fot. KPP Piaseczno

Policja szuka podejrzanego o kradzież złotej biżuterii

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież złotej biżuterii.

Do przestępstwa doszło w dniu 14 kwietnia br., w sklepie jubilerskim w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny lub miejsca jego pobytu proszone są o pilny kontakt z policją.

W Wielki Piątek około godziny 12.00 do sklepu jubilerskiego w Piasecznie znajdującego się przy ulicy Sierakowskiego wszedł mężczyzna, który jak oznajmił zainteresowany był zakupem złotych łańcuszków. Wielokrotnie przymierzał oferowane wyroby, lecz po wybraniu dwóch najdroższych wybiegł ze sklepu w stronę ulicy Kilińskiego.

Dotychczas prowadzone działania nie doprowadziły do zatrzymania sprawcy tej kradzieży, dlatego funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, zdecydowali o publikacji wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie numer tel. 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

źródło: KPP Piaseczno

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*