Aktualny czas: 19-04-2024, 13:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub TUAN
Autor Wiadomość
GREJMAN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: Klub TUAN
(08-02-2012 22:14)Uśmiech napisał(a):  Najlepsi trenerzy odeszli do GreenUp na Puławskiej! Niestety:-(
Życzę powodzenia:-)

Dziwna sprawa z tym całym tuanem , najwyraźniej traci lokalnych klientów,bo reklamuje się na potęgę w gazetach ursynowskichi stołecznych Uśmiech a dlaczego ? niestety nie wiem bo nie chodzę .
02-05-2012 06:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Weronika Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Klub TUAN
Coś niedobrego się dzieje z klubem: jeszcze przed wakacjami zamknięto jedną salę fitness pod pretekstem remontu klimatyzacji. Remont się nie odbywa, odwołano połowę zajęć, za które nie zaoferowano zamienników. Przed wejściem do sal na 2 piętrze, na suficie, od co najmniej ROKU widnieje rozległy przeciek - nikt tego nie remontuje, a na czas deszczu podstawiany jest pojemnik... Na basenie kwitną glony... na siłowni niszczeje wyposażenie, którego nikt nie reperuje O matko

Wygląda to tak, jakby właściciele borykali się z finansowymi problemami lub celowo unikali inwestowania w klub - czy tak właśnie wygląda gospodarność rodem ze Wschodu? Podejrzany
A może to zaplanowane bankructwo Huh
06-07-2013 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamil22 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Klub TUAN
Chodzę do TUAN CLUBU. Największym plusem tego miejsca to profesjonalna kadra. Instruktorzy indywidualnie podchodzą do każdego, a jeśli dobrze dobierzesz ćwiczenia to trening jest prawdziwą przyjemnością Uśmiech
08-11-2013 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
krystyna.w Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Klub TUAN
Hmmmm.... też właśnie myślę nad basenem dla dzieci w Tuanie. Moja znajoma jest zadowolona. Mówi, że zajęcia są fajnie prowadzone. Trochę mnie dziwią te negatywne opinie. Sama sprawdzę i ocenie Uśmiech
08-11-2013 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dagmarra Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Klub TUAN
Ja do klubu Tuan chodzę na tenisa, konkretniej to na naukę, bo nigdy nie grałam i zapisałam sie na 6-tygodniowy program tenis xpress. Niczym tak naprawdę nie trzeba sie przejmować, bo jest instruktor, który dobrze uczy i dają sprzęt do gry. Tylko grać Uśmiech
21-01-2014 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Paweł Wilanowski Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Klub TUAN
"Niczym tak naprawdę nie trzeba sie przejmować" no może tylko tym gdzie zaparkować Oczko
23-01-2014 07:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kataryna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Klub TUAN
Hmmm widzę, że są różne opinie - zresztą jak pod większością firm z Józefosławia. Postanowiłam jednak sama sprawdzić ofertę klubu.

PLUSY: Gadanie o brudnej wodzie w basenie jest wyssane z palca. Pływa się przyjemnie, woda jest ciepła. Ogólnie basen raczej na zrelaksowanie się. Tor olimpijski to to nie jest, więc wyczynowo to raczej się nie popływa. Z rana jest mało ludzi, więc można smiało mieć czasami tylko dla siebie cały basen.

Dobry, jak chcecie pouczyć pływac dzieci. Jak chcecie zrobić 50 basenów zawodowo to nie polecam Uśmiech

Oczywiście dużym atutem jest fakt, że nie trzeba nigdzie jeździć żeby np. pograć w tenisa.

MINUSEM jest wyższa cena niż np. w Calypso. Ale z tego co mówiła mi koleżanka, warunki na siłowni czy ogólnie w klubie są o wieeele lepsze. Coś kosztem czegoś.

Chodzę miesiąc więc pewnie więcej nic nie napisze, ale na razie podsumowując plusy i minusy - jestem zadowolona i nie żałuję decyzji o zakupie karnetu. Ciężko mi jednak mówić o innych klubach, bo te znam tylko z opowieści znajomych.
22-04-2014 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daniecki20 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Klub TUAN
Ceny to zdecydowanie minus, ale mają korty Uśmiech

4biznes jak zarabiać
12-12-2014 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WilsonCraf Offline
WilsonCrafSP
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #19
accutane new york times
accutane alopecia Accutane accutane and colon <a href=http://fast-isotretinoin.com>Buy Accutane</a> ipledge accutane http://fast-isotretinoin.com - pyogenic granuloma and accutane

Isotretinoin
12-02-2015 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Melissajott Offline
MelissajottCJ
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #20
Seroquel Xr Antibiotic
Alcohol And Antibiotica Penicillin Ampicillin Stock Solution Preparation Side Effects Of Inderal Antibiotic Cheap Online Pharmacy Antibiotics. Rulide 150 Mg Macrolide Antibiotic Ampicillin And Cloxacillin Infusion Contraindication Sulfamethoxazole Antibiotics Dogs Antibiotics No Prescription Overnight Fedex Generic . Ampicillin Resistance Mechanism Of Action Ampicillin No Prescription Political . Ampicillin No Prescription Line Ampicillin Resistance Enzyme Ampicillin Online Ampicillin Used To Treat Taking Doxycycline For Acne Oral Antibiotics Co Azithromycin Macrolide Antibiotics Ampicillin No Prescription Day Delivery

here and https://archive.org/details/Antibiotics_236
16-03-2015 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości