Aktualny czas: 28-03-2024, 22:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się mieszka w le VILLAGE???
Autor Wiadomość
korsicana Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Jak się mieszka w le VILLAGE???
Temat stary pewnie jak rzeka, ale rozumiem,że ciagle coś sie zmienia, dlatego prosze o informacje.
Coraz mocniej jesteśmy z mężem zainteresowani kupnem segmentu w Le village, więc mam kilka pytań. Jak odnajdują się tutaj dzieci? My mamy 2 chłopaków- jeden 3 latka, drugi 9. Co myślicie o pobliskiej szkole przy kameralnej (jak wypada w testach po 6 -klasie?)? Niby najprościej byłoby posłać tam dzieci, ale nie wiem czy rzeczywiście zmieniać starszemu szkołe i otoczenie, czy tez dowozic go dalej na Ursynów. Czy jest tutaj jakieś Państwowe przedszkole- młodszy od września pódzie do przedszkola, i w zasadzie też mogłąbym go dowozic na Ursynów, tylko nie wiem czy jest sens- zawsze bliżej to lepiej, nie wiem tylko jak oceniacie poziom i szkoły ( a co z gimnazjum? ) i przedszkola ( w sensie czy panie sa miłe i jakoś intelektualnie gimnastykują się z dziećmi)? Czy faktycznie od września ruszy jakiś plac zabaw przy Wilanowskiej? Czy dzieciom odpowiada zmiana zmiejsca zamieszkania- rozumiem,że poza osiedle raczej póki co nie ma się gdzie dziecko samo ruszyć- czy takiemu 9-latkowi to wystarcza? Czy jest gdzie pograć w piłke , gdzie dzieci jeżdza na rowerach same?Mam prośbe o info, bo w kontekście przeprowadzki, myślę, że najbardziej odczują to dzieci- na plus?
Pozdr i będe wdzięczna na wszelki info
Dzięki
Dorota
31-05-2012 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Jak się mieszka w le VILLAGE??? - korsicana - 31-05-2012 20:44
Kuracja antycelulitowa - DanyLed - 28-12-2014, 03:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości