Hanna Krzyżewska radna z Julianowa fot. Gmina Piaseczno YT

Radna Krzyżewska wnioskuje o targ w Józefosławiu, przestawienie tablicy Biedronki, patrole policji i śmieciomaty

Poniżej interpelacje złożone przez radną Julianowa Hannę Krzyżewską:

Brak odpowiedzi na stronie Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno

Brak odpowiedzi na stronie Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno

Więcej:

„Humanistka i społecznica” – wywiad z Hanną Krzyżewską

Radna apeluje, żeby przestrzegać zasady niegrodzenia Julianowa i Józefosławia

„Drzwi do lasu (ciąg pieszo-rowerowy) – mój prezent pod choinkę dla Mieszkańców. Zapraszam na spacery!”

Radna Sut apeluje o tymczasowy lub całkowity zakaz parkowania

Co dalej z Działkową ?

Urząd Gminy płaci za reklamę gazecie zarządzanej przez radną z Józefosławia i jej męża

W ursynowskim domu kultury afera związana z radną z Józefosławia

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

„Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

„Radny swoją kadencję powinien rozpocząć od gruntownej nauki. Dobrym przykładem jest tu radna poprzedniej kadencji z Józefosławia..” wywiad z burmistrzem Piaseczna

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Co może radny ?

„Przedstawiciele Gminy, z radnymi na czele przeprowadzają konsultacje, przyjmują wnioski i uwagi, obiecują pomoc, a następnie to wszystko trafia do kosza”

„Nie widziałem w gminie, aby sołtys jakiejś wsi w taki sposób dbał o jej interesy” – radny wytyka błędy Sołtysowi Józefosławia

Radny z Józefosławia wbrew burmistrzowi nie zagłosuje za projektem stacji kolei dojazdowej przy Julianowskiej

Podoba ci się:

Komentarzy (21)

 1. Nareszcie jakieś mądre i przemyślane pisma! Brawo Pani Hanno! Zamiast zabraniać należy myśleć o mieszkańcach. Przykład: Pani Katarzyna zawnioskuje o zakaz handlu vis a vis Piotra i Pawła a Pani Hanna poprosi o targ bo widzi jaka jest potrzeba. Brawo !

 2. Dziękujemy. Widać szczery uśmiech a nie te sztuczne przyklejone wyrazy twarzy u innych.

 3. Wzmianka o Pani radnej Krzyżewskiej przypomniała mi o sprawie, w którą się angażowała w ubiegłym roku, czyli o placu rekreacyjnym/siłowni przy ulicy Cyraneczki (na jej końcu, tam gdzie jest jeszcze drogą gruntową).
  Na wiosnę, gdy tam zaglądalem, były ustawione na trawniku urządzenia do ćwiczeń, a sam teren ogrodzony, zamknięty i sprawiający wrażenie niedokończonego.
  Coś tam się zmieniło?

  • Tak,
   wyrosła trawa do kolan…..

  • Jedno z wejść zrobiło się otwarte. O ile jeszcze jest (bo był), to wisi na nim niedbale przyczepiony „regulamin” wsadzony w jakąś badziewną koszulkę A4. Gdy to widziałem tuż po pojawieniu się tej prowizorki już wyglądało to fatalnie… nie wiem czy przetrwało ostatnie burze na przemian z pogodą jak w piekarniku.

   Najbardziej mnie z kolei śmieszy ogrodzenie tego terenu razem ze… stacją transformatorową. Czekamy więc na sequel na skalę krajową – Jasia Melę 2.

 4. Jestem za tym, aby np. Co sobotę był targ w okolicach Józefosławia. Wg mnie będzie pełno klientów.

 5. słuszna idea

 6. Ale na Miłość Boską niech nasi Radni i Vice Burmistrz wymuszą budowę prawdziwego boiska typu ORLIK w naszej wsi.

  To wstyd ,że w kilkunastotysięcznej miejscowości jeszcze go nie ma !!!

  Dzieci i młodzież nie mają gdzie grać w piłkę !!!

  Piszę to na tym portalu już od wielu lat i jakby …kulą w płot !!!

  To absolutny priorytet poza budową i remontami dróg !!!

  • Przecież są tu trzy ogólnodostępne boiska, na kameralnej, na nefrytowej i na ogrodowej.

   • Ronaldo, podaj adres tych boisk , nikt o nich nie słyszał oprócz Kameralnej

    • Na ul. Kameralnej tak, a o tych pozostałych to chyba w planach tylko słyszałem.

 7. Totalna bzdura !!!

  To nie są boiska do piłki nożnej !!!

  To m.in. przez takie idiotyczne wpisy nadal ich nie ma i raczej nie będzie .

  Zaraz Władze powiedzą : ,,Patrzcie, przecież inni wpisują ,że macie aż 3 boiska …czyli nie jest potrzebne kolejne”.

 8. Deptak/chodnik Pani Hani między Działkową a Cyraneczki mamy, lecz na kładce powinny być barierki !!! Już kilka osób wpadło do rowu na nawet na rowerach !!! Koszt niewielki a zminimalizuje ryzyko wypadku.

  • Pani Hanno, niech Pani dopilnuje aby dokończyć plac przy cyraneczki, a nie bierze się za kolejne pomysły. Ile kosztowało ogrodzenie tego placyku i na co jest ono potrzebne? Nasze pieniądze można lepiej spożytkować, ostania Pani realizacja to drzewa przy deptaku dla dewelopera. Czas się z tego rozliczyć i posadzić nam zieleń jaka będzie na terenie gminy! Targ ma być na parkingu przy szkole, więc te pisemka to tylko pozorny PR.

   • Dzień dobry. Plac przy Cyraneczki jest skoszony i otwarty, a tymczasowy regulamin przypięty porządnie do furtki. Z siłowni można korzystać. Niedługo zostaną zainstalowane następne urządzenia sprawnościowe. Na razie możemy stawiać cokolwiek wyłącznie na pasie o szer. 9 m. od prawego ogrodzenia. Reszta placu musi poczekać na zmianę mpzp (miejscowego planu zagospodarowania). Tak więc planowany plac zabaw dla młodszych dzieci będzie można dopiero wtedy urządzić. Zapowiadałam, że plac rekreacyjno – sportowy urządzimy stopniowo, a także obsadzimy zielenią. Wszystko w swoim czasie. A ogrodzenie było potrzebne, bo wokół są tereny prywatne.
    Jeśli chodzi o targ – to dostałam wczoraj odpowiedź na moją interpelację, że najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku i jeszcze lokalizacja nie jest wyznaczona. Miejsce musi spełnić warunki, no i oczywiście wiąże się to z kosztami.

    • Pani Hanno,

     W dalszym ciągu nie rozumiem zasadności ogrodzenia i jego kosztów. Tereny prywatne miały już wcześniej swoje ogrodzenia. Po cco grodzic, jest jakaś ustawa jaka do tego obliguje?

     • Ale ogrodzone są tylko tereny zamieszkałe. Wokół naszego placu są także prywatne tereny niezamieszkałe. Jakieś granice muszą być wyznaczone, no bo jak inaczej? Narysować coś na ziemi? Zarośnie trawą i nie widać…

      • Można obsadzic roślinami, po co siatką. To nie PRL.

       • Zwykle się nie zgadzamy, a nawet jak ośmieliłam się mieć inne zdanie na fb, to mi usunięto konto (zaznaczam, że moja opinia nie byla wyrażona obraźliwe ani fanatyczmie), ale tym razem uważam, że to jest słuszne, że targ nie musi być ogrodzony siatką.

   • Weź się Sucie zamknij, już narozrabiałeś podczas wyborów blokując Panią Hannę. Wyloguj się z tego portalu bo siejesz tylko ferment.

 9. Jestem jak najbardziej za bazarkiem, który miałby działać w soboty. Nie trzeba byłoby jeździć do Konstancinia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*