Aktualny czas: 28-03-2024, 21:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Autor Wiadomość
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #1
Pytanie CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Szanowni Sąsiedzi!

Co by nie mówić o radnej Nowocin to przynajmniej o niej słychać Uśmiech składa interpelacje udziela się ( ostatnio nie tylko przed wyborami ) czasem coś pomoże, czasem coś zamąci. Jaka jest taka jest, ale jest Uśmiech

Pani Hanna Krzyżewska działa dla naszego dobra od dawna i wszyscy wiedzą, że dużo zrobiła, robi i będzie robiła. Od dawna działała społecznie w stowarzyszeniu "Nasz Józefosław i Julianów" więc nie można jej zarzucić, że "pchała się do koryta" napędzana wyłącznie żądzą pieniądza. W mojej subiektywnej ocenie ma większe możliwości i moc sprawczą od p. Nowocin.

Jednak najbardziej intryguje mnie niejaki-nijaki Andrzej Hubl ????
Wczoraj przeglądałam listę piaseczyńskich radnych i natrafiłam na informację:

"Andzej Hubl
Mgr inż. budownictwa, mieszkaniec Józefosławia od 1998 roku. Pracuje w firmie Admin. S.C. administrującej osiedlami w Józefosławiu, stąd doskonale zna bolączki mieszkańców. Jako priorytet swojej działalności traktuje rozwój infrastruktury Józefosławia, a w szczególności budowę przepompowni wody w Józefosławiu, remont i budowę dróg oraz poprawę komunikacji do Warszawy."

Nie miałam pojęcia, że "mamy" trzeciego radnego z Józefosławia.

Zastanawiam się tylko czy pan Hubl ma pojęcie o tym co napisał na stronie Piaseczna Uśmiech Jako priorytet swojej działalności traktuje rozwój infrastruktury Józefosławia, a w szczególności budowę przepompowni wody w Józefosławiu, remont i budowę dróg oraz poprawę komunikacji do Warszawy.

Czy ktoś wie co takiego zrobił dla nas ten pan ? Może uważa, że "rozwój infrastruktury" zacznie wprowadzać na administrowanych przez siebie osiedlach ? Duży uśmiech

Jeśli ktoś poda sensowne argumenty przemawiające za Andrzejem Hublem to oczywiście zwrócę honor i napiszę pieśń pochwalną Uśmiech


Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi pełnych dobrej woli dla Józefosławia i Julianowa!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012 07:36 przez Luba.)
22-02-2012 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ryhush Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Zdziwko nie kojarzę gościa Zdziwko
22-02-2012 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #3
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
64 wyświetlenia mojego wątku i zero informacji na temat pana radnego, tzn. nie tylko dla mnie ta postać jest enigmatyczna Uśmiech
23-02-2012 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mic Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #4
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
(23-02-2012 19:13)Luba napisał(a):  64 wyświetlenia mojego wątku i zero informacji na temat pana radnego, tzn. nie tylko dla mnie ta postać jest enigmatyczna Uśmiech

Nie no, spokojnie...
AH jest radnym drugą kadencję. Gdy Stowarzyszenie nie miało swojego przedstawiciela w Radzie przychodził na zebrania, przynosił wieści i informacje zgłaszał interpelacje, gdy coś Stowarzyszenie chciało uzyskać. Współpraca była znacząca. W poprzedniej kadencji był też, w moim odczuciu, jedynym radnym z naszej okolicy, który nie bacząc na polityczne układy angażował się sprawy naszych miejscowości. Widziałem go na sesjach Rady - jego wypowiedzi było wyważone i rozsądne. Jako wyborca - byłem zadowolony.

Przyznam, że jak jest w tej w tej kadencji - nie wiem. Wydaje mi się, że obie wspomniane przez Ciebie radne są na tyle aktywne, że nie ma siły się przebić. Przynajmniej do lokalnych mediów. ;-)

Ale mam dla Ciebie nową niespodziankę! Mamy jeszcze jedną radną z naszej okolicy. Tak tajemniczą, że nawet nie ma swojej notki biograficznej na stronie gminy. Ale jak poszukasz, to znajdziesz trochę informacji. Łącznie z jej projektem, który chce realizować jako radna. Polecam!
24-02-2012 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #5
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Heh... dziękuję za odzew Uśmiech Szkoda, że pan Hubl w tej kadencji nie informuje nikogo o swej działalności ponieważ w myśl zasady "jeśli o tobie nie mówią to nie istniejesz" może już na trzecią kadencję się nie załapać. Pozostaje mi poszukać tej czwartej "ukrytej i przyczajonej" radnej Uśmiech

a o to obiecana pieśń pochwalna :


Anioł LAAAA laaaaaa LAAAAAAAAAAAAAA!
24-02-2012 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mic Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #6
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
(24-02-2012 19:10)Luba napisał(a):  Pozostaje mi poszukać tej czwartej "ukrytej i przyczajonej" radnej Uśmiech

Napisz jak znajdziesz! ;-)
24-02-2012 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #7
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Dobrze wiedzieć Uśmiech Może ten radny należy do tych ludzi, którzy wolą działać niż tylko mówić ?

ps. ta 4 osoba to chyba radna Szweycer (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko) trafiłem ? Uśmiech
24-02-2012 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lord_wiader Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #8
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
..to człowiek historia. Kiedyś radny jednej z Warszawskich dzielnic, bez sukcesów (przynajmniej nie tych, które owocowałyby dobrem dla mieszkańców i wyborców), ratował się ucieczką do wsi Józefosław, gdzie znany jest mieszkańcom kilku osiedli mieszkaniowych, którymi zarządzał. Na szczęście ten fakt należy już do przeszłości. Dużo by mówić, lecz szkoda słów. Jest takie słynne polskie powiedzenie, być może proste, ale oddające sedno sprawy "nie dotykaj g...a, bo się pobrudzisz".

(24-02-2012 19:10)Luba napisał(a):  Heh... dziękuję za odzew Uśmiech Szkoda, że pan Hubl w tej kadencji nie informuje nikogo o swej działalności ponieważ w myśl zasady "jeśli o tobie nie mówią to nie istniejesz" może już na trzecią kadencję się nie załapać. Pozostaje mi poszukać tej czwartej "ukrytej i przyczajonej" radnej Uśmiech

a o to obiecana pieśń pochwalna :


Anioł LAAAA laaaaaa LAAAAAAAAAAAAAA!
27-02-2012 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #9
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Czyli jednak karty historii zapisane przez pana radnego nie są tak kolorowe jak napisał kolega mic?
29-02-2012 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #10
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Minęło już trochę czasu i z wyjątkiem wystąpienia podczas spotkania burmistrzów Piaseczna i Ursynow a, nic nie udało mi się dowiedzieć o pracy tegoż radnego. Mic i Lord jedyna nadzieja jest w Was Uśmiech

Pozdrawiam
09-07-2012 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości