Jozefoslaw24.pl
DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Edukacja (/Forum-edukacja)
+---- Dział: Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu (/Forum-zespol-szkol-publicznych-w-jozefoslawiu)
+---- Wątek: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP (/Thread-dwa-s%C5%82owa-do-nietkorych-rodzicow-zsp)

Strony: 1 2 3


DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - WIOCHMEN - 24-02-2012 17:48

Szanowni Państwo!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć,że moje słowa dotyczą tylko części rodziców Zespołu Szkół mieszczącego się przy ulicy Kameralnej w Józefosławiu.

Pragnę też z góry przeprosić za słowa krytyki tę grupę rodziców, której moje poniższe słowa będą dotyczyć. Dzisiaj około godziny 17ej (w dzień po zebraniu w sprawie usprawnienia komunikacji) okazało się, że nic się nie zmieniło mimo wpisów na tym portalu i na forum stowarzyszenia.


PRZYKRO MI KOCHANI ALE DLA MNIE JESTEŚCIE BANDĄ DEBILI I IGNORANCKICH BARANÓW... NADAL BLOKUJECIE RUCH ZAPARKOWANYMI WZDŁUŻ KAMERALNEJ ORAZ ZAPARKOWANYMI PRZY PĘTLI GDZIE PARKOWAĆ NIE WOLNO. PRZEJEŻDŻAŁ PKS I CIĘŻARÓWKA - TAK- NIE MOGŁY SIĘ MINĄĆ ALE TYLKO DLATEGO, ŻE SAMOCHODY ZAPARKOWANE BYŁY NA CHODNIKU A NIE NA PARKINGU SZKOLNYM.

PRZYKRO MI, ŻE MAM ZA SĄSIADÓW TAK PROSTYCH NIEROZUMNYCH I MYŚLĄCYCH TYLKO O SOBIE LUDZI. JUŻ PAL LICHO TEN AUTOBUS CZY BĘDZIE TAM JEŹDZIŁ CZY NIE. WY STWARZACIE UTRUDNIENIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU PRZY KAMERALNEJ.

CZEGO NAUCZĄ SIĘ WASZE DZIECI? SKORO MAMUSIA PARKUJE TAM GDZIE NIE WOLNO (PĘTLA) TO DZIECIĄTKO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ WPADNIE POD KOŁA AUTOBUSU, GDY BĘDZIE PRZECHODZIĆ W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM - BO PRZECIEŻ MAMUSIA PARKUJE GDZIE CHCE TO I DZIECKO PRZEJDZIE GDZIE CHCE. NA NIC ZDADZĄ SIĘ WASZE ZABIEGI MAJĄCE NA CELU ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PRZY KAMERALNEJ.

Skoro jesteście tacy odważni, to czemu nie piszecie na forach "będziemy tak parkować bo mamy was gdzieś i od...czepcie się od nas"

Pozdrawiam i z całego serca życzę wam odrobiny oleju w waszych pustych główkach.


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - Józek111 - 24-02-2012 19:39

No cóż może to i mocne słowa lecz prawdziwe (niestety).O matko


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - laurkaaa - 25-02-2012 12:55

Mieszkam w J. od niedawna i zauważyłam, że na tym forum gromadzi się więcej ludzi "nowoczesnych" czyli w moim rozumieniu takich, którzy chcieliby zmian racjonalizatorskich i postępowych. W odróżnieniu od jozefoslaw.com.pl .Z tego co widzę samowolka kierowców ma ciche przyzwolenie tutejszej społeczności. Dziwię się ,że tak mało osób razi bezmyślne parkowanie czy chociażby słaba komunikacja. Nie wspominając już o "skamieniałych" stanowiskach na temat przyłączenia do Warszawy. Na marginesie chciałam zauważyć,że też jestem tzw. "babą za kierownią" i nie uważam, że tylko "mamusiom" zdarza się głupio parkować i ogólnie słabo poruszać się pojazdami po polskich drogach. Uśmiech

Pozdrawiam i więcej pozytywnego spostrzegania świata wszystkim wam życzę.


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - szarik80 - 26-02-2012 22:21

NIESTETY DOJDZIE DO TEGO ŻE PEWNEGO DNIA WSZYSCY "PARKUJĄCY" SPOTKAJĄ SIĘ W WYDZIALE RUCHU DROGOWEGO PO MANDATY OD STRAŻY GMINNEJ......SMUTNE ALE NAWET ŻADNE Z NAS NIE MA CHĘCI PRZESPACEROWAĆ SIĘ KILKA KROKÓW POD SZKOŁĘ Z PARKINGU SZKOLNEGO


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - mic - 27-02-2012 09:43

Gdy zaczęła się "awantura autobusowa" podjechałem na Kameralną zobaczyć co tam się dzieje.
Z dużym rozbawieniem patrzyłem na tatusia z samochodzie udającym terenowy, który BEZPIECZNIE wysadził dziecko pod szkołą po czym dmuchnął Kameralną tak, że zanim zaczął hamować przed Wilanowską miał już ze stówę na zegarze.

No to kto ma mieć tę wyobraźnię dotyczącą bezpieczeństwa dzieci na ulicy, jak nie sami rodzice?


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - Cruella - 27-02-2012 20:37

Józefosław ma zapędy na MIASTO SEKSU I BIZNESU i jak się czyta posty o połączeniu z Ursynowem to zastanawiam się, kto z kim ma się tutaj połączyć, czy ta fuzja nie oznacza przypadkiem przyłączenia Ursynowa do Józka. Co do parkujących rodziców: totalny brak wyobraźni i sto razy lepiej było wozić dzieci do małej szkółki na wiosce Józefosław niż teraz.


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - JackDaniel - 28-02-2012 16:06

(27-02-2012 20:37)Cruella napisał(a):  Józefosław ma zapędy na MIASTO SEKSU I BIZNESU i jak się czyta posty o połączeniu z Ursynowem to zastanawiam się, kto z kim ma się tutaj połączyć, czy ta fuzja nie oznacza przypadkiem przyłączenia Ursynowa do Józka.

Nie pisz już nic więcej.


Co do parkowania. Proponuję zachęcić młodzież do akcji z tz. "karnymi kutasami". Takie chamskie nalepki rozwiązują problemy.

http://www.youtube.com/watch?v=NTtZmGDRito

Bardziej cywilizowaną formą było by ogłoszenie informacji o nieparkowaniu w ten sposób, na zebraniu rodziców.


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - Glamka - 29-02-2012 10:14

Problem w tym, że "ta młodzież" nie widzi nic złego w takim parkowaniu ponieważ rodzice tak parkują to o co chodzi ? Uśmiech


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - Longin Dex - 29-02-2012 13:31

powtórzę za Wiochmenem Uśmiech "Skoro jesteście tacy odważni, to czemu nie piszecie na forach "będziemy tak parkować bo mamy was gdzieś i od...czepcie się od nas"


????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????


RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP - WIOCHMEN - 02-03-2012 21:53

PRZYKŁAD JÓZEFOSŁAWSKIEGO STYLU PARKOWANIA