Aktualny czas: 28-03-2024, 14:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puławska
Autor Wiadomość
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #11
RE: Puławska
Miałem wrażenie, że między 6-7 rano sytuacja się poprawiła (od czasu interwencji Tvn Warszawa) , tak samo powrót o 16-20 jest przyzwoity. Nie wiem jak się jedzie rano o 7-9 może o to Ci chodzi ? Wklejam propozycje radnego z lesznowoli


Załączone pliki
.pdf  pulawska.pdf (Rozmiar: 250.26 KB / Pobrań: 8)
17-02-2012 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Longin Dex Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Puławska
Szczerze powiedziawszy też myślałem, że po feriach będziemy mieli koszmar na puławskiej, ale na szczęście miło się rozczarowałem ... nie wiem o co chodzi centauriii?!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2012 16:20 przez Longin Dex.)
19-02-2012 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
centauri22 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Puławska
chodzi o to , że jesli Urząd Miasta dostaje oficjalne pisma, skargi czy petycje to na nie odpowiada ( po ponad miesiącu ale odpowiada) i przy okazji Urząd miasta cos zmienia albo ulepsza, a jeśli się tylko narzeka na forum ..... ale światła zniknęły i juz po temacie :o) jeździ się jako-tako, ale się jeździ :o) i to ważne- byle do wakacji

PS.

ostatnio znajomy z Generalnej z innego województwa jechał ze mną Puławską i sam był zdziwiony jak oni ( Gemeralna Mazowsze ) te tymczasowe " objazdy" przy Realu zrobili, bo to jest fuszerka i ciągle trzeba łatać dziury ( oczywiście jesli je ktoś zgłosi, jeśli nie to nie ruszają ), ale jak widać co województwo to obyczaj....

pozdrawiam
30-03-2012 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #14
RE: Puławska
W naszym kraju już tak jest, że jak się nie zgłosi samemu, to nikt palcem nie kiwnie. Wiem o tym z własnego doświadczenia Uśmiech
31-03-2012 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ryhush Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Puławska
(30-03-2012 15:29)centauri22 napisał(a):  chodzi o to , że jesli Urząd Miasta dostaje oficjalne pisma, skargi czy petycje to na nie odpowiada ( po ponad miesiącu ale odpowiada) i przy okazji Urząd miasta cos zmienia albo ulepsza, a jeśli się tylko narzeka na forum ..... ale światła zniknęły i juz po temacie :o) jeździ się jako-tako, ale się jeździ :o) i to ważne- byle do wakacji

PS.

ostatnio znajomy z Generalnej z innego województwa jechał ze mną Puławską i sam był zdziwiony jak oni ( Gemeralna Mazowsze ) te tymczasowe " objazdy" przy Realu zrobili, bo to jest fuszerka i ciągle trzeba łatać dziury ( oczywiście jesli je ktoś zgłosi, jeśli nie to nie ruszają ), ale jak widać co województwo to obyczaj....

pozdrawiam

Środkowy pas niebawem osiągnie kąt prosty Uśmiech
Wiecie na kiedy planowane jest otwarcie normalnego ruchu pod wiaduktem?

Pozdrowienia
25-04-2012 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SAFUL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1
Post: #16
RE: Puławska
(30-03-2012 15:29)centauri22 napisał(a):  chodzi o to , że jesli Urząd Miasta dostaje oficjalne pisma, skargi czy petycje to na nie odpowiada ( po ponad miesiącu ale odpowiada) i przy okazji Urząd miasta cos zmienia albo ulepsza, a jeśli się tylko narzeka na forum ..... ale światła zniknęły i juz po temacie :o) jeździ się jako-tako, ale się jeździ :o) i to ważne- byle do wakacji

PS.

ostatnio znajomy z Generalnej z innego województwa jechał ze mną Puławską i sam był zdziwiony jak oni ( Gemeralna Mazowsze ) te tymczasowe " objazdy" przy Realu zrobili, bo to jest fuszerka i ciągle trzeba łatać dziury ( oczywiście jesli je ktoś zgłosi, jeśli nie to nie ruszają ), ale jak widać co województwo to obyczaj....

pozdrawiam

Wiecie kiedy zakończą się prace w tym miejscu ? Tydzień temu zaczęli wylewać asfalt. Może ktoś z Was wie kiedy oddadzą do użytku odcinek do Okęcia ?
29-05-2012 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jozefoslaw24.pl Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 183
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 9
Post: #17
RE: Puławska
Zmiany w regulacji świetlnej należy zgłaszać :

http://jozefoslaw24.pl/sygnalizacja-swie...-pulawska/
31-05-2012 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #18
RE: Puławska
Jechał ktoś dzisiaj rano puławską ?? Pierwszy raz od niepamiętnych czasów jechało się płynnie i o połowę krócej (Geodetów - Poleczki ). Co jest przyczyną tego cudu ? Wyłączenie świateł ? Uruchomienie nowej części pod wiaduktem? Czy dłuuuuugi weekend ???
05-06-2012 06:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #19
RE: Puławska
Ja jeżdżę co prawda od niecałych trzech miesięcy ale potwierdzam Twoje odczucia. Rzeczywiście jedzie się szybciej i ruch jest płynny. Módlmy się aby taki stan rzeczy utrzymał się na wieki wieków Oczko
06-06-2012 06:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #20
RE: Puławska
(06-06-2012 06:39)Marta napisał(a):  Ja jeżdżę co prawda od niecałych trzech miesięcy ale potwierdzam Twoje odczucia. Rzeczywiście jedzie się szybciej i ruch jest płynny. Módlmy się aby taki stan rzeczy utrzymał się na wieki wieków Oczko

Czyli jeszcze nie zwariowałem i nie widzę "białych pasów" Uśmiech Dzięki za odpowiedź.

Szerokiej i pustej drogi Oczko
10-06-2012 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości