MF FB Józefosław24

Dziękujemy za wszystko co zrobiliście dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa

Kampania w toku. Projekty naprawy Józefosławia i Julianowa zalewają potencjalnych wyborców. Każdy z kandydatów na burmistrza ma receptę na poprawę naszego codziennego życia.

Wybory już 16 listopada, dlatego warto podziękować naszym włodarzom za to co dla nas zrobili.

Niektórym dziękujemy podwójnie, ponieważ mieli już kiedyś swój czas na wprowadzenia swoich złotych recept do lokalnej polityki.

Z tej okazji dedykujemy wam piosenkę zespołu, który chociaż nie jest perfekt, to wie „kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament”

Odwodnienie – ul. Wilanowska

Chodnik i ścieżkę rowerową – ul. Geodetów

Chodnik i ścieżkę rowerową – ul. Wilanowska

Chodnik i ścieżkę rowerową – ul. Julianowska

Komunikację publiczną – szczególnie za 739, który kursuje raz na godzinę z Wilanowskiej (21:25 / 22:25) i krótkie autobusy

Udrożnienie ruchu samochodowego

Powodów do podziękowań jest znacznie więcej, ale chyba szkoda na nie miejsca na serwerze.

Podoba ci się:

Komentarzy (18)

 1. Wszytskim Radnym i Burmistrzom dziękujemy!

  • Nie zapomniałeś o kimś ?

 2. he he i reklama na dole gościa co dwie kadencje był burmistrzem piaseczna :)
  Bezcenne :) :) :)

 3. A może po prostu utworzyć nową niezależną Gminę z JJ i własnymi władzami i własnym Burmistrzem?

  • Biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców (ponad 10tys.) byłoby to najlepsze rozwiązanie.
   Niestety takie decyzje zapadają na szczeblu centralnym, a samo Piaseczno na pewno lekką ręka nie wypuści dojnej krowy jaką jest J&J.

 4. Jaką gwarancję da każdy Kandydat na Burmistrza ,że zaniedbania pokazane na foto zostaną naprawione i inwestycje zrealizowane?

 5. NAJLEPSZĄ

 6. Po wyborach zapomną o nas i znów będzie tak jak jest obecnie…

 7. Prosimy Kandydatów na Burmistrza o złożenie publicznego przyrzeczenia na rynku w Piasecznie, że za 4 lata sprawy pokazane na zdjęciach będą załatwione…

  • I co to da? Przykład idzie z góry, a coś takiego jak karna odpowiedzialność urzędnicza nie istnieje (za złe decyzje lub ich braki, nie spełnione przyrzeczenia, etc.).
   Ba, nawet odpowiedzialności politycznej – w ostatnich latach wspaniałych rządów – nie ma.

 8. Ale przyrzeczenie publiczne byłoby pewną gwarancją, lepszą niż jakieś ,,kontrakty”

  Ciekawe dlaczego Burmistrz Lis nie zarezerwował miejsca na forum i nie widzimy jego reklam wyborczych ?

  Czyżby sztab PO zaoszczędził, albo nie zależy im na JJ?

 9. A ja już wszystkim dziękuję, bo się stąd na szczęście wkrótce wyprowadzam do cywilizacji. Tam gdzie są budowane drogi szybkiego ruchu, gdzie jest 5 minut do autostrady/drogi ekspresowej, skąd rano mogę normalnie wyjechać do pracy a po południu wrócić, zamiast stać godzinę/każdy 1km, gdzie 10 piętrowe bloki nie wyrastają ni stąd mi zowąd, gdzie jest publiczne przedszkole i normalna szkoła zamiast fabryki od 7 do 7, gdzie nie latają samoloty od których ludzie głuchną i głupieją, gdzie „rezerwat kabacki” popołudniami nie przypomina łazienkowskiej w godzinach szczytu, gdzie megalomania nie ogłupiła ludzi na tyle by żądać 700zł/m2 działki, gdzie są drogi z chodnikami, gdzie nie mieszka tyle nowobogackiego buractwa wyrzucającego skoszoną trawę do lasu lub rowu, itd itd itd. Dosyć mam tego syfu Józefosławskiego.

  • A gdzież tak kraina miodowo-mleczna? :)
   I skolko za metr kw. działki, jeśli można spytać?

  • Właśnie gdzie ta kraina? Białołęka? Żart! Uważam podobnie co do Józefosławia ale Białołęki nie traktuje lepiej. Komunikacja miejska lepsza? Jak bez auta dostaniesz się do miasta? Za kilka lat będzie to samo(dom na domie, osiedle na osiedlu), wystarczy jeden wypadek na obwodnicy i wszyscy stoją nadal. Jest tanio za metr i co lepsi się wprowadzą niż w Józefosławiu?Jak ludzie nie zadbają w swojej okolicy i nie będą się upominać do urzędasów i ich rozliczać za działalność to samo lepiej się zrobi?

 10. A gdzie podobne kolaże ulic Cyraneczki i XXI wieku? Gdzie fotka Klubu Kultury? Może tak dla równowagi by się przydało.

 11. Ale Cyraneczki zrobił Starosta !
  Inaczej ta droga byłaby tylko na papierze jak rozbudowa Julianowskiej, Geodetów , Wilanowskiej itd.

  • Dziękuję Panie Jacku! Marcinie, Cyraneczki została zbudowana wspólnie – Gmina z Powiatem. Ale ulice Komety i Pastelową zbudowała gmina, a nikt o nich nawet się nie zająknął. Tak samo o skwerze na Tenisowej, gdzie już się dzieci bawią i o placu zabaw przy szkole, który powstał też podczas ostatniej kadencji. Ale najbardziej zawsze widać tylko to, czego nie ma!
   Hanna Krzyżewska

 12. Czyli jest recepta :

  Bogata Gmina Piaseczno ( poniewaz nie umie i nie buduje nowych dróg w JJ od wielu lat) przekaże kasę Staroście , który zbuduje drogi dla JJ.
  Doskonały przykład to własnie Cyraneczki!

  Proste ? Proste !
  Trzeba jeszcze zmienć katagorię dróg z gminnej na powiatową , ale to nie problem.

  Pani Hanno, doceniam Pani zasługi ,ale dwa place zabaw i dwie czy trzy dróźki to kropla w morzu dla 15 tysięcznego JJ. Dziś prawie każda większa wieś ma plac zabaw…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*