Komora hiperbaryczna Józefosław – mHBOT – odnowa i regeneracja

Cena: 150

Kontakt:
Urocza 14
Józefosław
tel.: 506503996
e-mail: kontakt@lazurowytlen.pl

Opis:

Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna, którą serwujemy w naszym gabinecie Lazurowy Tlen, to metoda nowoczesna, bezpieczna i nieinwazyjna, działa całościowo na nasze ciało, dotlenia każdą komórkę.

Zanurz się w odżywczym tlenie, jak w orzeźwiającym jeziorze!

TWOJE ŻYCIE MOŻE BYĆ ZNACZNIE LEPSZE, NIŻ MARZENIA O NIM, DZIĘKI SESJOM W ŁAGODNEJ KOMORZE HIPERBARYCZNEJ – takie przyświeca nam motto i tym chcemy się z Wami podzielić, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, porozmawiamy o działaniu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej i konieczności zadbania o swój organizm holistycznie: ul. Urocza 14, Józefosław (Parter), tel.: 506 503 996

Co to jest:
Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna to metoda całościowego dbania o ciało, poprawiająca poziom dotlenienia organizmu już na poziomie komórkowym. Polega na przebywaniu w komorze w środowisku podwyższonego ciśnienia i oddychaniu skoncentrowanym tlenem. To powoduje, że rozszerzają się naczynia krwionośne i tlen łatwiej i w większej ilości przedostaje się do płynów ustrojowych, dotlenia komórki i poprawia metabolizm.

Jak przebiega sesja?
Sesja w komorze jest przyjemna i odprężająca (przy kompresji i dekompresji, gdy zmienia się ciśnienie, czujemy się jak podczas nurkowania albo startu samolotu). Odpoczywamy, możemy poczytać, posłuchać muzyki lub audiobooka, a w tym czasie w naszym ciele zachodzi szereg zmian spowodowanych dodatkową porcją tlenu i podwyższeniem ciśnienia. Naczynia krwionośne się rozszerzają, tlen łatwiej i w większej ilości trafia do komórek. Dotlenione komórki skuteczniej się oczyszczają ze szkodliwych produktów przemiany materii, są przygotowane na przyjęcie substancji odżywczych. Nie potrzeba niczego szczególnego, aby przygotować się do sesji – wygodny strój i przybycie 15 minut przed sesją. Resztą zajmie się nasz personel.

Czy mi pomoże?
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sesji, bez względu na wiek i okoliczności warto przetestować działanie komory tlenowej. Jej działanie obejmuje:
• zwiększenie energii i motywacji do działania
• wsparcie organizmu w jego naturalnej odnowie biologicznej
• pobudzenie organów wewnętrznych do pracy
• poprawa pracy układu trawiennego
• niwelowanie napięć w ciele
• eliminowanie skutków przewlekłego stresu
• zwiększenie efektywności odpoczynku
• nieinwazyjne wsparcie pracy mózgu
• zwiększenie rozpuszczalności tlenu we krwi

Zapraszamy do Lazurowego tlenu – czekamy na Ciebie – Iza i Bożena.
ul. Urocza 14, Józefosław (Parter), 506 503 996
www.lazurowytlen.pl

Podoba ci się:
powrót