Aktualny czas: 27-04-2024, 20:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Autor Wiadomość
mic Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #4
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
(23-02-2012 19:13)Luba napisał(a):  64 wyświetlenia mojego wątku i zero informacji na temat pana radnego, tzn. nie tylko dla mnie ta postać jest enigmatyczna Uśmiech

Nie no, spokojnie...
AH jest radnym drugą kadencję. Gdy Stowarzyszenie nie miało swojego przedstawiciela w Radzie przychodził na zebrania, przynosił wieści i informacje zgłaszał interpelacje, gdy coś Stowarzyszenie chciało uzyskać. Współpraca była znacząca. W poprzedniej kadencji był też, w moim odczuciu, jedynym radnym z naszej okolicy, który nie bacząc na polityczne układy angażował się sprawy naszych miejscowości. Widziałem go na sesjach Rady - jego wypowiedzi było wyważone i rozsądne. Jako wyborca - byłem zadowolony.

Przyznam, że jak jest w tej w tej kadencji - nie wiem. Wydaje mi się, że obie wspomniane przez Ciebie radne są na tyle aktywne, że nie ma siły się przebić. Przynajmniej do lokalnych mediów. ;-)

Ale mam dla Ciebie nową niespodziankę! Mamy jeszcze jedną radną z naszej okolicy. Tak tajemniczą, że nawet nie ma swojej notki biograficznej na stronie gminy. Ale jak poszukasz, to znajdziesz trochę informacji. Łącznie z jej projektem, który chce realizować jako radna. Polecam!
24-02-2012 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
RE: CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ??? - mic - 24-02-2012 15:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości