Aktualny czas: 28-03-2024, 16:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjer
Autor Wiadomość
Daga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Fryzjer
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego fryzjera w naszych okolicach? Nie mam czasu ostatnio dojeżdżać do Warszawy i szukam czegoś blisko!
28-02-2014 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Fryzjer
Polecam salon Capilli koło poczty.
03-03-2014 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Fryzjer
(03-03-2014 20:00)Marta napisał(a):  Polecam salon Capilli koło poczty.

A co z Tuanem? widzę, że się mocno reklamują?
31-03-2014 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Majka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Fryzjer
ELITE BEAUTY OMIJAJCIE Z DALEKA, POLECAM SALON FRYZUR SZYMOJKO W POBLIŻU. JEST STYLISTĄ FRYZUR WIELU GWIAZD.
Elite beauty to tani salonik z nie miłą obsługą. Jest bardzo dużo nie zadowolonych opinii na ich temat i ja to potwierdzam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2014 15:03 przez Majka.)
17-04-2014 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Fryzjer
(17-04-2014 15:02)Majka napisał(a):  ELITE BEAUTY OMIJAJCIE Z DALEKA, POLECAM SALON FRYZUR SZYMOJKO W POBLIŻU. JEST STYLISTĄ FRYZUR WIELU GWIAZD.
Elite beauty to tani salonik z nie miłą obsługą. Jest bardzo dużo nie zadowolonych opinii na ich temat i ja to potwierdzam

To w końcu gdzie do tego fryzjera w Piasecznie/Konstancin/Józefosław, bo już się gubię? Raz coś polecacie, zaraz nie koniecznie, te dojazdy do Wawy mnie wykańczają! Pzdr
18-04-2014 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anastazja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Fryzjer
(18-04-2014 12:09)Daga napisał(a):  
(17-04-2014 15:02)Majka napisał(a):  ELITE BEAUTY OMIJAJCIE Z DALEKA, POLECAM SALON FRYZUR SZYMOJKO W POBLIŻU. JEST STYLISTĄ FRYZUR WIELU GWIAZD.
Elite beauty to tani salonik z nie miłą obsługą. Jest bardzo dużo nie zadowolonych opinii na ich temat i ja to potwierdzam

To w końcu gdzie do tego fryzjera w Piasecznie/Konstancin/Józefosław, bo już się gubię? Raz coś polecacie, zaraz nie koniecznie, te dojazdy do Wawy mnie wykańczają! Pzdr

Do Mateusza w Tuan, jest super, chociaż szłam sceptycznie nastawiona. Trochę mi Mateusz nie pasuje do tego miejsca, jest mega wyluzowany i śmieszny Uśmiech a kolor, który mi zrobił jest mega!!!!
22-04-2014 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #7
RE: Fryzjer
Masz na myśli śmiesznego i wyluzowanego Mariusza "Maria" Szymojko z Julianowskiej ? Oczko
23-04-2014 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anastazja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Fryzjer
(23-04-2014 06:45)Marta napisał(a):  Masz na myśli śmiesznego i wyluzowanego Mariusza "Maria" Szymojko z Julianowskiej ? Oczko

No nie znam Mariusza niestety (chociaż słyszałam, że jest całkiem niezły), ale mam na myśli Mateusza z Tuana Oczko
28-04-2014 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Monkamaja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Fryzjer
A to dobre, co czytam. Ja uważam ze Elite Beauty to NAJLEPSZY SALON w Józefosławiu !
dodam ze przez dużą literę pisaną, a te wpisy to pewnie pisze zazdrosna konkurencja, żenada i tyle !

Od momentu kiedy powstał ten salon zaczełam przychodzic na koloryzacje do Pana Mariusza z Elite beauty i jestem zachwycona, jest mistrzem w koloryzacji i jak zrobił mi balejaż kalifornijski to mąż zlapał aparat i zaczoł robić mi zdjecia, po 10 latach małzenstwa.
Ja jestem zachwycona wiec wszystkim z mojej pracy, a pracuje w Piasecznie to polecam to miejsce, a Pani z recepcji jest przemiła, wiec tym bardziej zagotowało mnie ze ktos takie brednie pisze, Fakt naprawde konkurencja ma im czego ZAZDROSCIC, bo maja bardzo wysoka jakoś usług, za nie duże pieniazki.
pozdrawiam ciepło Monika Cynarska

(28-02-2014 15:31)Daga napisał(a):  Czy ktoś zna jakiegoś dobrego fryzjera w naszych okolicach? Nie mam czasu ostatnio dojeżdżać do Warszawy i szukam czegoś blisko!

tak ja polecam Elite Beauty w Józefosławiu konkretnie Pana Mariusza
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 13:50 przez Monkamaja.)
17-07-2014 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Edyta Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Fryzjer
(17-07-2014 13:41)Monkamaja napisał(a):  A to dobre, co czytam. Ja uważam ze Elite Beauty to NAJLEPSZY SALON w Józefosławiu !
dodam ze przez dużą literę pisaną, a te wpisy to pewnie pisze zazdrosna konkurencja, żenada i tyle !

Od momentu kiedy powstał ten salon zaczełam przychodzic na koloryzacje do Pana Mariusza z Elite beauty i jestem zachwycona, jest mistrzem w koloryzacji i jak zrobił mi balejaż kalifornijski to mąż zlapał aparat i zaczoł robić mi zdjecia, po 10 latach małzenstwa.
Ja jestem zachwycona wiec wszystkim z mojej pracy, a pracuje w Piasecznie to polecam to miejsce, a Pani z recepcji jest przemiła, wiec tym bardziej zagotowało mnie ze ktos takie brednie pisze, Fakt naprawde konkurencja ma im czego ZAZDROSCIC, bo maja bardzo wysoka jakoś usług, za nie duże pieniazki.
pozdrawiam ciepło Monika Cynarska

(28-02-2014 15:31)Daga napisał(a):  Czy ktoś zna jakiegoś dobrego fryzjera w naszych okolicach? Nie mam czasu ostatnio dojeżdżać do Warszawy i szukam czegoś blisko!

tak ja polecam Elite Beauty w Józefosławiu konkretnie Pana Mariusza

Witam nie rozumiem kto i po co robi takie historie moze ma jakieś problemy emocjonalne ze sobą i jest mega nieszczęśliwy ja chodze do Pana Mariusza Gola od lat on pracuje i w Warszawie i w Elite Beauty przeprowadziłam wiele klientek do niego do Warszawy jak i sąsiadek z Józefosławia i wszystkie podzielają moje skromnie zdanie " jest zajebisty" a przy tym mega skromny nie przechwala sie ze pracował z najlepszymi na świecie i u najlepszych sie szkoli ze startuje w konkursach fryzjerskich zarówno w kraju jak i za granica wiec ogarnięcie sie ludzie idźcie i sprawdźcie a sie przekonacie Oczko ma artystyczna dusze ale Hmmm nie bede pisac możecie sie przekonać sami Oczko wiec zamiast obgadywac ludzi po prostu spojrzcie w lustro i troche samo-krytyki drogie panie!!!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 16:18 przez Edyta.)
17-07-2014 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości