Segment – kosodrzewiny

Cena: 820000

Kontakt:
Kosodrzwiny
Józefosław
tel.: 501 300 418
e-mail: e.p.palasz@supermedia.pl

Opis:

SPRZEDAM LUB ZAMIENIĘ – BEZPOŚREDNIO I SZYBKO
ul. Kosodrzewiny 65 (wjazd od Geodetów)

Segment środkowy na granicy Piaseczna, Józefosławia i Warszawy – 5 pokoi !!!!
W piwnicy duży wygodny garaż (25 m) kotłownia, pralnia (4 m), chłodna piwniczka na wino (4 m – bez ogrzewania), garderoba z zabudowanymi szafami i pomieszczenie gospodarcze pod tarasem (12m). Ogrzewanie podłogowe (wodne) dzięki czemu nie ma wilgoci.
Parter: kuchnia zabudowa i sprzęt AGD (Bosch, Whirpool) – 10m, otwarta jadalnia – 10 m, salon 25 m z działającym kominkiem. Ogrzewanie podłogowe, terakota i panele. Wyjście na ogród przez duży taras (15 m). WC dla gości. Ogródek zadbany z wyjściem z piwnicy (pięknie kwitnące magnolie, krzewy, byliny, trawnik).

1 Pietro – 3 sypialnie od 12,5m do 15 m, w dwóch szafy w zabudowie w trzeciej garderoba(ok. 2,5 m). Panele, ogrzewanie podłogowe wodne . Łazienka 7,5 m.
2 Piętro – pokój /sypialnia 17m z małymi skosami i dużym tarasem z pięknym widokiem i schowkami pod skosami. Panele, ogrzewanie podłogowe.
Schody pomiędzy piętrami – bardzo wygodne – dębowe.

W całym domu ogrzewanie podłogowe wodne (oszczędne i brak kaloryferów). Dom oddany do użytku w 2005r, remontowany w 2008r. Wentylacja centralna. Instalacja pod odkurzacz centralny. Większość drewnianych okien trójszybowych.

Projekt domu bardzo przemyślany o oszczędny w eksploatacji.
Uliczka prywatna z własną ochroną.
W domu instalacja alarmowa z monitoringiem.

Pełna infrastruktura miejska: szkoły przedszkola państwowe i prywatne, sklepy, centra handlowe, centrum sportowe z basenami.
Dojazd komunikacją miejską, dojście do przystanku ok. 2 minut.

tel. 501 300 418

Podoba ci się:
powrót