ul. Cyraneczki

Radni z Józefosławia zapraszają na konsultacje społeczne dotyczące wybiegu dla psów

Radny Robert Widz i Katarzyna Krzyszkowska-Sut za pośrednictwem swoich stron internetowych zaprosili mieszkańców Józefosławia na konsultacje społeczne, które będą związane z zagospodarowaniem terenu graniczącego z kanełem Jeziorki.

Konsultacje będą dotyczyć m.in. budowy wybiegu dla psów na terenie zlokalizowanym przy skrzyżowaniu Cyraneczki z Wilanowską.

Z okazji „Dnia Ziemi” radni zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego sadzenia kwiatów w donicach zlokalizowanych na skwerku przy Klubie Kultury.

Radni zachęcają do przyjścia i podzielenia się z nimi wszelkimi sugestiami związanymi z rozwojem Józefosławia.

Skwer przed Klubem Kultury (ul. Urocza 14) 23 kwietnia godzina 12:00

Podoba ci się:

Komentarzy (26)

 1. Zróbcie chodniki tam gdzie ich nie ma, na początek wystarczy

 2. Przyjdz i powiedz radnym, bo nie.wiedzą.

  • no ciemnogród jakiś! Wizyta sprawdzająca wzrok i słuch jest im potrzebna?! To gołym okiem widać czego brakuje w Józefosławiu! Ileż można o tym mówić i pisać! Ktoś mądry stwierdził że nasi Radni są bezradni! Czy to może w ramach przeprosin że regulamin w parku zakazuje pieskom wstępu i radni zostali skrytykowani na ostatnim posiedzeniu ?

 3. brawo za działania społecznie, życzę sobie aby wszystkie radne były gotowe pobrudzić sobie rączki, lansik w płaszczyku nam nie potrzebny.

  • Brudzenie rączek na „pokaz” ;)

 4. Chodniki,chodniki tak gdzie ich nie ma, a tam gdzie są wyrównać, poprawić…
  Pieski naprawdę mogą poczekać,poza ty,jak właściciele wypuszczą zwierzaki z domów,
  to już nie czekając na wybieg (WC?) zdążą zrobić swoje…
  Swoją drogą ciekawe: my, dwunożni mieszkańcy mamy „wybieg” uciekając przed samochodami, bo chodników nie mamy, a pieski …Proszę zobaczyć,jak dzieci,idące do szkoły balansują między samochodami lub potykają się po krzywiznach pseudo chodników.

 5. Nie biadolcie.
  Każdą inicjatywę trzeba docenić.

  Piaseczno na nic innego nam nie pozwoli.

 6. O jakim dniu jest mowa? Swoją drogą to sama godzina jest „genialna” tak, że na pewno wszyscy przyjdą szczególnie Ci którzy pracują w dzień…
  Taka inicjatywa mnie śmieszy kiedy nie można przez 5 lat doprosić się chodników…

  Pieski przecież pierwsze w kolejności.

  Co za pokazówka… Żenada!

  Nie wstyd Wam Radnym za Waszą pracę? Lub moze lepiej- brak pracy??

  • Dzień ziemi jest 23 kwietnia

 7. jak dla mnie – szkoda dzieci, które do samej szkoły nie mają chodnika. Przy jezdni tworzą się kałuże, i dzieci pozalewane idą. Mówimy tu o starszakach, bo mlodsze dzieci rodzice dowożą do szkoły samochodem lub autobusem. Przykro. Przykry jest też ten brak chodnika na wysokości Multihekk przy Geodetów w kierunku Wilanowskiej. Rozumiem, że nie ma rozbudowy Geodetów, nie ma pszok, to i nic z tym już się nie zrobi? Przykra prawda, że dużo się robi, ale i dużo ważnych spraw jest do zrobienia. Z pewnością roślinki ozdobią ulice, a wybieg dla psów to też uciążliwa, ale życiowa sprawa. Bo wszystko jest ważne – w gruncie rzeczy.

 8. Wybieg dla psów to nie wc… Chyba lepiej psy puszczać na zamkniętym wybiegu niż na chodnikach/ ściezkach rowerowych… Teraz wszyscy beda marudzić każdy ma swoje pomysły i chciałby zeby były na pierwszym miejscu… Jedni chcą płac zabaw a inni nie bo bedzie za głośny… Inni chcą chodniki ? A moze parkingi? A moze nic nie róbcie bo i tak znajda sie tacy co tylko potrafią marudzić… Brak słów…. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych…

  • Rozumiem że czekaż aż dziecku krzywda się stanie, wówczas pójdziesz po rozum do głowy!!?! Światła lub ronda i chodniki na pierwszym miejscu a nie plac zabaw dla piesków!!!

   • Otóż to.

   • Daj spokój Józek. Idąc Twoim tokiem rozumowania, we wsi nie powinno powstawać nic innego, do czasu aż przy każdej drodze będzie chodnik, a na każdym skrzyżowaniu światła lub rondo. Tak się nie da. Trzeba robić i to i to. Zresztą alternatywa jest fałszywa. Wybieg dla psów to koszt niewielki w porównaniu do rond i świateł. Na marginesie – nie mam psa, a mam dziecko. A inicjatywa z sadzeniem kwiatków moim zdaniem bardzo pozytywna. Na pokaz czy nie na pokaz. Kwiatków nie było, a już są. Od radnych należy wymagać, ale jak już coś zrobią to pochwalić. Krytyka dla samej krytyki jest jałowa.

    • Nasi Radni sadzą kwiatki bo to wychodzi im najlepiej i jest widoczne i miłe dla oka. Niestety nie słuchają ludzi, a konsultacje społeczne polegają na oglądaniu planów i zaakceptowaniu ich decyzji! Koszmar jakiś!
     Nasi radni są współodpowiedzialni za to co się dzieje w godzinach szczytu w Józefosławiu; za stłuczki, za chodzenie dzieci i matek z wózkami po ulicy, za brak rond, za brak chodników i świateł w newralgicznych miejscach Józefosławia! To moja osobista opinia. Zdrowie i życie ludzi jest wartością nadrzędną a nie jakieś tam bzdury! Tu pieniądze nie powinny się liczyć.

 9. Dobra inicjatywa, przecież w mieście są też właściciele psów i mają swoje potrzeby.

  • a mało mają obsrajłączek w okolicy?

 10. potrzebne konsultacje społeczne dotyczące CHODNIKÓW DLA LUDZI

 11. Możecie się wściekać i pisać, co chcecie, a wybieg i tak powstanie:) Pocałujcie psiarzy w nos!

  • a jak się coś komuś stanie zacznie się biadolenie!

 12. składam wniosek o wyprowadzenie wszystkich psów z Józefosławia poza obręb sołectwa !

 13. Wszystkie psy leja na ten wniosek :)

  • …i na moje iglaki !!!!!!!!!!!!!!!1

 14. Czy ktos wie co dolladnie bedzie na rogu wilanowska/cyraneczki ?

 15. tak plac zabaw dla … piesków. Taki nowy pomysł naszych radnych. Pieski są ważniejsze niż niezbędne na tym skrzyżowaniu tymczasowe światła ;)

 16. NIE dla publicznego wypróżniania się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*