Aktualny czas: 28-03-2024, 16:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy sposób na sprzedaż :)
Autor Wiadomość
aqarius Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Post: #1
Nowy sposób na sprzedaż :)
Mam pytanie: u ilu z Was też po porannym czyszczeniu skrzynki pocztowej ukazało się oczom ogłoszenie o zamiane mieszkania ??

(tutaj scan ulotki)
   

Metoda wszak unikalna i mieszkanko też robi wrażenie, ale mam nadzieje ze nie jest to sposób reklamy, który będzie powielany, bo cytując klasyka: "...pisze do mnie McDonalds, PizzaHut..." więc już pakiet adoratorów sądze że można uznać za wystarczający Szczęśliwy
27-06-2012 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Nowy sposób na sprzedaż :)
Musiałaś/eś gdzieś kliknąć jakiś regulamin i z automatu system dopasował Cię jako potencjalnego klienta z rejonu danej kampanii Uśmiech

ps. ja nie dostałam takiej ulotki, przeważnie "piszą do mnie " duże marki Oczko
27-06-2012 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SAFUL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Nowy sposób na sprzedaż :)
(27-06-2012 14:52)aqarius napisał(a):  Mam pytanie: u ilu z Was też po porannym czyszczeniu skrzynki pocztowej ukazało się oczom ogłoszenie o zamiane mieszkania ??

(tutaj scan ulotki)


Metoda wszak unikalna i mieszkanko też robi wrażenie, ale mam nadzieje ze nie jest to sposób reklamy, który będzie powielany, bo cytując klasyka: "...pisze do mnie McDonalds, PizzaHut..." więc już pakiet adoratorów sądze że można uznać za wystarczający Szczęśliwy

Masz jakieś konkretne podejrzenia i dowody ? Wtedy możesz zgłosić sprawę odpowiednim służbom. Ja obstawiam, że to deweloper lub agencja nieruchomości z którymi kiedyś miałeś do czynienia - pozwoliły sobie przekazać twój adres. Podejrzany
28-06-2012 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości