Sołectwo Józefosław

Wyniki głosowania nad wnioskami do Fundusz Sołeckiego Józefosławia

Szanowni Państwo, za nami głosowanie nad wnioskami do Funduszu Sołeckiego na rok 2020.

Łącznie wpłyneło 18 wniosków na kwotę 153 400 zł.

Budżet Sołectwa Józefosław na rok 2020 wynosi – 56 600 zł

W drodze głosowania na dzisiejszym zebraniu wiejskim wyłoniliśmy 8 wniosków, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku ze środków Funduszu Sołeckiego.

Poniżej przedstawiamy przegłosowane wnioski.

Źródło: Sołectwo Józefosław

Więcej:

Wnioski o dofinansowanie z funduszu sołeckiego Józefosławia*

Ile kosztuje religia w ZSP Józefosław ?

7 lat później …rondo pod szkołą w Józefosławiu

W budżetach samorządów metropolii warszawskiej ubędzie ponad 1,3 mld zł !!!

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno kupił 10 leżaków za 22 477 zł brutto

Podoba ci się:

Komentarzy (8)

 1. Jestem zły, zły że organizacje które mają dofinansowania, granty i kasę z NFZ wyciągają łapę po kasę sołecką !!! Nauczyć się składać wnioski i brać co się należy a nie ciągniecie z bardzo małego funduszu, który ma służyć mieszkańcom i poprawić im byt!! Moje podsumowanie spotkania kółko różańcowe składa wniosek przyprowadza ludzi i zgarnia kasę -proste ? Za proste ! Wstyd i hańba wam!

  • Czy nie powinno być tak, że prawo do głosu mają tylko mieszkańcy sołectwa? Czy ktoś sprawdza czy osoby które głosują na tych zebraniach są mieszkańcami? Ja nie zauważyłem, żeby ktoś to kontrolował. Dałbym sobie rękę obciąć, że są grupy, które w ten łatwy sposób zdobywają fundusze, wystarczy przyprowadzić parę osób i kasa leci.

   • Ja myślę, że to spokojnie mogli być mieszkańcy J. Problemem nie jest „przyprowadzanie kogoś z zewnątrz”, tylko że mało osób przychodzi decydować o budżecie dla dobra wsi, a większość po prostu zagłosować na „projekt dla mnie”. Patrzyłam na to ze smutkiem, tyle fajnych projektów *na lata* przegrało z jedną imprezą, na której będzie za darmo wata cukrowa i dmuchany zamek…

 2. hehehehe ile szkoła wyciągnie w następnym roku??? 20 tys? 30 tys?? Dlaczego sołectwo ma finansować radę rodziców która ma środki z własnego funduszu?? tam chodzi ok 1800 dzieci, a składka na fundusz to 100 zł. Ja jako ojciec dziecka nie widzę tej kasy, za to widzę uginające się stoły dla vipów ja jednej z imprez a dla dzieci ochłapy. To tak ma to wyglądać?

 3. Panie Sołtysie, a może uda się Panu wygospodarować środki na zakup kosza na śmieci przy przystanku autobusowym Kameralna O2 przy Wilanowskiej? Dzieci przebiegają na drugą stronę ruchliwej ulicy albo po prostu śmiecą, bo tego „wynalazku” tutaj brakuje…Były już informacje na ten temat, ale bez odzewu.Nadzieja w Panu…

  • może co najwyżej maszt w Łośiu wybudować, a nie kosz załatwić. Jaki w tym interes, czy można coś zarobić?

 4. A co to są kocie oczka?

 5. Uf… Jest kosz na śmieci przy przystanku autobusowym Kameralna O2 przy Wilanowskiej DZIĘKUJEMY. Rodzice i dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*