Jozefoslaw24

Jedna baba drugiej babie … porysowała drzwi – monitoring pod Auchan działa !

Utarczka słowna, a następnie uszkodzenie pojazdów to efekt sporu o miejsce parkingowe przed centrum handlowym w Piasecznie.

Jedna z uczestniczek sporu 25- letnia obywatelka Ukrainy zamiast radości z zakupów dzisiejszą noc spędziła w policyjnej celi. Policjanci apelują o rozsadek i rozwagę kierowców szukających wolnych miejsc na parkingach dużych sklepów. Tuż przed świętami ich cierpliwość i opanowanie wydaje się być niezbędne.

Kamera zarejstrowała całe zdarzenie:

36- letnia kobieta oczekiwała swoim renault na wjazd na miejsce parkingowe przed jednym z centrów handlowych. Dogodną okazję stworzył kierowca citroena, który po włożeniu zakupów odjechał z parkingu. 36- latka już wjeżdżała na oczekiwane miejsce, gdy wjechał tam kierowca innego pojazdu.

Kobieta zaprotestowała, co skończyło się nieprzyjemną wymianą zdań, lecz ustąpił i odjechał. 36- latka zaparkowała na wypatrzonym wcześniej miejscu. Te ustalenia zebrali policjanci z Lesznowoli, którzy zostali tu wezwani bowiem sprawa ta miała swój ciąg dalszy.

Okazało się, że po powrocie z zakupów 36- latka stwierdziła porysowaną karoserię swojego renault.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego zabezpieczyli w tej sprawie nagranie z monitoringu, które obejmowało teren sklepowego parkingu. Wówczas okazało się, że do renault podchodzi kobieta i nieznanym ostrym przedmiotem kilkukrotnie przeciąga po karoserii renault.

Mundurowi zatrzymali podejrzewana kobietę, okazała się nią 25- letnia pasażerka kierowcy, który próbował zająć rezerwowane miejsce parkingowe.

Młoda obywatelka Ukrainy trafiła do policyjnej celi. Dziś usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności

Źródło: KPP Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (9)

 1. Ciekawe czy przy okazji wystawili po 500 zł mandaty tym co parkowali na miejscach dla niepełnosprawnych. Na monitoringu widać, że wszystkie są zajęte, a ostatnio widzę, że znowu jest moda na parkowanie na tych miejscach. Zazwyczaj są to wypasione samochody „nowobogadzkich”, którzy musza zaparkować prawie pod samym wejściem. A spasione dupy rosną.

  • Chyba znam właściciela tego wypasionego Audi ’97.
   Ale nie wiem czy ma papiery na inwalidę.

 2. Historyczna agresja Ukraincow.
  Coraz wiecej ich u nas.

 3. Nareszcie sprawiedliwość! Będzie kocioł przed Swiętami.. a ludzie zestresowani, zakredytowani i do tego jeszzze muszą postawić swój samochód w dogodnym miejscu, pod wejściem.

 4. Miałem to samo dwa lata temu, w wigilię. Ja wjechałem normalnie na puste miejsce, ale kolo z drugiego auta myslal ze skoro przejezdzal po drugiej stronie BEZ kierunkowskazu to jasno wynikało z tego że on też chciał wjechać na miejsce parkingowe no i że oczywiśćie jemu z tej okazji należało się bardziej. Wymiana zdań, poszedłem na zakupy – wiedziałem że zostawi znak. Zostawił. Pytałem ochrony, potem policja. A koniec końców „monitoring nie działa”. Rispekt, że tym razem komuś się chciało i sprawdził.

 5. od 6 grudnia będzie więcej parkingów przy marketach – rusza MEDIA MARKT w Piasecznie

 6. no i jak drodzy Państwo ? duże korki przy Media Markt ? czy tego własnie należało się spodziewać ? :)

 7. Ale kto dal zezwolenie na zjazd?

  Tym razem nie Miasto tylko MZDW ,bo to droga wojewodzka .

  A w MZDW wiadomo…
  Poza tym Starosta blyskawicznie wydal PnB
  Bravo!

  • Wkoncu ołDAkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*