Aktualny czas: 19-04-2024, 10:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybki internet, kablówka UPC, TP
Autor Wiadomość
Daro Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Szybki internet, kablówka UPC, TP
Internet 250 MEGA za 80 zł w Józefosławiu?

Mam dość już wolnego internetu radiowego, który zrywa połączenie i raz jest a raz go nie ma, a Wy?

Od 4 lat próbuje się podłączyć do czegoś lepszego jak UPC lub TP ale bezskutecznie czekając na łaskawą rozbudowę infrastruktury UPC lub TP.

Dzwoniąc do TP dowiedziałem się, że nie ma już dostępnego transferu na Józefosław ul. Wilanowska i mnie nie podłączą, mimo iż słup z ich linią jest 5 metrów od budynku. Tak co pół roku do nich dzwonię i to samo słyszę.

Dzwoniłem do UPC i dowiedziałem się, że mają w Józefosławiu dostępny internet na kilku adresach(XXI wieku, Ogrodowa 6 i 13), bo mieszkańcu sami o niego zawnioskowali i skrzyknęli się na ich forum osiedlowym tak jak osiedle XXI wieku.

Sprawdziłem i faktycznie na stronie UPC jest Józefosław Ul Ogrodowa i da się wybrać adres 13 i maksymalną prędkość internetu 250 MEGA za 80 zł, 60 MEGA za 60 zł, 39 złotych za 10 MEGA. W porównaniu z moim internetem radiowym 2 MEGA za 34 zł to przepaść cywilizacyjna. Warto wiedzieć, że UPC to internet kablowy, który nie przerywa jak radiowy i jest dostępny "cały" czas.

Może czas by i do nas zawitał 21 wiek, jak się sami nie upomnimy to będziemy czekać nieskończoność, aż cywilizacja do nas sama zawita.

Pani z infolinii UPC zaproponowała by zebrać chętnych i napisać podanie, które muszą rozpatrzyć. Policzą chętnych i koszty. Skoro przyłączyli Ogrodową 13 to i przyłączą następnych.

Pomysł jest taki, aby wpisać w ankiecie stworzonej przeze mnie adresy chętnych osób do podłączenia(jest to jedynie wyrażenie chęci, nie zobowiązuje do podpisania później umowy):

Ankieta dostępna tutaj:

http://www.interankiety.pl/interankieta/...38c682.xml

UPC ma także kablówkę jeśli ktoś jest zainteresowany kablówką to proszę się także wpisać.

Namówiłem już kilku sąsiadów do wypełnienia ankiety.
Wy namawiajcie swoich, im nas więcej tym więcej adresów zostanie przyłączonych - mam nadzieję.

Proszę także o wypowiedzi obecnych użytkowników UPC w Józefosławiu opinie jak wam się sprawuje ten net.

Od razu zaznaczam, że nie jestem z UPC i nie mam z tego żadnych korzyści, jeśli ktoś będzie w stanie sprowadzić do Józefosławia szybki internet bez limitu transferu danych za podobne pieniądze chętnie taki internet kupię.

Ja Wy się na to zaprujcie? Proszę o komentarze.
08-06-2014 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Szybki internet, kablówka UPC, TP - Daro - 08-06-2014 12:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości