Marihuana zabezpieczona przez funkcjonariuszy fot. KPP Piaseczno

„Policjanci z Piaseczna przypominają, że w polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione!”

Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali 21- latka przy którym ujawniono opakowanie z ponad 7 gramami marihuany.

Jego ustalenie i zatrzymanie było możliwe dzięki profesjonalnej współpracy z jednym z dzielnicowych. Policjanci przypominają, że w polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione!

Dzięki doskonałej znajomości nie tylko terenu, ale również rozpoznaniu zagrożeń możliwe było zatrzymanie młodego mężczyzny, który posiadał przy sobie środki odurzające. Dzielnicowy z Piaseczna natychmiast po tym jak uzyskał informację o osobie mogącej posiadać narkotyki, skontaktował się z funkcjonariuszami z wydziału patrolowo- interwencyjnego.
Mundurowi z patrolówki posiadając już wiedzę o jego wyglądzie i ewentualnym miejscu przebywania, już po kilkunastu minutach wytypowali taką osobę.

Podczas legitymowania 21- latek nie ukrywał zdenerwowania. Wezwany do wydania narkotyków, policjantom podał opakowanie z zawartością ponad 7 gramów marihuany.
To już kolejny w ostaniach dniach młody chłopak zatrzymany z powodu posiadania środków odurzających. Przypominamy, że w polskim prawie posiadanie jakichkolwiek ilości środków odurzających jest zabronione i zagrożone surową odpowiedzialnością karną skodyfikowaną w ustawie o przeciwdziałaniu narkomani.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna podczas wczorajszej służby pełnionej na ulicach Piaseczna wyczuli, że z okien jednego z bloków wydobywa się specyficzny zapach. Podczas kontroli wytypowanego mieszkania zastali tam 29- latka w trakcie palenia marihuany, a dodatkowo w jego szafce nocnej ujawnili ponad 54 gramy suszu konopi indyjskich.

Do policyjnej celi trafił 29- leni mieszkaniec jednego z piaseczyńskich osiedli mieszkaniowych. Stało się to tuż po tym, jak funkcjonariusze z tutejszej wydziału kryminalnego podczas patrolu wyczuli wyraźną woń marihuany wydobywającą się z jednego z okien bloku.

Wytypowali mieszkanie z którego mógł wydobywać się ten specyficzny zapach. A podczas jego kontroli zastali tam palącego tzw. skręta z marihuany 29- letniego właściciela mieszkania. Policjanci dokonali również przeszukania, podczas którego w jednej z szafek nocnych ujawniona został duża torba foliowa z zwartością suszu konopi indyjskich o wadze ponad 54 gramów.
29- latek został zatrzymany, a sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło KPP Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. no nie wierze, naprawde. ze je wyjeli czlowieka za to, ze siedzial u siebie w domu i palil skreta…naprawde wszystkich juz porabalo w tym kraju….jaka szkodliwosc spoleczna byla tego czynu ktory popelnil ten czlowiek??????sukces!!!! jeszcze wiecej….wsadzajcie ich wszytkich do wiezeinia, bedzie duzo bezpieczniej na ullicach..nei bedzie juz czuc twgo specyficznego zapachu

  2. oby taką nadgorliwością się wykazywali w łapaniu złodziei….

  3. No umarłam… :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*