MM

Media Markt w Piasecznie

Sklepy Media Markt są najchętniej odwiedzanymi marketami z elektroniką użytkową w Polsce. Sieć posiada obecnie 57 specjalistycznych sklepów w całej Polsce, w tym 4 lokalizacje w Warszawie: przy ul. Ostrobramskiej 79, Al. Krakowskiej 61, ul. Górczewskiej 212/226 oraz ul. Piłsudskiego 1 w Markach. Już wkrótce uruchomiony zostanie sklep w Piasecznie.

Market w Piasecznie zostanie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej. Na powierzchni całkowitej ponad 1200 m2 klienci znajdą wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu czy biura, najnowsze technologie mobilne, a także urządzenia i gadżety wspierające realizację pasji.

Obecnie trwa rekrutacja pracowników, którzy dołączą do zespołu Media Markt. W informacji przekaznej przez rzecznika prasowego MM wynika, że nowy market zostanie otwarty pod koniec roku.

Podoba ci się:

Komentarzy (8)

 1. super, brakowało w naszej okolice takiego sklepu.

 2. Co za wieści. Świetnie tylko sklepy wielkopowierzchniowe. Jeszcze niedługo tureckie centrum, sell gross itd. Po co nam takie sklepy? Zatrudnią ludzi za najniższą krajową i bedą wciskać chłam. A pieniądze pójdą za zachodnią granicę. Na Imielinie obok Auchana jest sklep Euro, więc daleko nie mamy. No i polska firma.

 3. znowu okupacja ? jak w ’39 ….

 4. Okulickiego jest bardzo przejezdna, brak korków zupełny
  Market na pewno usprawni dodatkowo ruch …

  Za komuny jak budowano osiedla to na początku rezerwowano tereny pod drogi, przedszkola, szkoły ,sklepy społem , przychodnie i w to wrzucano mieszkaniówkę i duże sklepy

  W kapitalizmie jest odwrotnie!!!!

 5. Przyda się kolejne zakorkowane skrzyżowanie na tym odcinku autostrady DW721, zwanej autostradą urzędniczej nieudolności.

 6. w ogóle system komunikacyjny wokół Piaseczna to perełka. spodziewajmy się zatem paraliżu na odcinku Julianowska – Mleczarska w stronę Magdalenki

  • Prawie nic się nie zmieniło od lat 80tych.
   Zlikwidowali tylko bardzo dobrą komunikację miejską,
   i przybyło trochę ludzi ;)

   Jeśli istnieje Polska A i B,
   to jeśli chodzi o infrastrukturę, to Piaseczno należy do Polski D.

 7. Niestety wszystkie te komentarze są prawdziwe. I ten, że takiego sklepu brakowało, bo trzeba było jeździć na Ursynów i te, że zbudowanie go koło Kauflandu komplenie sparaliżuje i tak juz zatłoczoną Okulickiego. Oczywiście gmina powinna wymóc na Markecie poszerzenie drogi na tym odcinku i skrzyżowania, ale przecież wszyscy wiemy, jak się takie zgody uzyskuje, więc po co takie utopijne rozważania.