Aktualny czas: 30-03-2023, 02:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Forum Jozefoslaw24.pl
Autor Wiadomość
Jozefoslaw24.pl Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 183
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 8
Post: #1
Żarówka Regulamin Forum Jozefoslaw24.pl
Wszelkiego rodzaju reklamy i czynności związane ze Spamem, będą usuwane przez administratora forum.

Prosimy o zamieszczanie informacji handlowych w działach Katalog Firm i Ogłoszenia.

Zapraszamy do skorzystania z płatnej reklamy - więcej informacji TUTAJZasady ogólne :

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp.
Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Administrator forum zastrzega sobie prawo do moderowania i usuwania treści zawartych na forum w przypadku naruszenia zasad korzystania z forum, spamowania i złamaniu prawa lub regulaminu portalu.

Polityka prywatności - gromadzenie i wykorzystywanie informacji :

Portal Jozefoslaw24.pl zbiera informacje nieosobowe dotyczące technicznych aspektów korzystania z portalu w celu stworzenia statystyk zbiorczych i analiz statystycznych (tj. ilość odsłon i wizyt, liczba unikalnych użytkowników, ilość wejść na podstrony portalu, adresy IP komputerów w celu zabezpieczenia systemu przed wirusami i robotami, rodzaje przeglądarek internetowych, z których wystąpiło logowanie do portalu Jozefoslaw24.pl, czas korzystania z portalu, dane geograficzne takie jak kontynent, państwo, miasto) oraz dla pozostałych celów statystycznych.

Do prowadzenia statystyk wśród użytkowników portalu Jozefoslaw24.pl używany jest system cookie.

Opisane dane mogą być gromadzone przez portal za pomocą podmiotów trzecich przy udziale plików cookie.

Użytkownik, który przekazuje portalowi informacje, zdjęcia itp. oświadcza, że zgadza się na przetwarzanie i gromadzenie ich w serwisie Jozefoslaw24.pl

Portal Jozefoslaw24.pl oświadcza iż nie przetwarza,nie zbiera i nie udostępnia żadnych danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Użytkownik ma prawo do zmiany swoich danych i treści ,które przekazał portalowi. Aktualizacja odbywa się przez wysłanie maila (zgodnego z mailem w formularzu) z instrukcjami dotyczącymi zmian do administratora portalu.

Portal Jozefoslaw24.pl zgodnie z obowiązującym prawem na prośbę użytkownika - usuwa zamieszczone przez niego dane i udostępnia wgląd do informacji, które do zasobów portalu dodał użytkownik.

Odbywa się to po zweryfikowaniu zgodności adresu mailowego, który został podany przy rejestracji do forum lub subskrypcji aktualności, z adresem mailowym z którego wysłano prośbę.

Użytkownik rejestrując się na forum Jozefoslaw24.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i aktualności związanych z portalem.

Wszelkie prawa autorskie do grafiki portalu, opisów oraz rozwiązania techniczne oraz kody HTML, arkusze CSS, skrypty Java Script, które stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.06.90.631 z późn. zm.) należą do portalu Jozefoslaw24.pl

Portal Jozefoslaw24.pl nie bierze odpowiedzialności za komentarze użytkowników forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2012 17:58 przez Jozefoslaw24.pl.)
15-01-2012 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości