PRACA W WARSZAWIE – URSYNÓW

Cena: 1

Kontakt:
WARSZAWA
Warszawa
e-mail: rekrutacja@forsell.pl

Opis:

PRACA W WARSZAWIE – URSYNÓW

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi outsorcingu z długoletnim doświadczeniem w branży Call Center. Współpracujemy z głównymi operatorami sieci komórkowych w Polsce, ale nie tylko.

Prowadzimy kilka różnych projektów, dlatego też jesteśmy w stanie dopasować się do każdego kandydata. Poszukujemy chętny na stanowisko Doradcy Klienta.

Gwarantujemy

- Elastyczny grafik ( projekty są realizowane w godzinach 8:00-20:00) To Ty sam decydujesz w jakich godzinach chcesz pracować.

- Gwarantowana stała stawka godzinowa + bonusy + prowizje – Podstawowa stawka to 13 zł brutto – wystarczy przepracować odpowiednią ilość godzin. Chcesz zarobić więcej, nawet 15 zł za godzinę – wystarczy, że spełnisz wyznaczony cel sprzedażowy. Niezależnie od tego zawsze dostajesz prowizje.

- Nie masz doświadczenie – PRZYJDŹ nauczymy Cię wszystkiego. Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie i podniesiesz swoje kwalifikacje. Gwarantujemy cykl
szkoleń, które przygotują Cię do pracy w naszej firmie.

- Nie masz ukończonych 18 lat – PRZYJDŹ – i na to mamy sposób. Wystarczy zgoda Twoich rodziców, aby rozpocząć pracę w naszej firmie i zarabiać własne pieniądze.

- Interesuje Cię praca dodatkowa – PRZYJDŹ – nie wymagamy pracy na określony czas. Możesz pracować tylko dwa miesiące.

- Masz znajomych chętnych do pracy – POLEĆ ICH – a możesz zarobić dodatkowo nawet 600 zł.
Sprawdź nas na facebooku

https://www.faceb…om/ForsellCC?fref=ts

KONTAKT
rekrutacja@forsell.pl wystarczy że wyślesz imię, nazwisko oraz numer kontaktowy / lub cv z dopiskiem WARSZAWA

Podoba ci się:
powrót