739 Wilanowska

Zmiany (brak) w komunikacji publicznej Józefosławia i Julianowa ?

Niestety większych zmian nie będzie. Jedyną zmianą jest powrót do rozkładu, który funkcjonował przed wakacjami.

Zdzisław Lis maj 2015 – „Będziemy również chcieli zapytać o zdanie samych mieszkańców. To oni przecież na co dzień będą korzystać z tej linii. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie – mówi burmistrz Piaseczna. -jest już wrzesień, kogo pytał pan burmistrz ?

Więcej na temat transportu w Józefosławiu i Julianowie :

Ciąg dalszy konsultacji z ZTM – oświadczenie gminy Piaseczno

Apel do Burmistrza w sprawie 739 ! Wyraźcie swoje zdanie w ankiecie -11.02.2012

Stanowisko Rady Rodziców ZSP Józefosław w sprawie 739 -15.02.2012

Konsultacje społeczne na temat komunikacji zbiorowej w Józefosławiu i Julianowie -20.02.2012

Opinia komendanta Straży Miejskiej w sprawie transportu publicznego w Józefosławiu i Julianowie- 20.03.2012

Protokół ze spotkania z mieszkańcami w sprawie komunikacji publicznej w Józefosławiu i Julianowie – nowe interpelacje radnych- 14.03.2012

„Jeśli chodzi jakość podróżowania linią 739 to naszym zdaniem szanse na poprawę są niewielkie” – na pytania odpowiadają kandydaci Platformy Obywatelskiej -11.11.2014

Stowarzyszenie NJiJ przypomina burmistrzowi, że w 2012 roku obiecał usunięcie utrudnień drogowych, z powodu których nie można było wprowadzić większych autobusów – 23.02.2015

Poprawa jakości oraz dostępności transportu publicznego na terenie Józefosławia i Julianowa – 25.02.2015

Nowa linia lokalna w Józefosławiu – Cmentarz – Szkoła … już w marcu ? 1.03.2015

Od 16 marca nowa linia autobusowa w Józefosławiu – 11.03.2015

Nowa linia jest stara. Tą właściwą pojedziemy najpóźniej w przyszłym roku – 16.03.2015

Propozycja ograniczenia liczby przystanków na Puławskiej …nie przejdzie – najnowsze wieści w sprawie komunikacji

Rzecznik Głównego Inspektoratu Drogowego głośno myśli o linii tramwajowej Warszawa – Piaseczno

ZTM odpowiada na prośbę Piaseczna i Lesznowoli

Podoba ci się:

Komentarzy (8)

 1. Ile razy można pytać? Trzeba w końcu rozpocząć prace, aby ułatwić komunikację mieszkańcom J&J. Nasza propozycja: mogą być krótsze autobusy,ale zdecydowanie częstsze kursy. Proszę porównać częstotliwość kursowania 709 i 739.Typowym obrazkiem na pętli Metro Wilanowska jest kilka autobusów linii 709, jeden za drugim, i wielka grupa oczekująca na 739,szykująca się do wyścigu w celu możliwości załapania się na miejsce siedzące. Zapraszam Pana Burmistrza na przejażdżkę 739,ze szwankującą klimatyzacją, najlepiej w godzinach szczytu, a nuż wyścig po miejsce siedzące zakończy się sukcesem.Powodzenia!

 2. @Helka ma w 100% rację.. Nadal się nic nie zmienia. A co z Warszawa+? Piaseczno nadal nie chce przystąpić do tego programu.

 3. Proponuję, aby wreszcie radni uchwalili w nowym budżecie na 2016r. dodatkowe pieniądze na obiecywaną „L”kę z centrum Piaseczna (choć lepiej by było z PKP Piaseczno) do PKP Jeziorki przez centrum Piaseczna, Okulickiego, Julianowską (jednak: z podjazdem pod szkołę w obu kierunkach) Cyraneczki, Ogrodową, Geodetów, Puławską do Karczunkowskiej i PKP Jeziorki. Jednocześnie: skrócenie 739 do Julianowskiej pod bramą cmentarza komunalnego spowodowałaby, że ta sama liczba wozów jeździłaby częściej. Llikwidacja P2 to oszczędnosci budżetowe.

 4. Trzeba być Mistrzem ,żeby sprawę oczywistą ( linia 739 ) tak zagmatwać…

 5. To tak jak z bus pasem na Puławskiej

 6. Przeciez Gmina nie ma kasy.

  A kto wyremontuje dworzec za PKP, stadion, czy tez przekaze dla Skarbu Panstwa za darmoche grunty pod Urzad Skarbowy, czy Sad i Prokurature?

  A kto zaplaci za dodatkowe prace i poprawki przy rozbudowie Julianowskiej i Szkoly?

 7. Wczoraj jechałem przegubowym 739 (Solaris, MZA) z Metra Wilanowska, spóźniony kurs z godziny 17:50, odjechało o 18:00. Było dużo miejsca i przyjemny chłodek jak nigdy w trupach scaniach… Czyżby jednak nagle mieścił się wszędzie gdzie trzeba?

 8. No właśnie już napisali, że to był jednorazowy prezent, tak żeby ludzie zobaczyli jak można porządnie się przewieść komunikacją miejską. Ale nie liczmy na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*