KPP Piaseczno

„Pieszy prawdopodobnie był na dłuższym odcinku ciągnięty pod samochodem. Doszło do zapalenia odzieży i ciała” – Policja z Piaseczna szuka świadków

Wczoraj po godzinie 17.00 w miejscowości Baniocha na drodze krajowej numer 79 doszło do śmiertelnego potrącenia 43- letniego pieszego. Kierowca jadący w kierunku Góry Kalwarii, po potrąceniu pieszego nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wczoraj po godzinie 17.00 otrzymał informację o wypadku na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Baniocha. Z zebranych przez policjantów z wydziału ruchu drogowego informacji wynika, że kierowca pojazdu jadący w kierunku Góry Kalwarii, potrącił śmiertelnie 43- letniego mężczynę. Po wypadku pojazd nie zatrzymał się, nie udzielono też żadnej pomocy. Kierujący lub kierująca natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia.

- Było ciemno, padał deszcz. Pieszy prawdopodobnie był na dłuższym odcinku ciągnięty pod samochodem. Doszło do zapalenia odzieży i ciała – poinformował kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie dla Polsat News

Policjanci z Piaseczna apelują do wszystkich osób, ktore około godziny 17.00 znajdowały się na drodze numer 79 pomiędzy Piasecznem, a Górą Kalwarią opilny kontakt z policją jeżeli były one świadkami tego wypadku, zaobserwowały nietypowe zachowanie innego uczestnika ruchu, lub w jakikolwiek inny sposób mogą pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku.

Na informacje czekamy pod numerem tel. 22 60 45 213

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*