Jozefoslaw24.pl
Nowy sposób na sprzedaż :) - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow--22)
+---- Wątek: Nowy sposób na sprzedaż :) (/Thread-nowy-sposob-na-sprzedaz)



Nowy sposób na sprzedaż :) - aqarius - 27-06-2012 14:52

Mam pytanie: u ilu z Was też po porannym czyszczeniu skrzynki pocztowej ukazało się oczom ogłoszenie o zamiane mieszkania ??

(tutaj scan ulotki)
[attachment=17]

Metoda wszak unikalna i mieszkanko też robi wrażenie, ale mam nadzieje ze nie jest to sposób reklamy, który będzie powielany, bo cytując klasyka: "...pisze do mnie McDonalds, PizzaHut..." więc już pakiet adoratorów sądze że można uznać za wystarczający Szczęśliwy


RE: Nowy sposób na sprzedaż :) - Marta - 27-06-2012 18:38

Musiałaś/eś gdzieś kliknąć jakiś regulamin i z automatu system dopasował Cię jako potencjalnego klienta z rejonu danej kampanii Uśmiech

ps. ja nie dostałam takiej ulotki, przeważnie "piszą do mnie " duże marki Oczko


RE: Nowy sposób na sprzedaż :) - SAFUL - 28-06-2012 11:57

(27-06-2012 14:52)aqarius napisał(a):  Mam pytanie: u ilu z Was też po porannym czyszczeniu skrzynki pocztowej ukazało się oczom ogłoszenie o zamiane mieszkania ??

(tutaj scan ulotki)


Metoda wszak unikalna i mieszkanko też robi wrażenie, ale mam nadzieje ze nie jest to sposób reklamy, który będzie powielany, bo cytując klasyka: "...pisze do mnie McDonalds, PizzaHut..." więc już pakiet adoratorów sądze że można uznać za wystarczający Szczęśliwy

Masz jakieś konkretne podejrzenia i dowody ? Wtedy możesz zgłosić sprawę odpowiednim służbom. Ja obstawiam, że to deweloper lub agencja nieruchomości z którymi kiedyś miałeś do czynienia - pozwoliły sobie przekazać twój adres. Podejrzany