Jozefoslaw24.pl
Knajpa hinduska Masala - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow--22)
+---- Wątek: Knajpa hinduska Masala (/Thread-knajpa-hinduska-masala)

Strony: 1 2


Knajpa hinduska Masala - SAFUL - 21-05-2012 07:43

Jadł ktoś w Masali ? Czy właściciel jest ten sam co prowadził "chinczyka" ? Mam nadzieję, że właścicielem jest ktoś nowy a jedzenie smakuje jak indyjskie, a nie jak kuchnia polska z dodatkiem curry ? !


RE: Knajpa hinduska Masala - Ronaldo Brasil - 22-05-2012 23:07

Jestem fanem kuchni indyjskiej i muszę Ciebie zmartwić. Jedzenie w tym barze tak samo przypomina kuchnię indyjską jak ex bar Ming chińską ( osoby które tam jadały wiedzą, że jedzenie było może i dobre ale nie smakowało jak tradycyjna kuchnia chińska). Ludzie mawiają nie krytykuj nim sam nie skosztujesz. W tym przypadku nie radzę próbować na własnym podniebieniu. Szkoda kasy i zachodu. Więcej smaku ma w sobie Telepizza Piaseczno Uśmiech


RE: Knajpa hinduska Masala - Marta - 23-05-2012 20:34

Ja jadłam tam sałatkę masalla i kurczaka w sosie gassi ( nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę) , mnie smakowało Uśmiech


RE: Knajpa hinduska Masala - Józek111 - 27-05-2012 22:20

Ja jadłem Samose wegetariańską i z kurczakiem, a także kurczaka Saag .Jedzenie świeże i pyszne. Odpowiednio doprawione, ryż przygotowany po mistrzowsku. Z czystym sumieniem polecam.
Nie wiem jak jest w środku, ponieważ zamawiałem na wynos przez telefon.


RE: Knajpa hinduska Masala - Glamka - 28-05-2012 23:16

(21-05-2012 07:43)SAFUL napisał(a):  Jadł ktoś w Masali ? Czy właściciel jest ten sam co prowadził "chinczyka" ? Mam nadzieję, że właścicielem jest ktoś nowy a jedzenie smakuje jak indyjskie, a nie jak kuchnia polska z dodatkiem curry ? !

Czy ta knajpa znajduje się w tym pawilonie co cukiernia i fryzjer >>?


RE: Knajpa hinduska Masala - masala - 29-05-2012 10:19

(28-05-2012 23:16)Glamka napisał(a):  
(21-05-2012 07:43)SAFUL napisał(a):  Jadł ktoś w Masali ? Czy właściciel jest ten sam co prowadził "chinczyka" ? Mam nadzieję, że właścicielem jest ktoś nowy a jedzenie smakuje jak indyjskie, a nie jak kuchnia polska z dodatkiem curry ? !

Czy ta knajpa znajduje się w tym pawilonie co cukiernia i fryzjer >>?

Nasza restauracja znajduje się na ulicy Ogrodowej 16D (stary Ming). Właściciel jest zupełnie inny, a kucharzami są hindusi z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy.


RE: Knajpa hinduska Masala - SAFUL - 29-05-2012 22:22

Pięknie dziękuję za odzew i opinie. Zachęciliście mnie Język Do zobaczenia w Masali !!!

Diabeł


RE: Knajpa hinduska Masala - WIOCHMEN - 04-06-2012 07:31

Ostre, aromatyczne, soczyste ! istny BOMBAjjj!


RE: Knajpa hinduska Masala - eviene - 04-06-2012 12:51

Ja jadłam już tam kilkakrotnie, zawsze było pysznie i świeżo. Na pewno wrócę niebawem! Uśmiech


RE: Knajpa hinduska Masala - masala - 04-06-2012 15:32

Zapraszamy na mecze Polaków. Start 8 czerwca o 18-tej. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.