Zlot Pojazdów Zabytkowych Piaseczno

Zlot pojazdów zabytkowych

26 września w godz. 11:00-16:00 zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na II edycję „Piaseczyńskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych”

Tym razem zlot będzie połączony z zakończeniem sezonu motocyklowego. Impreza odbędzie się na targowisku miejskim w Piasecznie. Podczas zlotu oprócz aut zabytkowych, z epoki PRL i innych ciekawych modeli będzie można obejrzeć wystawę motocykli wyścigowych, wyczynowe auta do drifftu oraz pokaz ratownictwa strażackiego włącznie z cięciem samochodu.

Zlot będzie miał charakter pikniku rodzinnego i dlatego organizatorzy zadbali o atrakcje dla całych rodzin. Panowie będą mogli spróbować swoich sił w jeździe motocyklowej na jednym kole w specjalnym symulatorze. Dla kobiet przygotowaliśmy Mobil Med – czyli przychodnię lekarską na kołach. Panie będą mogły wykonać bezpłatnie w ramach NFZ mammografię oraz cytologię. Dla dzieci będzie zorganizowane mini wesołe miasteczko z dmuchanymi zjeżdżalniami i karuzelą. Będzie również stoisko z modelami samochodowymi, wata cukrowa, malowanie twarzy oraz inne atrakcje.

W trakcie Zlotu, na metę zlokalizowaną na targowisku, docierać będą zabytkowe pojazdy, które będą brały udział w „Rajdzie Pojazdów Zabytkowych im. Zośki” zorganizowanym wspólnie z Fundacją Dom “Zośki”. W trakcie Zlotu przeprowadzona będzie kwesta przez znane z “ekranu” osobistości, która zasili konto Fundacji, która zbiera fundusze na wykupienie domu “Zośki” z rąk prywatnego właściciela.

Honorowy patronat nad Zlotem kolejny raz objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno – Pan Zdzisław Lis.

źródło : Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Możliwość komentowania jest wyłączona.