Aktualny czas: 28-03-2024, 14:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włamania! 11 listopada
Autor Wiadomość
janek999 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Włamania! 11 listopada
na naszym osiedlu - le village doszlo do kolejnych wlaman. poki co dowiedzielismy sie o dwoch przypadkach, a podejrzewam, ze bedzie ich wiecej. Ludzie dopiero wracaja...
co mozemy zrobic, by poprawic nasze wspolne bezpieczenstwo?
11-11-2014 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WIOCHMEN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Włamania! 11 listopada
Jak to co. Nowa firma ochroniarska by się przydała Oczko
12-11-2014 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
janek999 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Włamania! 11 listopada
(12-11-2014 09:36)WIOCHMEN napisał(a):  Jak to co. Nowa firma ochroniarska by się przydała Oczko

wlamywacze dzialaja na piechote, kiedy jest ciemno, nie wiem na ile zmiana firmy pomoze. Moze bardziej wzmocnienie monitoringu calego osiedla, plus lepsze zabezpieczenia naszych mieszkan, oswietlone ogrodki kiedy nas nie ma..
13-11-2014 05:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
comandpatryk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Włamania! 11 listopada
(13-11-2014 05:18)janek999 napisał(a):  
(12-11-2014 09:36)WIOCHMEN napisał(a):  Jak to co. Nowa firma ochroniarska by się przydała Oczko

wlamywacze dzialaja na piechote, kiedy jest ciemno, nie wiem na ile zmiana firmy pomoze. Moze bardziej wzmocnienie monitoringu calego osiedla, plus lepsze zabezpieczenia naszych mieszkan, oswietlone ogrodki kiedy nas nie ma..

witam,
Nie wiem jak jest u Was rozwiązany temat ochrony i monitoringu.
Jednak z doświadczenia wiem, że sam monitoring nie wystarczy. w większości przypadków działa tylko prewencyjnie.
Kilkakrotnie spotkałem się z kradzieżami, do których dochodziło na osiedlu monitorowanym wraz z ochroną, która siedzi na recepcji i obserwuje co się dzieje.
Sens monitoringu i ochrony jest wtedy gdy system monitoringu jest dobrze zaprojektowany, z wystarczającą ilością kamer i przede wszystkim odpowiednimi kamerami, przejrzysty interfejs użytkowania dla ochrony. Osobę, która jest zaangażowana w obserwację całego systemu. Gdy spełnimy takie warunki można zacząć mówić o bezpieczniejszym systemie ochrony.

zapraszam do zapoznania się z ofertą
http://monitoring-mediam.pl
03-12-2014 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości