Jozefoslaw24.pl
Smród w nocy - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Inne (/Forum-inne)
+---- Wątek: Smród w nocy (/Thread-smrod-w-nocy)

Strony: 1 2


Smród w nocy - Niezadowolona - 30-11-2014 09:34

Witam,
przeprowadziłam się niedawno do Józefosławia i w nocy nad ranem czuję straszny smród spalonych kabli.Początkowo myślałam,że to w domu coś się dzieje, ale okazuje się,że to z zewnątrz.Boli mnie głowa.Mam małe dzieci.Czy coś wiecie na ten temat ? Pytałam sąsiadów ...mówili,że nic nie czuli.
Jestem przerażona bo wydałam oszczędności swego życia.Pomóżcie bo jestem załamana.Czy te wyziewy nie są szkodliwe ?


RE: Smród w nocy - Paweł Wilanowski - 01-12-2014 13:42

Podobno nie są szkodliwe. Masz pecha bo mam znajomych w pobliskich blokach i do nich wiatr nie zawiewa. Widocznie kupiłaś mieszkanie w bloku nad apteką, które przez dłuższy czas "nie chciało się" sprzedać. Podobno wyziewy nie są szkodliwe. Gdyby było inaczej to Rada Sołecka Sołtys czy nasi Radni interweniowaliby w tej sprawie.


RE: Smród w nocy - Krzysiek - 03-12-2014 13:28

Nie byłbym taki pewny,że te wyziewy w nocy z fabryki nie jest szkodliwe.
Trzeba się tym zająć .Ja też czuję straszny smród ok. 2-3 w nocy.
Piszę pracę i często siedzę długo w nocy.
Myślę,że smrodzą 2 -3 razy w tygodniu.Najgorzej jest w soboty i niedzielę.Mam ładne mieszkanie to jakoś wytrzymam


RE: Smród w nocy - Niezadowolona - 08-12-2014 13:52

Mieszkam na pięknym osiedlu przy Winorośli, ale niestety fabryka dudni i w nocy czasami czuć wyziewy.Nie mieszkam nad apteką jak mi sugerowałeś.


RE: Smród w nocy - Derekk24 - 09-12-2014 12:24

Sprawę można zgłosić do inspekcji sanitarnej.


RE: Smród w nocy - SłoiK - 15-12-2014 10:37

Jakby były bezpieczne nie robili by tego po nocy. Od kiedy smród z fabryki jest nieszkodliwy? To w takim razie proponuje każdemu codzienną inhalacje przy rurze wydechowej diesla, przecież zdrowe bo ma filtr cząsteczek stałych...


RE: Smród w nocy - husraziminio - 15-12-2014 15:47

Lepiej to zgłosić.


RE: Smród w nocy - jarrooo - 17-12-2014 22:17

Mieszkam na zachód od fabryki i nic nie czuję pozdrawiam


RE: Smród w nocy - maam - 23-12-2014 17:45

(30-11-2014 09:34)Niezadowolona napisał(a):  Witam,
przeprowadziłam się niedawno do Józefosławia i w nocy nad ranem czuję straszny smród spalonych kabli.Początkowo myślałam,że to w domu coś się dzieje, ale okazuje się,że to z zewnątrz.Boli mnie głowa.Mam małe dzieci.Czy coś wiecie na ten temat ? Pytałam sąsiadów ...mówili,że nic nie czuli.
Jestem przerażona bo wydałam oszczędności swego życia.Pomóżcie bo jestem załamana.Czy te wyziewy nie są szkodliwe ?

To chyba nie jest smród palonych kabli, tylko prawdopodobnie lakier, którym pokrywa się płyty CD/DVD. Wątpię, że to jest nieszkodliwe. Próbowałem kiedyś podjąć temat na forum, ale nikt nic nie czuje, albo nikomu nie przeszkadza. Ktoś kiedyś zgłaszał do urzędu Ochrony Środowiska, ale nie zareagowali. U nas na osiedlu smród jest w dość subtelnym natężeniu i sąsiedzi, którzy normalnie nie czują, po mojej sugestii - zaczynają czuć. Dziwna sprawa. Huh
Życzę zdrowia w tym smrodzie!


RE: Smród w nocy - Józek - 02-01-2015 11:04

Dzisiaj w nocy smród był okropny.Kurde trzeba uciekać z tego smrodliwego Józka. Ceny mieszkań coraz wyższe a jakość do d........