Glazurnik z Piaseczna układający płytki z wielką pasją!

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Konstancin-Jeziorna
tel.: 515 966 458
e-mail: kontakt@finishuj.pl

Opis:

Jestem glazurnikiem z wieloletnim stażem. Potrafię perfekcyjnie ułożyć wszelkiego rodzaju płytki w łazienkach lub innych pomieszczeniach (w karo, prosto, w cegiełkę). Układam glazurę we wszystkich rozmiarach od najmniejszego aż po kafle wielkoformatowe. Na życzenie Klienta wykonuję półki, blaty i inne konstrukcje z płytek ceramicznych. Tworzę obudowy brodzików i wanien. Płytki szlifuję na kąt czterdziestu pięciu stopni.

O wyjątkowej staranności oraz wysokiej jakości wykonywanej przeze mnie pracy świadczą zdjęcia z realizacji na mojej stronie: http://www.finishuj.pl/galeria-wnetrz

Każde zlecenie realizuję z dużym zaangażowaniem, dbając o oszczędność czasu i pieniędzy moich Klientów, gwarantując wysoką jakość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, uwzględniając preferencje i wymagania Klienta.

Zapewniam szeroki wachlarz usług remontowych oraz kompleksową obsługę zarówno w zakresie remontów starych mieszkań, jak i wykańczania nowych lokali mieszkalnych: układanie glazury ściennej i podłogowej, biały montaż, równanie i malowanie ścian, wylewki, układanie paneli, prace hydrauliczne itd.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, korzystając z moich usług mogą mieć Państwo pewność, że nasza współpraca będzie przebiegała sprawnie i fachowo.

Zapraszam do współpracy!

Paweł Gugała
Kom. 515 966 458
gugala.pawel@wp.pl
Czeladnik Rzemieślnik Glazurnictwa

Podoba ci się:
powrót