Józefosław24

Portret Józefosławia i Julianowa – konkurs

Konkurs fotograficzny „Portret Józefosławia i Julianowa” organizowany jest w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu.

Przedmiotem konkursu jest zdjęcie, które będzie portretem Józefosławia lub Julianowa przedstawiające architekturę, kulturę, ludzi, dzieci, przyrodę, zwierzęta, ciekawe miejsca i wydarzenia, sposoby spędzania wolnego czasu w obu miejscowościach.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Prace będą przyjmowane w okresie 17.07-30.09.2017. Można zgłosić dowolną ilość zdjęć, a także zdjęcia archiwalne. Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej w Józefosławiu.

Zgłoszenie do konkursu:

Należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej (plik pdf), wypełnić odręcznie i wysłać pocztą tradycyjną, bądź zeskanować i odesłać mailowo lub dostarczyć osobiście do biblioteki. Wypełnione zgłoszenie wraz z oświadczeniami są niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

Prace w formacie JPG należy dostarczyć:

• osobiście do Biblioteki w Józefosławiu, ul. Urocza 14,
• przesłać pocztą na adres: ul. Urocza 14, 05-509 Józefosław z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”,
• przesłać mailowo na adres: jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl w temacie „Konkurs fotograficzny”,
• przesłać aplikacją Mobile Alert w zakładce „Konkurs fotograficzny – Portret Józefosławia i Julianowa” (instrukcja do aplikacji)

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy z oświadczeniami :

http://www.biblioteka-piaseczno.pl/wordpress/konkurs-fotograficzny-portret-jozefoslawia-i-julianowa/

Źródło: Gmina Piaseczno / Biblioteka Piaseczno

Podoba ci się:

Możliwość komentowania jest wyłączona.