ul. Spacerowa

Burmistrz zaprasza mieszkańców na spotkanie w sprawie budowy 3KDD i Spacerowej

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w sprawie budowy ulicy Spacerowej, drogi 3KDD, które odbędzie się w dniu 16.11.2016 r. o godz. 18.00, w Zespole Szkół Publicznych przy ulicy Kameralnej 11 w Józefosławiu.

Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (10)

 1. Obecność obowiązkowa! Nie dajmy sobie wcisnąć kitu o braku funduszy, w jednej z najbogatszych gmin w Polsce!!! Domagajmy się przemyślanej inwestycji bo pieniądze są ! Pozdrawiam spacerowa

 2. Kit na Kicie Kitem pogania!

  Trzeba jednak docenić ,że planują , projektują i zapraszają.

  • poszli po rozum do głowy, po ostatniej akcji z Osiedlową

 3. Jadąc samochodem z przerażeniem patrzę jak piesi, wśród nich dzieci, pokonują kałuże, błoto na Wilanowskiej. KONKRETNIE: kiedy ucywilizujemy ten trakt?
  Piaseczno należy do najbogatszych gmin w woj.mazowieckim, ale tych pieniędzy zupełnie nie widać.Odnoszę też wrażenie,że aktywność radnych z Józefosławia jest zerowa; radni z Julianowa walczą o swoje włości, o Józefosław chyba nikt nie dba.
  Dziwię się mieszkańcom osiedli ,tych bliżej lasu, którzy chyba kajakiem docierają do swoich domów. Od niedawno mieszkam w tej okolicy i wydaje mi się,że jesteśmy Polską B do kwadratu, a przecież tak blisko STOLICY.

 4. aktywność radnych z Józefosławia jest zerowa; radni z Julianowa walczą o swoje włości – zdecydowanie jest na odwrót, ale jak kolega Gość od niedawna mieszka na wsi, to jeszcze nie wie gdzie jaka wieś i jaki z niej radny:)

  • Gość, mamy 2 radnych w Józefosławiu (Pana i Panią, która z kulturą ma tyle wspólnego, że aktorką jest. Do mieszkańców po chamsku się odzywa, niestety Pan Radny z kulturą też jest na bakier). W Julianowie mamy jedną radną. Radni tworzą gazetkę opłacaną z reklam lokalnych deweloperów i usługodawców i dotacji gminnej, znaną jako tubę polityczno-gminną. Obserwator podejrzany jest o to że to mąż radnej, redaktor naczelny ww gazetki pseudo- sąsiedzkiej. To w skrócie.

 5. A ja czytam gazetkę „Sąsiedzi” i polityki w niej nie widzę. Owszem, są informacje, artykuły tematyczne i felietony historyczne lub turystyczne. Reklamy muszą być, bo nie ma innych sponsorów. Piszą różni autorzy, radni też. Ale czy to zakazane lub karalne? Czy to źle, że komuś się COŚ chce robić? Inni tylko piszą na fb siedząc w domu i tylko narzekają.

  • Sugeruję zmienić okulary.

 6. Radni walczą o dobro ale chyba deweloperów/inwestorów. Nowe drogi patrz okolice parku, Księżycowa, Pastelowa, Komety, Ogrodowa, Enklawy dla kogo? Bo chyba nie dla mieszkańców, którzy mieszkają już tu po kilkanaście, kilkadziesiąt lat! Dla mieszkańców ale dla tych nowych, którzy zakupią mieszkania od deweloperów dla których Gmina właśnie wydała pozwolenia na budowę! Czy Radni przeprowadzili wizję lokalną?! Na planie wszystko ładnie wygląda ale w rzeczywistości ludzie stracą ogródki a ulice będą mieć pod nosem. A to wszystko w imię dobrej zmiany! Granda w biały dzień nic więcej!

 7. No i chlapnął wczoraj na spotkaniu pan prowadzący, że była to umowa ustna z Politechniką, oni nam park my im nowy plan. Masakra ! Układy, układy i układy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*