fot. Policja Piaseczno

Aresztowano mężczyznę podejrzanego o napastowanie małoletniej w centrum handlowym

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali w Warszawie 37- letniego mężczyznę podejrzewanego o doprowadzenie małoletniej do innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z centrów handlowych.

Przed kilkoma dniami na terenie jednego z centrów handlowych znajdujących się w powiecie piaseczyńskim do nastoletniej dziewczynki podszedł nieznany jej mężczyzna, który zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Dziewczynka natychmiast uciekła i o tym co się stało powiedziała swojej matce.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia tożsamości podejrzewanego w tej sprawie mężczyzny. Zabezpieczono monitoring zarówno z samego centrum, jak i z okolicznych ulic, przesłuchano również osoby mogące pomóc w jego identyfikacji. Działania te przyniosły oczekiwany efekt. Na warszawskiej Pradze policjanci z Konstancina zatrzymali 37- letniego mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy został przekazany do prokuratury rejonowej w Piasecznie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty karne wynikające z art. 200§1 kodeksu karnego tj. czynności seksualnej z małoletnim poniżej 15 roku życia, za co przewidziane jest nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Wobec mężczyzny prokurator zastosował policyjny dozór, a także zakaz kontaktowania się oraz zbliżania na odległość mniejszą niż 100 metrów od poszkodowanej.

źródło: Policja Piaseczno

Więcej:

Policja podsumowała działania prewencyjne, które były prowadzone na terenie Józefosławia

„Skoordynowane patrole pojawią się na ulicach Józefosławia w grudniu…”

Dzielnicowy będzie częściej pojawiał się w Józefosławiu

Posterunek policji w Józefosławiu ?

Uwaga! Złodziej przy Energetycznej

Znowu kradną w Józefosławiu

Uwaga kolejne włamanie w Józefosławiu !!!

Uwaga złodzieje !!!

Rekordowa ilość mieszkańców na zebraniu w sprawie włamań

Bezpieczne mieszkanie- jak zapobiegać włamaniom

Włamania CDN ?

Aresztowano złodzieja, który kradł na terenie Józefosławia i Julianowa

Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. Witam,
    Zbliża się nowy rok szkolny. Jest budowa ronda geodetów/wilanowska. Dlaczego l-39 pokrywa się praktycznie z 739? Jak dzieci z bloków przy Energetycznej, Tenisowej, XXI wieku, wilanowskiej itd. mają dojechać do szkoły? Nie można pokierować l-39 dalej puławską, w energetyczną, dookoła piotra i pawła i dalej Wilanowską? Jakoś trzeba rozwiązać problem z dowozem dzieci do szkoły. Budowa ma trwać do końca października (o ile dotrzymają terminów). Jest to długi okres jeszcze.

    • W pełni popieram ideę wyrażoną w ww. poście. Aby było jeszcze lepiej (bo eLka to przecież komunikacja lokalna) możnaby L-39 pokierować (patrząc od Warszawy): Karczunkowska – Puławska – Energetyczna (po oddaniu ronda – w Geodetów w lewo do świateł i dalej w prawo do obecnej trasy) – Ogrodowa – Cyraneczki – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Okulickiego do centrum Piaseczna z przedłużeniem Jana Pawła II i Dworcową pod dworzec. Mamy więc dwie propozycje.
      O obu usłyszałem na jednym ze spotkań mieszkańców – osobiście też uważam, że autobus jadący od dworca PKP Jeziorki przez nasze okolice do PKP Piaseczno to bardzo dobry pomysł. No i prośba o trzecią sztukę autobusu – aby jeździł jednak trochę częściej (szczególnie w szczycie).

  2. Przepraszam, rozumiem, że policja wypuściła tego zboczeńca na wolność i za chwilę zaatakuje kolejne dziecko, które może nie mieć tyle szczęścia, żeby mu się wyrwać, tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*