fot. Anna Bajorek, Marcin Morawicki

Natalia Przybysz pożegna wakacje w Piasecznie

Gwiazdą tegorocznego koncertu na zakończenie wakacji, który odbędzie się już 28 sierpnia na rynku miejskim, będzie Natalia Przybysz z zespołem.

Natalia to jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek sceny muzycznej, która dała się poznać szerokiej publiczności jako wokalistka zespołu Sistars. Pierwsza płyta zespołu wydana została w 2003 roku. Po zawieszeniu działalności Sistars, twórcze dokonania Natalii możemy obserwować głównie pod nazwą Natalia NATU Przybysz. W tym czasie artystka wydała albumy: „Natu & Envee – Maupka comes home”, „Gram Duszy”, „ Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”. Uznanie, jakie zdobyła Natalia po wydaniu w 2013 r. płyty „Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin”, było jednym z impulsów do nagrania najnowszego albumu pt. „Prąd”. Artystka nie ukrywa, że Janis Joplin stała się dla niej inspiracją. Na krążku nadal podąża ścieżką bluesa i rocka z lat ’60., a teksty, których jest autorką, pisane są pod wpływem refleksji i silnych przeżyć.

Koncert Na Zakończenie Wakacji to cykliczna już impreza organizowana przez Centrum Kultury. Fanów NATU i nie tylko zapraszamy na ostatni piaseczyński koncert tego lata, który rozpocznie się o godzinie 19.00 na miejskim rynku.

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (1)

  1. Super, że władza o nas dba i organizuje nam koncerty. Ale dalej nie wiemy co z autobusem 739 po wakacjach. Miało być spotkanie z ZTMem, ale nie było. Pewnie będziemy postawieni przed faktem dokonanym, albo wszystko zostanie po staremu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*