Jozefoslaw24.pl
Przychodnia MAL MED mówię jak było... - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow--22)
+---- Wątek: Przychodnia MAL MED mówię jak było... (/Thread-przychodnia-mal-med-mowie-jak-bylo)

Strony: 1 2


Przychodnia MAL MED mówię jak było... - Becks - 12-02-2014 08:17

Za poprzedni post doktor wytoczył mi sprawę, dlatego teraz ponownie opiszę sedno sprawy na spokojnie i bez słów powszechnie uważanych za obraźliwe do których Sąd może zaliczyć takie słowa jak np. łapserdak, łamaga czy świntuszek.

Opisana przeze mnie sytuacja miała miejsce na początku lutego 2014 roku.

Przez cały dzień bolało mnie gardło i mimo zażywania pastylek na ból gardła nic się nie poprawiło, czułem się ogólnie źle tak jak wtedy gdy łapie grypa, do tego w nocy miałem gorączke, którą zbijałem do rana lekiem przeciwgorączkowym.

Rano poszedłem do lekarza w przychodni Mal Med w Julianowie, któremu opisałem swoje złe samopoczucie. Po oględzinach, lekarz stwierdził, że nic nie wskazuje na to bym źle się czuł, zalecił rutinoscorbin lek przeciwgorączkowy i ponowną wizytę gdyby gorączka wróciła.

Słowa doktora nie poprawiły mojego samopoczucia, żyje nie od dziś i wiem, że w takich sytuacjach należy wygrzać wirusa w domu, a ja byłem zmuszony tłuc się autobusem do Warszawy. Jak rozumiem najlepiej byłoby gdybym nie zbijał gorączki do rana, aby pan doktor zobaczył na własne oczy, że czuje się nieciekawie.

Po wizycie w Julianowie pojechałem do warszawskiego oddziału znanej ogólnopolskiej przychodni. W owej przychodni po zbadaniu gardła stwierdzono u mnie ostre zapalenie gardła, lekarz wystawił mi zwolnienie i zalecił kurację w domu, gdyż wyczekwianie na autobus w zimie może tylko pogorszyć sytuację i doprowadzić do poważnych komplikacji jak np. zapalenie płuc.

Od sąsiadów wiem, że nie byli zadowoleni z wizyty u pediatrów w tej przychodni, ale to ich subiektywna opinia. Niestety ja nie mogę wyrazić subiektywnej opinii na temat tego jak oceniam pana doktora z przychodni Mal Med w Julianowie, ponieważ nie mam czasu na dalsze tułanie się po sądach.

PS. post napisałem od nowa sam z siebie, ponieważ nikt odgórnie nie nakazał mi usunięcia wpisu, który zamieściłem tutaj w lutym ubiegłego roku. Dobrowolnie przyznałem się do tego, że jestem autorem tego wpisu, bo do dziś wierzyłem w wolność wypowiedzi. Rozumiem, że ktoś może obrazić się na słowa typu: Chu... Skur... (ja nie użyłem w swoim wpisie wulgarnych epitetów tego typu), ale nie wiedziałem że dorośli ludzie obrażają się na słowa typu "niedorajda" Uśmiech

Pozdrawiam pana panie doktorze, wiem że pan to czyta i roboty od spamu również Uśmiech

Wojtek - pisałem jako osoba prywatna


RE: Przychodnia MAL MED - Banda KONOWAŁÓW !!!! - jaadam - 19-02-2014 22:08

Też byłem i generalnie nie polecam... ani tego doktora ani P. doktor.


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - Kataryna - 09-04-2014 11:55

Chciałam się tam wybrać.... Czy ktoś coś więcej mógłby napisać? Rzeczywiście jest tam fatalnie, czy to jedynie kryptoreklama konkurencji?


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - Becks - 09-04-2014 18:54

To żadna kryptoreklama, nie polecam tej przychodni nie satysfakcjonują mnie ich usługi i diagnozy. Jako wolny obywatel Polski mam prawo do wygłaszania swoich SUBIEKTYWNYCH opinii.A może już Szacowny Premier z Szanownym prezydentem zabronili ?! Przenoszę się do konkurencji (odp: nie nie działam na ich zlecenie) konkurencja znajduje się również w Józefosławiu ( nie ma tu Lux Medu jeśli do tego pijesz Szanowna Kataryno) , jeśli nie spodoba mi się ich styl pracy, to również zdam swoją "relację" na tym forum.

Pozdrawiam,

Wojtek Uśmiech))


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - Gugolin - 14-04-2014 10:52

to Twoje pierwsze posty, jesteś anonimowy - możesz równie dobrze oczerniać na zlecenie konkurencji


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - Kataryna - 22-04-2014 13:35

Stary, chciałam zasięgnąć opinii o firmie, a ty mi tutaj wyjeżdżasz z Tuskiem i PO, a zaraz dołożysz jeszcze Smoleńsk... trochę zluzuj kolego...


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - Daro - 08-06-2014 10:46

Doktor J powinien mieć pseudonim rutinoscorbin. Nie dziwie się, że Pan doktor nie wypisuje antybiotyku na każde przeziębienie i nie daje każdemu zwolnienia, ale często przesadza z ostrożnością i chce leczyć wszystkich rutinoscorbinem bez recepty. Pan doktor bardzo trzyma się zasad i przepisów, aż do przesady dlatego ciężko się z nim dogadać i wyleczyć zaczynające się choróbsko.


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - Aga - 15-11-2014 20:34

Próbowałam zapisać się na wizytę do dr N, ale pani rejestratorka z uporem maniaka wymyśla za każdym razem inne powody, dlaczego dr nie ma w pracy- a to że jest na urlopie bezpłatnym, a to że nie wiadomo kiedy będzie, a to że dzieci ma chore, ale wkrótce wraca. Dowiedziałam się od znajomej, że dr N pracuje codziennie w Przychodni na Kajakowej 12, w Pyrach niedaleko kościoła na Puławskiej. Byłam, zapisałam się tam. Bardzo przyjazna przychodnia, czynna do g.20. A pani z rejestracji niech sobie kłamie dalej, widocznie ma powodyUśmiech


RE: Przychodnia MAL MED - brak kompetencji - trixo00 - 10-03-2015 21:13

też nie polecam, zdecydowanie brak jakiejkolwiek organizacji


RE: Przychodnia MAL MED mówię jak było... - Aga - 13-07-2015 10:45

Zaśmierdziało konkurencjąNinja
Czyżby sam pan M. lub kłamliwa rejestracja włączyli się do akcji?