fot. zastępczyni Burmistrza Hanna Kułakowska Michalak, Burmistrz Daniel Putkiewicz, zastępca Burmistrza Robert Widz - źródło fb

Robert Widz „Przez kilka miesięcy będziemy się zastanawiać nad modernizacją układu transportowego w gminie Piaseczno”

Wczoraj odbył się Facebook Live Burmistrza Daniela Putkiewicza, zastępczyni Burmistrza Hanny Kułakowskiej-Michalak oraz zastępcy Burmistrza Roberta Widza, który do niedawna był radnym z okręgu Józefosławia.

Zapis jest dostępny na www.facebook.com/putkiewicz/

Więcej:

Czy gmina podarowała deweloperowi drzewa i ławki ? Wyjaśnia radna Hanna Krzyżewska z Julianowa

Co dalej z Działkową ?

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

„Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

„Radny swoją kadencję powinien rozpocząć od gruntownej nauki. Dobrym przykładem jest tu radna poprzedniej kadencji z Józefosławia..” wywiad z burmistrzem Piaseczna

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Co może radny ?

„Przedstawiciele Gminy, z radnymi na czele przeprowadzają konsultacje, przyjmują wnioski i uwagi, obiecują pomoc, a następnie to wszystko trafia do kosza”

„Nie widziałem w gminie, aby sołtys jakiejś wsi w taki sposób dbał o jej interesy” – radny wytyka błędy Sołtysowi Józefosławia

Radny z Józefosławia wbrew burmistrzowi nie zagłosuje za projektem stacji kolei dojazdowej przy Julianowskiej

Zastępca Burmistrza informuje o inwestycjach drogowych w Józefosławiu

Radna Krzyszkowska-Sut wnioskuje o naprawę nawierzchni Krótkiej, Kameralnej, Wilanowskiej i Działkowej

Radny Robert Widz m.in. o opóźnionych pracach drogowych w Józefosławiu

Ponad pół miliarda złotych w budżecie Gminy Piaseczno na 2018 rok

Tegoroczny budżet jest pod każdym względem rekordowy – Piaseczno 2017

„Mieszkańcy Józefosławia stanowią obecnie 11,6% całej populacji miasta i gminy Piaseczno”

Podoba ci się:

Komentarzy (9)

 1. Nieudolność, nieudolność jeszcze raz nieudolność. Zastanawiać to się mogli 8 lat temu, nie teraz! Czyli co obietnice i program wyborczy to jednak ściema? :D Głupi lud dał się nabrać.

  • Nie po raz pierwszy zresztą. Siłownia pod chmurką, która przed wyborami miała być otwarta na początku października, po dziś dzień jest zamknięta na 3 spusty… tylko uzbrojonej ochrony jeszcze przy wejściu brakuje xD

   • Wystarczy spojżeć na cyraneczki, babrają się i babrają.

 2. nad czym się zastanawiać ?

 3. Rozmawiałem ostatnio z sąsiadami na temat układu komunikacyjnego. W naszej okolicy 739 ma na dzień dzisiejszy trasę optymalną. Przedłużać go dalej na południe w stronę Chylic nie ma sensu – bo to już inna gmina (K-J). Ewentualnie można by pomyśleć nad wspólną z Gminą K-J eLką jadącą np. od Auchana przez Energetyczną i J-J i dalej Julianowską w stronę K-J i Mirkowa obok tamtejszego UMiG i Starej Papierni oraz obok Parku i tężni.
  Co do naszej eLki L-39 – jeździ coraz częściej (już co 30 a nie 40 minut), tyle, że mogłaby w Piasecznie podjeżdżać pod PKP. Linie mająca podjazdy pod dwie stacje PKP (Jeziorki i Piaseczno) byłaby na prawdę atrakcyjna dla wielu osób. Dlaczego L-1 i L-3 mogą dojechać do PKP Piaseczno, a nasza eLka nie? Na prawdę trzeba się postarać o jej wydłużenie.

 4. Dla nas jeszcze jest ważna sprawa, o której mówiono na początku, czyli szkoła na Zimowej. Tam trzeba zapewnić właściwy dojazd, bo obecny system dróg jest dalece niewystarczający.
  Też uważam, że L39 mógłby jeździć do PKP Piaseczno

 5. Wiceburmistrz chce zrobić wiadukt na końcu Cyranecki, przez Zimowa i Polna puścić cały ruch na Puławską od Konstancina. Wszyscy którzy teraz jadą Okulickiego skorzystają z obwodnicy przez Józefosław, bo będzie krócej no i będzie wiadukt. Radny z Józefosławia, Robert Widz.

 6. Wilanowska coraz węższa, przydałyby się porządne wiosenne porządki, bo piach zalega na jezdni, a śmieci „dekorują ” pobocza. Uczniowie domagają się kosza na śmieci koło przystanku autobusowego Kameralna 02.Kosze są po drugiej stronie ulicy i dzieciaki, nie chcąc śmiecić, przebiegają przez jezdnie!

 7. A ten wiadukt to przypadkiem nie był pomysł kogoś innego ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*