Sprzątaj po swoim psie

Sprzątaj po swoim psie … jeśli masz co i gdzie

Poniżej informacja dla nieświadomych właścicieli psów i kotów. Informację otrzymaliśmy od mieszkanki osiedla Kuropatwy IV ,w którego okolicach brakuje koszy na odchody zwierząt:

Prośba do nowych radnych z Józefosławia o złożenie stosownych interpelacji w tej sprawie.

Podoba ci się:

Komentarzy (15)

 1. Co nam po koszach skoro 10% właścieli psów potrafi się ” poniżyć ” i po nich posprzątać?

 2. Pytanko. Czy mieszkańcom osiedla Willa Nova nie przeszkadza zasrany chodnik przed ich osiedlem?

  • im w główie tylko stawianie progów i kołków w chodnikach

 3. Czy nowi radni zajmą się sprawą koszy czy nie tykają GÓWNA ?

  • A kadencja poprzedniej Rady już się zakończyła? Bo, o ile się nie mylę, nowa Rada jeszcze nie została powołana i „nowi radni” to jedynie „radni-elekci”. Proponowałabym się zwrócić do „starych radnych”…

   • Nie mam problemu. Nie mam psa. A nowi radni jeszcze nie maja jak sie tym zająć do czasu powołania rady. Trzeba wiec im dac „chwilę”. Jeśli wiec sprawa pilna, to prędzej „starzy radni” mogą pomoc. Tylko tyle .

 4. A może pomyśleć o specjalnym miejscu dla psów…

 5. Nie ma ANI JEDNEGO kosza na śmieci na ul Osiedlowej na odcinku od Kuropatwy do Geodetów!

  • Co nikogo nie zwalnia ze sprzątania.
   sprzątać trzeba, jak trzeba nieść 200 metrów to trzeba, a jak trzeba zanieść do domu to też trzeba…
   Zawsze najfajniej jest po zimie, śnieg się topi, a spod niego wychodzą psie przebiśniegi.

   • Dokładnie! mam takie same zdanie w tej kwestii. Ja nawet muszę kupić woreczki bo na moim osiedlu oczywiście ktoś ciągle zabiera. Od dłuższego czasu kupuje na allegro woreczki. Naprawdę są bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie.

 6. Czy nie ma innego tematu tylko kupy?

 7. Wybierzmy Zalewskiego na Burmistrza.

 8. A czy szanowny właściciel pisma wziął pod uwagę ile to mamy koszów w józefosławiu? Jakiś czas temu pojawiło się kilka więcej, ale i tak są miejsca, gdzie muszę iść z psią kupą 100-200 metrów, bo nie ma jej gdzie wyrzucić.

  Gdzie ja ją mam sobie schować, do kieszeni? A jak pies ma rozwolnienie, to mam lecieć 100 metrów chodnikiem w józku aby w końcu dostać się do kosza, których na geodetów tyle co przystanków autobusowych?

  ZAWSZE sprzątyam po swoich psie, no chyba, że zesrał się tak rzadko, że musiałbym mieć mopa, to wtedy mogę tylko przysypać piachem, ale nigdy nie zostawiam leżącego balasa tak jak to robi zdecydowana WIĘKSZOŚĆ właścicieli małych psów, które według nich robią ekologiczne samoznikające gówna, a to właśnie gówna tych psów walają się najczęściej

  • Sprzątający nie ilość koszy się tu liczy,a świadomość właścicieli czworonoga.Jak pies ma rozwolnienie ok-bywa i cóż zrobić.Natomiast ,gdy widzę kiedy pies załatwia się a pan czy pani radośnie idą dalej mając kosz kilka metrów dalej to mnie wk…. bierze!.I fajnie jest wyprowadzić psa pod czyjąś posesję-niech mu obrobi to tamten właściciel sprzątnie bo włazić w to pewnie nie będzie chciał!I racja mały pies nie robi ekologicznych g! tylko takie same jak inne psy.A co do odległości koszy i ich ilości-trudno realia są jakie są i to już obowiązek właściciela by się zastanowić w razie braku jak tę kupę dotransportować i wyrzucić , a nie zostawić by zdobiła okolicę.Wychodząc tu z psem trzeba jak widać planować rozwiązania różnych sytuacji-takie życie niestety.I nie bójmy się zwracać uwagę,nie ważne ,że można usłyszeć czasem kilka niecenzuralnych słów- musimy dbać o nasze okolice i piętnować bezmyślność nieodpowiedzialnych właścicieli czworonogów.

   • Zwracam uwage, ale co po tym, jak jedyne co mozna uslyszec tgo odpierd** sie Pan? Klasa nowobogackich w Jozku i maja wywalone, bo kupa przeciez w koncu jakos zniknie. Mnie zawsze szlag trafia jak widze paniusie (bo to najczesniej panie nie sprzataja jak zauwazylem), ktora wyprowadza swojego pieska i oczywiscie fufu i uciekamy, moze nikt nie zauwazy. Jestem z tych, ktorzy irytuja sie jak kierowcy nie wlaczaja kierunkow, ale zadnego z tych problemow nie potrafie rozwiazac i wydaje mi sie, ze to chyba jeszcze nie jest ten etap swiaodmosci polakow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*