Dzień Dziecka

Imprezy z okazji Dnia Dziecka i nie tylko

30 maja

Geopiknik w Józefosławiu

30 maja 2015 roku odbędzie się GeoPiknik w Józefosławiu, organizowany przez studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Obserwatorium Astronomiczno- Geodezyjnym Politechniki Warszawskiej przy ul. Ogrodowej 2 w Józefosławiu. Wstęp wolny! Organizatorzy serdecznie zapraszają studentów, mieszkańców Gminy Piaseczno oraz wszystkich zainteresowanych – zabierzcie swoje rodziny!

Harmonogram GeoPikniku 2015

13:00 – Oficjalne rozpoczęcie GeoPikniku
13:30 – 15:30 Kwalifikacje piłkarskie do meczu z pracownikami GiK
14:00 – 18:00 Paintball laserowy
14:30 – 15:30 Pokaz sprzętu geodezyjnego
15:30 – 16:00 Konkurs centrowania
15:30 – 17:00 Gra terenowa
16:00 – 17:15 Geolimpiada I tura
16:00 – 16:30 Konkurs wiedzy geodezyjnej
17:15 – 18:30 Geolimpiada II tura
18:00 – 18:30 Finał konkursu wiedzy geodezyjnej (rektyfikacja)
18:30 – 19:00 Mecz pracownicy GiK-zwycięscy studenci
19:00 – 19:30 Ogłoszenie wyników konkursów i rozdanie nagród
19:30 – 20:30 Koncert zespołu utworzonego przez studentów wydziału GiK
21:00 – 1:00 Zabawa nakręcana przez DJ Woncky’ego
1:00 Odjazd Autobusu do Warszawy

Dzień Dziecka na Urysnowie – wata cukrowa gratis :)

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców dzielnicy wraz z rodzicami na imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w dniu 30 maja br. w godz. 11.00 – 16.00 na terenie zielonym przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów (stacja metra Imielin).

W programie imprezy:

konkursy sprawnościowe
tyrolka
dmuchańce
zabawy integracyjne przy muzyce
karaoke dla dzieci
teatrzyk dla dzieci
pokaz gigantycznych baniek mydlanych
clown modelujący zwierzęta z balonów
malowanie buziek
kącik lepienia z modeliny i plasteliny
przejażdżki na kucykach
autobus z symulatorem rowerowym
Kids SZAFING
Stoisko z watą cukrową – gratis dla uczestników imprezy!

31 maja

Piknik Rodzinny w Piasecznie, Park Miejski od godz. 12.00

Największa, coroczna impreza plenerowa odbędzie się pod hasłem „Dzień cały dla małych i dużych”.

31 maja o godzinie 12.00 rozpocznie się w Parku Miejskim coroczny Piknik Rodzinny. W programie imprezy zaplanowano wiele atrakcji, w tym: wioskę teatralną, krainę tolkienowską, strefę bezpieczeństwa, bibliotekę dzieciom, warsztaty kuglarskie, spotkanie ze stowarzyszeniami i placówkami oświatowymi, konkursy, ekowarsztaty, zawody sportowe, spektakle. Imprezę poprowadzi Robert Moskwa, znany aktor filmowy i teatralny, gwiazda serialu „M jak Miłość”.

O godzinie 19.00 zapraszamy na rynek, gdzie na scenie plenerowej odbędzie się koncert muzyki kubańskiej w wykonaniu TRIPULACION CUBANA – Rey Ceballo & Tripulacion Cubana. W tym roku mija 15 lat, od kiedy Rey Ceballo jest w Polsce i z pełnym zaangażowaniem tworzy muzykę latynoską. Podczas występu będą Państwo mogli usłyszeć największe latynoskie przeboje w nowych aranżacjach.

Dzień Dziecka z ośrodkiem Wisła w Zalesiu

W dniu 31 maja 2015 r. Ośrodek Wisła Sp. z o.o. wraz z Action Sports Sp. z o.o. ponownie zorganizuje Dzień Dziecka w Zalesiu Górnym. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

Podczas imprezy Ochotnicza Straż Pożarna udostępni zwiedzającym wnętrze wozu strażackiego, zaś Posterunek Policji w Zalesiu Górnym poprowadzi miasteczko rowerowe, gdzie dzieci będą miały okazje przygotować się do egzaminów na kartę rowerową.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych , którzy będą mogli skorzystać z atrakcji przeznaczonych dla swojego wieku. Harcerze ze Szczepu Watra Zalesie Górne poprowadzą poszukiwanie skarbów, punkty edukacyjne, biegi. Otwarta Pracownia Plastyczna „Biała” z Piaseczna będzie prezentować swoje wyroby, a każdy z gości będzie mógł spróbować swoich sił w tworzeniu sztuki w glinie. Przybędą bajkowe stwory, które będą jeździć na wakebordzie. Dodatkową atrakcją na pewno będą samochody filmowe, które dodadzą kolorytu planowanej imprezie.

Na odwiedzających czekają plac zabaw, Zalesiolandia (park linowy), punkty gastronomiczne, strzelnica, paintball, off-road i jak zawsze będzie można popływać na Wakeboardzie, oraz skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. Zaproszeni goście: Warszawski Klub Field Target, Klub Sportowy Hubertus, HeartSaver zaprezentują swoje umiejętności, opowiedzą o swoich zainteresowaniach, przeszkolą, umożliwią odwiedzającym spróbowania swoich sił w ratownictwie medycznym i strzelectwie.

Zaplanowane są liczne konkursy z nagrodami. Przez cały czas trwania imprezy ze sceny będzie grała muzyka, a konferansjerzy będą informować o bieżących konkursach i wydarzeniach tego dnia. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami, w tym szczególnym dniu do Ośrodka Wisła.

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*