zniszczymyMy nie od tego, My was wybierzemy. Naturalnie. heh heh he he hech

 2. Ale na banery reklamowe to chyba najwięcej kasy wydał Komitet Kandyby Wspólnie Razem .
  Są wszędzie i nawet przy szkole !
  Kandydaci wyglądają jak gwiazdy filmowe – bez Photoshopa oczywiście!

 3. Nikczemni wszyscy dalecy i bliscy … ci dalsi i wytrwalsi …ci co myją dòppy i co myjom zęby …ci z julianowa i ze szklarskiej poręby …a błogosławiona pod same niebiosa moc naszego Jana sołtysa herosa !!!

 4. Pikeny jest ten nagly wysyp kandydatów, ludzi którzy pojawili , nie mieli wczesniej okazji pokazac sie mieszkancom…
  W sumie najbardziej aktywna jest Pani Nowocin która wystepuje na plakatach z burmmistrzem. Nie wiedzialem ze to ta sama partia bo sledzac petycje i prosby do Burmistrza a w zasadzie odpowiedzi, odnosilem wrazenie ze to opozycja.

  • Panie Piotrze, nie występuje na żadnych plakatach. Musiał mnie Pan z kimś pomylić. Nie jestem tez członkiem żadnej partii politycznej.

 5. Piękne programy, złote frazesy i plany. Każdy pomysł jest godny uwagi. Problem jeden kto mówi prawdę ?

 6. A jakie piękne postacie na tych banerach!

  Bez banera wyborów nie wygrasz!
  Tylko kto będzie sprzątał i usuwał te plakaty na słupach?

 7. Świetny chwyt PR owskiz tą porwaną reklamą wyborczą i tekstem : ustawienie się w roli pokrzywdzonego i ofiary…
  Może niektórzy się dadzą nabrać…

 8. Fraszka opalona d3bowym liściem….
  Wniosek taki nikt nie broni Piotra z paki ,wspólne razem nie szuka zwady i draki , trzepaki chodniki śmietniki i mzka i służbowe bryki, kto wpada wnyki, Katarzyna z Ameryki ? To me limeryki szyki ze smrodu fabryki, to nudy czy mocne ludy od wilka co ssie chwil kilka jak ta brunetka z sierżanta bilka debilka emilka i mądra Elwira wdrapała się na dąb i luka na oszon a bon to ton dziś mnie nie obowiazuje nawet gdy z was zwykłe luje i ch…amuje żartuje :)

 9. 私はこれ読ん段落 完全 に関して 違い |最新|最新|最新最新のツー日付と前の技術、それは素晴らしいですアーティクル Kandydaci do Rady Miasta – okręg Józefosław i Julianów – co kandydaci na burmistrza zaoferują mieszkańcom Józefosławia ? | Józefosław 24.pl – portal informacyjny Józefosławia Julianowa i okolic. Obejmuje miejscowości – Józefosław Julianów Piaseczno. 。
  프라다 http://www.heung-a.co.kr/index.cfm/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*