ulica Wenus Józefosław

Wenus „już” w 2017 ! Gmina ogłosiła przetarg

Urząd Gminy Piaseczno na swojej stronie poinformował o rozpoczęciu przetargu na budowę odcinka ul. Wenus od Alaski do Wilanowskiej.

Wymagany termin zakończenie robót to 30.06.2017. Droga ma być oddana do użytku po uzyskaniu pozwolenia do dnia 30.07.2017r.

Więcej:

Zagospodarowanie terenu przy ul. Wenus

Specyfikacja warunków zamówienia

Podoba ci się:

Komentarzy (16)

 1. Optymistyczna wiadomość dla mieszkańców Wenus. Będzie można się wydostać również w stronę Wilanowskiej i już nie po błocie. Mieszkańcy osiedla przy Saturna pewnie już mniej zadowoleni. Byleby cieżarówy z okolicznych placów budowy nie rozjeździły nowobudowanego odcinka na dzień dobry.

 2. Pogoda sprzyja robotom remontowo-budowlanym.czy prace nw Wilanowskiej toczą się pełną parą? Boję się,że cały Józefosław zostanie rozgrzebany, lepiej zacząć i skończyć jedną pracę, zanim rozpocznie się kolejną.

 3. Hurrraaaa!

  Trochę odległy termin ,ale to dobry prezent pod choinkę !

 4. Suuuperrrr. Droga bardzo potrzebna.

 5. zajrzałem do projektu – oto kolejna już ulica ze spowalniaczami, czy mają problem z myśleniem w urzędach?

 6. No i fajnie, byle spowalniacze nie były jak na XXI wieku gdzie niszczy się zawieszenie jadąc nawet powoli. Nie wiem kto wymyślił profil tych spowalniaczy ale z pewnością ktoś bez wyobraźni. Teraz każdy przejazd to tortury dla zawieszenia,

 7. są skuteczne!!, pozostałe szczególnie te na wilanowskiej to jakaś farsa spowalniacza, na dowolnej prędkości i biegu można po nich jechać.

  • Farsą też jest ich umiejscowienie. Może ktoś będzie w stanie wytłumaczyć dlaczego ŻADEN z nich nie znajduje się w pobliżu przejścia dla pieszych?

   • Nie ma też nawet jednego spowalniacza na Kameralnej pod szkołą. Poza nią na wszystkich chyba ulicach. Co za paranoja. Ktoś na złość to robi?

    • A moze gdzies w poblizu kazdego spowalniacza mieszka Radny? :D

 8. A czy ten przetarg obejmuje także dobro luksusowe w postaci chodników, czy może za 10 lat będzie złożony osobny?

  • Doczytałem w papierach przetargowych, że to wersja LUX – z chodnikami. Trochę szkoda, że nie dołożono jeszcze ścieżki rowerowej, ale chyba nie ma co marudzić.

 9. wszystkie spowalniacze w całej wsi ja bym osobiście usunął, nie tędy droga. To działanie na długą metę przeciwko nam samym.

  • Zgadza się. Drogi i tak nie pozwalają na rozwinięcie dużych prędkości jak i sami mieszkańcy chyba nie pędzą po wlasnych uliczkach jak piraci.

 10. Czy developeria z Mak Dom dorzuci sie do.budowy Wenus?
  Czy to świateczny prezent dla nowego osiedla?

 11. Dobra informacja.