Półkolonie zimowe dla dzieci w Piasecznie

Cena: Nieokreślona

Kontakt:
Kwiatowa 28
Mysiadło
tel.: 728517206
e-mail: info@roboteco.pl

Opis:

Jak zaplanować dziecku kreatywne zajęcia podczas ferii i bezpieczną zabawę? Zapisz swoje dziecko na twórcze półkolonie.

Zapraszamy spragnionych naukowych wrażeń, młodych odkrywców na tygodniowe półkolonie z robotyką i eksperymentami w Piasecznie. Półkolonie łączące naukę i zabawę, stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Otaczający świat jest dla najmłodszych pełen zagadek i niespodzianek, a ich odkrywanie przynosi im wiele radości i satysfakcji. Dzieci z wypiekami na twarzy zastanawiają się nad tematami, które dorosłym wydają się oczywiste. Podczas warsztatów dzieci będą rozwijać swoje zainteresowania pod okiem wykwalifikowanych i kreatywnych instruktorów. Każdego dnia na dzieci czeka moc atrakcji: fascynujące warsztaty, zabawy na świeżym powietrzu, gry i konkursy.

Wybierz temat półkolonii najlepszy dla Twojego dziecka:
Półkolonie z robotami Lego Wedo (5-7lat)
www.roboteco.pl

Warsztaty łączą zabawę klockami Lego z elementami elektroniki i programowania. Podczas zajęć młodzi inżynierowie konstruują roboty, z wykorzystaniem tradycyjnych, kolorowych klocków konstrukcyjnych, wyposażonych w elementy elektroniczne. Każdego robota można łatwo zaprogramować na wiele sposobów, co daje dzieciom wiele zabawy. Prostota konstrukcji, pozwala na eksperymentowanie z przekładniami, kołami zębatymi oraz innymi mechanizmami. Młodzi robotycy stworzą małpkę grającą na bębenkach, wyścigówki, robotyczne safari, zaczarowany długopis, diabelski młyn, będzie ich ograniczała tylko wyobraźnia.

Półkolonie z robotami Lego Mindstorms (8-14lat)
www.roboteco.pl

Programowanie jest językiem przyszłości. Twoje dziecko może się go z nami uczyć. Podczas warsztatów młodzi konstruktorzy będą tworzyć prawdziwe roboty, wyposażone w serwomotory i czujniki. Roboty są programowane w intuicyjnym, opartym na obrazkach języku programowania. Naszym celem jest pokazanie dzieciom, że programowanie to zabawa, która w przyszłości może zaowocować. Podczas zajęć dzieci będą odkrywać fascynujący świat robotów. Roboty walczące, humanoidalne, zawody robotyczne czy koncert robo-gitarzystów, zagwarantują młodym inżynierom wiele wrażeń.

Półkolonie z eksperymentami (5-7lat i 8-14lat)
www.madlabs.pl

Na warsztatach dzieci poznają otaczający świat i uzyskują odpowiedzi na nurtujące je pytania. Metodą badawczą jest eksperymentowanie, kombinowanie i zabawa z nauką. Zagłębiają się w tajniki chemii, fizyki, biologii poprzez przeprowadzanie prostych i zaskakujących eksperymentów naukowych. Dlaczego niebo jest niebieskie? Dlaczego mydło pierze? Dlaczego woda i olej nie chcą się mieszać? Który przedmiot spadnie szybciej cięższy czy lżejszy? Dlaczego herbata zmienia kolor gdy dodamy do niej cytrynę? Podczas zajęć dzieci rozwiążą wiele zagadek.

Nie pozwól aby Twoje dziecko nudziło się podczas ferii zimowych. Zarezerwuj miejsce na półkoloniach już dzisiaj!

http://roboteco.p…dex.php/terminy.html
http://madlabs.pl/zapisy/

Przy zapisie do końca grudnia obowiązuje cena promocyjna 550 zł za turnus

Podoba ci się:
powrót