ul.Wilanowska

Wilanowska bliżej niż dalej, ale kiedy ?

Radny Robert Widz poinformował na swojej stronie, że :

„Starostwo Powiatowe wszczęło postępowanie w sprawie udzielenia zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) – budowa drogi gminnej ul. Wilanowska w Józefosławiu, na odcinku od ul. Uroczej do ul. Działkowej.

Teraz wszystko „w rękach” Poczty Polskiej i mieszkańców, którzy dostają powiadomienia o tych postępowaniu (chodzi o właścicieli działek, które w jakiś sposób są powiązane z budową ulicy i przyłączy teletechnicznych). Im szybciej odbiorą listy polecone i tzw. zwrotki wpłyną do Starostwa Powiatowego, tym szybciej będzie można wydać prawomocną decyzję ZRID. Dopiero wtedy można organizować przetarg na budowę.

Nawet nie będę próbował przewidywać albo zgadywać, kiedy to się może zdarzyć. Według planów, ta inwestycja ma być zrealizowana w tym roku.”

Podoba ci się:

Komentarzy (7)

 1. Staram się nie być Polakiem narzekaczem w życiu ale tutaj nie da rady inaczej… a miała być budowa we wakacje… załóżmy pozytywny scenariusz. to do końca wakacji ogarną zwrotki… a gdzie przetarg na wykonawcę… Co będą budować od października???

 2. Znając wyjątkową sprawność Poczty Polskiej w naszym rejonie -termin budowy Wilanowskiej wygląda tragicznie. Nie możemy poprosić kierownictwo placówki pocztowej, aby w drodze wyjątku osobiście dostarczyli przesyłki polecone zainteresowanym osobom? Czy naprawdę szefostwo naszej placówki pocztowej nie może jej doprowadzić do normalności? A może trzeba szefostwo wymienić?

  • … no chyba nie sugerujesz Helka dobrej zmiany:):):)

 3. Mają na odbiór zawiadomienia na poczcie max14 dni
  a potem Żegnaj Gienia Świat się Zmienia ….

  Jeśli Zrid będzie za 3 miesiące to budowa ruszy
  raczej w przyszłym roku…Wcześniej przetarg na GW

  • Chyba nie rozumiesz w czym problem.
   Żeby coś było do odbioru na poczcie to najpierw musi na tą pocztę
   przyjechać.

   Ja czekam już 2 miesiąc na polecony wysłany z Piaseczna.
   A potem jeszcze idzie zwrotka do nadawcy.

   Więc wątpię żeby nawet do Września się ogarneli, a potem jest
   jesień i zima.

 4. Maść

 5. Wina dyspozytora z Piaseczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*