Pchli Targ w Józefosławiu

Pchli Targ w Józefosławiu

Zbliżają się wakacje. A po wakacjach okazuje się, że dzieci urosły, bo spodnie za krótkie, a w kącie stoi karton z zabawkami, którymi dziecko już dawno przestało się bawić.

Co zrobić z rzeczami, żeby uwolnić w domu trochę miejsca i mieć letni czas na odpoczynek, a nie na robienie porządków w dziecięcych pokoikach?

Przynieście zbędne ubranka, zabawki i akcesoria na Pchli Targ. Przejrzyjcie również swoje rzeczy. Tutaj będzie można je sprzedać za przysłowiowy grosz lub wymienić na inną potrzebną rzecz. Pamiętajcie jednak, aby były one w dobrym stanie – ubranka uprane, zabawki czyste i sprawne. Takie, jakie sami chcielibyście zabrać do domu.

Pozwólcie dzieciom przygotować stoisko i prowadzić sprzedaż (oczywiście pod okiem dorosłego). Pomóżcie zrozumieć im, dlaczego ten sposób pozbywania się rzeczy jest ekonomiczny i ekologiczny. Przekonajcie, że Pchli Targ jest bardzo modny.

Osoby, które chciałyby coś kupić, również mile widziane.
Zapraszajcie rodzinę, sąsiadów, znajomych. Będzie świetna okazja do integracji i nawiązania nowych kontaktów.

Garażowy targ zakończy się LOSOWANIEM ciekawych nagród.

Zapraszamy serdecznie Mamy i Tatusiów oraz Dzieci na DZIECIĘCY PCHLI TARG, który odbędzie się 22 czerwca g. 12-15 w Józefosławiu na terenie Baru GARAŻ, ul. Ogrodowa (pomiędzy ul. Olchową a Migdałową).

Informacje i zapisy na Dziecięcy Pchli Targ:
szafing@casualkids.pl, tel. 502 43 89 23


Podoba ci się:

Komentarzy (1)

  1. świetny pomysł! proponuję też inne Pchle Targi mieć w planach! Poza dziecięcymi rzeczami zazwyczaj w domach są różne cuda i cudeńka, które nam już nie ale innym mogą się przydać!Idea „Flohmarkt’ów” zza granicy jest super!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*