Fot. Policja

Uwaga znowu kradną w Józefosławiu !!!

Wczoraj z osiedla przy ul. Słoneczny Sad skradziono Honde CRV. W tamtych okolicach kradzieże zdażają się od kilku lat. Prawdopodobnie złodzieje posiadali piloty do bram wjazdowych.

Policja prosi o wzmożoną czujność, ponieważ złodzieje kopiują słabo zabepzpieczone systemy kodujące sygnał sterujący bramami. Często ekipy remontowe dorabiają piloty i przekazują złodziejom. Niejednokrotnie odnotowano kradzieże samochodów i motorów dokonane przez osoby, które wynajmują mieszkania na osiedlach „strzeżonych” lub przez ich znajomych.

Więcej na ten temat :

Znowu kradną w Józefosławiu

Uwaga kolejne włamanie w Józefosławiu !!!

Uwaga złodzieje !!!

Rekordowa ilość mieszkańców na zebraniu w sprawie włamań

Bezpieczne mieszkanie- jak zapobiegać włamaniom

Włamania CDN ?

Aresztowano złodzieja, który kradł na terenie Józefosławia i Julianowa

Posterunek policji w Józefosławiu ?

Podoba ci się:

Komentarzy (2)

  1. kradną w całej Polsce to kradną też w Jozefoslav; a że sąsiedzi są często mało przyjaźni ? no cóż …

  2. Akurat nie była to ekipa remontowa, ani przechwycenie pilota do bramy, ani wynajmujący nowi mieszkańcy. Złodzieje wyłamali zabezpieczenia w 2 bramach i ręcznie je otworzyli, bo szli po konkretne auto. Auto zabrali bez wybicia szyby, bo mieli kluczyki. Skąd? Od właścicieli, którzy zostawili auto na kilka godzin w warsztacie na wymianę opon…Mieli adres z faktury, którą wystawili za usługę. Złodzieje przyszli pod blok, a mogli auto ukraść spod metra, gdzie auto codziennie stało w miejscu, gdzie żywego ducha nie ma po kilka godzin…Takie mamy przemyślenia – my właściciele skradzionego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*