Jozefoslaw24.pl lodowisko

Lodowisko na rynku w Piasecznie

W weekend 27-28 lutego zapraszamy do wspólnej zabawy na lodowisku utworzonym specjalnie na ten cel na rynku.

W ramach akcji organizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet czekać będą na wszystkich chętnych wspaniałe atrakcje na lodzie, i to całkowicie za darmo. Przez dwa dni uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować gorącymi napojami.

Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, a wieczorem odbędzie się specjalna dyskoteka na lodowisku przy największych przebojach muzycznych. Można będzie też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

– Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalową strategię – być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Impreza zaplanowana jest w godzinach 11.00 – 20.00 na miejskim rynku w Piasecznie.

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*