Józefosław24

Program wyborczy Józefosław 2.0 POwrócił na stronę PO

Po okresie niebytu, z odmętu internetu na stronę piaseczyńskiej Platformy powrócił program wyborczy radnych z Józefosławia.

„Zarówno przykładowe koncepcje jak i wizualizacje są luźnymi impresjami autorów na temat przestrzeni – nie są projektami, które Urząd Miasta i Gminy zlecił lub przyjął do realizacji. Mogą być traktowane jedynie jako wytyczne do ewentualnych przyszłych prac w tym zakresie. ”

Program Józefosław 2.0.

Więcej :

Radni z Józefosławia zgodzili się na bezprzetargową sprzedaż działek dla Auchan

” Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia ” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

Nowa polityka nowych radnych z Józefosławia

Podoba ci się:

Komentarzy (5)

  1. Znakomicie!!! będziemy pilnować programu.

  2. „są luźnymi impresjami autorów na temat przestrzeni – nie są projektami ” – jak program wyborczy może być luźną impresją ? W sumie jak się zastanowić każdy program wyborczy jest jedynie luźną impresją zbieżność jest przypadkowa, gdyż z obietnic nie zostaje prawie nic :)

  3. Kiedy ten śmietnik, widoczny na załączonym zdjęciu zniknie? Mało mamy wokół zaniedbań i śmieci. Pani Paprocka, pan Ołdakowski nie wstyd Wam w takim poszarpanym stanie spoglądać ze słupa na świat?

  4. A oni dumnie spoglądają ze słupa na nasz JJ i śmieją się…..
    Ten słup to taki nasz symbol obietnic wyborczych i wszelakich inwestycji!

  5. Nie-śmiejcie się z nich. To nowa władza w Powiecie.
    Rządzą razem z PO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*