ul. Działkowa

Konstancin wyremontuje pobocza Działkowej

Wydział Dróg Gminnych Urzędu Miasta i Gminy w Konstancinie-Jeziornie uprzejmie informuje, iż od 30 maja (Boże Ciało) do 2 czerwca (niedziela), od rana do wieczora, będą remontowane pobocza ulicy Działkowej w m. Kierszek.

Robotami będzie objęty odcinek pomiędzy ulicą Głowackiego w Konstancinie-Jeziornie a ulicą Wilanowską w Julianowie gm. Piaseczno. By roboty mogły być prowadzone sprawnie i bezpiecznie, istnieje konieczność całkowitego wyłączenia z ruchu w/w odcinka ulicy. Zapory drogowe będą ustawione na skrzyżowaniu ulicy Działkowej z Głowackiego oraz Działkowej z Wilanowską. Przejazd przez teren robót będzie możliwy wyłącznie w celu dojazdu do nieruchomości mieszkańców zamieszkałych przy remontowanej drodze. Proponowany objazd – ulicami Głowackiego i Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie oraz ulicami Wschodnią i Wilanowską na terenie gm. Piaseczno. Możliwy będzie również objazd nieutwardzoną ulicą Prawdziwka.

Przepraszając za utrudnienia informujemy, że, jeśli warunki atmosferyczne nie pokrzyżują planów, wznowienie całodobowego ruchu na przedmiotowej ulicy nastąpi w poniedziałek 3 czerwca. Prosimy kierujących pojazdami o sumienne przestrzeganie ograniczeń dla korzystających z drogi – ulicy Działkowej – narzuconych przez oznakowanie oraz zachowanie bezpiecznej prędkości na ulicach po których będzie prowadzony objazd.


Podoba ci się:

Komentarzy (12)

 1. Byle nie tak jak przed rokiem tzn, miesiąc i znowu to samo,.

 2. Nic jeszcze nie zrobili a Wy już narzekacie ..ech.

  • A kto narzeka?

 3. Czy będzie przy „pudrowanie” czy naprawde droga z poboczem i chodnikiem…. zobaczymy..

  • Przestancie pompować balonik, bo z hukiem pęknie:) Jaki chodnik, przeciez na to trzeba projektu, wykupu gruntów, itp???? W asfalt tez słabo wierzę, przeciez na remont dają sobie 4 dni. Także będzie jak zwykle, pudrowanie na miesiąc…

   • Asfalt jako pobocze dali by rade spokojnie położyć , Sobieskiego lub Puławkską odcinki 300m zrobili ( naprawili tj. frezarka a pozniej równiótki asfalt ) ogarneli w jedną noc.. więc 4 dni dają nadzieje… musi byc porządnie połatane i wylane pobocze aby samochody mogły się spokojnie minąć , event. człowiek z wózkiem przeszedł jak w cywilizowanym kraju…

 4. Sorry, że się powtarzam, ale również Głowackiego i Borowa znowu są dziurawe. Przyczyna jak zawsze ta sama: na łaty ze smołowaca padał deszcz. W 2014 ma tam być remont generalny – ale do tego czasu trzeba dożyć…

 5. No i coorva ‘wyremontowali’… na połowie długości. Odcinek od strony Wilanowskiej polecam jedynie amatorom ofrołdowej jazdy.
  Samo słowo remont w artykule jest tutaj sporym nadużyciem, bo sprowadził się on jedynie do zasypania dziur na poboczach i ich utwardzeniem.
  Prowizorka, którą – przy obecnej pogodzie – szlag trafi w 2 tygodnie…

 6. O asfalcie mozna tylko bylo pomarzyc, zrobiona tylko polowa zalosnego pseudo remontu, uklepane ziemia i kamieniami.

  Za tydzien sytuacja wroci do status quo, ale burmistrz pieniadze wydal, firma wziela i kazdy zadowolony, OPROCZ MIESZKANCOW.

  • Dobrze chociaż, że są chodniki na Julianowskiej…

 7. NO I PIĘKNE CHODNIKI POŁOŻYLI NA UL. WIALNOWSKIEJ DO SAMEGO LASU

  DZIEKUJEMY RADNYM ZA SUPER SKUTECZNOŚĆ I EFEKTYWNE DZIAŁANIA.

  WIDZIAŁEM SUKCES X-LECIA JÓZEFOSŁAWIA – UL. XXI W. PO OPADACH DESZCZU.
  WIELKIE JEZIORO. PODOBNO MA BYĆ WYPOŻYCZALNIA ŁODEK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*