ul. Wenus / Jutrzenki

Koniec parkowania i wyprowadzania psów przy Wenus ?

Obwieszczenie

Na podstawie art. 106 § 2 oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 256 ze zm.), w związku z art. 74 ust. 3, art. 64 ust. 1 pkt. 1, 2, 4 i art. 78 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz.U. 2020 r. poz. 283 ze zm.) zawiadamiam, że wystąpiono do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie o opinie w zakresie stwierdzenia obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i towarzyszącą infrastrukturą na dz. ew. nr 113/3, 113/4, 114/3, 114/4 z obrębu 0019 Józefosław przy ul. Wenus w Józefosławiu, gm. Piaseczno, pow. piaseczyński.

Doręczenie obwieszczenia uważa się za dokonane po upływie 14 dni, licząc od następnego dnia od publicznego ogłoszenia.

Piaseczno, dn. 21.05.2020 r.

Źródło: Gmina Piaseczno

Czy gmina zabezpieczy teren pod publiczne miejsca parkingowe ?
Czy zostanie wygospodarowany teren do wyprowadzania psów ?
O to trzeba pytać radnych z Józefosławia i Julianowa:

* k.krzyszkowska@piaseczno.eu
* robert.widz@piaseczno.eu
* hannakrzyzewska@interia.pl
* urzad@piaseczno.eu

Więcej:

Jeszcze w tym roku będzie można dojechać Cyraneczki do Działkowej

Stacja PKP Józefosław ? Kiełbasa wyborcza czy realne szanse ?

Zastępca Burmistrza: „Co do 739 nie ma możliwości zwiększenia częstotliwości kursowania autobusów, jest to ograniczone dostępnością taboru”

Radna Krzyszkowska-Sut prosi burmistrza Widza o kolejny zakaz parkowania w Józefosławiu

Radna Sut apeluje o tymczasowy lub całkowity zakaz parkowania

Co dalej z Działkową ?

Urząd Gminy płaci za reklamę gazecie zarządzanej przez radną z Józefosławia i jej męża

W ursynowskim domu kultury afera związana z radną z Józefosławia

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

„Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

„Radny swoją kadencję powinien rozpocząć od gruntownej nauki. Dobrym przykładem jest tu radna poprzedniej kadencji z Józefosławia..” wywiad z burmistrzem Piaseczna

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Co może radny ?

„Przedstawiciele Gminy, z radnymi na czele przeprowadzają konsultacje, przyjmują wnioski i uwagi, obiecują pomoc, a następnie to wszystko trafia do kosza”

„Nie widziałem w gminie, aby sołtys jakiejś wsi w taki sposób dbał o jej interesy” – radny wytyka błędy Sołtysowi Józefosławia

Radny z Józefosławia wbrew burmistrzowi nie zagłosuje za projektem stacji kolei dojazdowej przy Julianowskiej

Podoba ci się:

Komentarzy (13)

 1. A dlaczego gmina ma zabezpieczać tereny pod parking?? Przecież nie ma przymusu kupowania mieszkań w tych blokach. Skoro wiem ze będę miał 2 fury i kupuję mieszkanie z jednym miejscem, to sam się proszę o kłopoty! To jest takie „januszowanie”, przyoszczedzimy utaj a potem to jakoś będzie!

  • W takim przypadku pełna racja, ale są też sytuacje jak np. przyjazd gości, kuriera, dostawcy czy taxi. Po co mają rozjeżdżać chodniki i trawniki ? Domy to nie wszystko urzędnicy powinni zabezpieczać przestrzeń publiczną do tego są powołani przez wyborców.

   • I zapewne, wtedy te miejsca będą stały wolne i czekały na taxi, kuriera czy innego Medicovera? Z pewnością zajmą je mieszkańcy, zarówno ci którzy mają w garażu syf, jak i ci którzy nie mają tyle miejsc co aut…

 2. Takie szczucie mieszkańców na developera, jak zawsze sołectwo macza w tym swoje macki. Biznes musi być, developer zapłaci to się uciszy.

  • Jak zwykle żartowałem! Ktoś na to wszystko co się w Józku buduje musi zarobić, więc w tym rejonie będą tylko bloki . O miejscach parkingowych na lewo zapomnijcie! Już moja uradniona małżona się o to postara.

 3. Maść!!!

 4. Obserwator jest tylko jeden, nie podszywać się!!

 5. I znów żartowalem. Dobra idę pisać nową książkę, tym razem napiszę o sołtysie i jego wspaniełej budowli, strasznie jej jemu zazdroszczę… och strasznie. Ten to ma gdzie parkować.

  • masz na myśli ten syf obok Biedronki na Geodetów, zielony płot i śmietnik i pseudo romonto budowa. Nowy biznes sołtysa. Faktycznie o tej działce jak i innych można napisać książkę, albo raczej akta, ale od tego mamy służby.

  • jakaś nowa budowla, czy masz na myśli tego gargamela przy Cyraneczki?

   • Julianowska róg geodetów śmietnik za zielonym płotem, pszok sołtysa i buda.

 6. Niestety wolna amerykanka i brak dobrego zagospodarowania terenu w Piasecznie trwa od lat. Problem wszystkim znany ale jakoś nie rozwiązywany. Zabudowa z mikroskopijna ilością zieleni, brak miejsc ogólnie dostępnych…
  Z psem na spacer niedługo na Ursynów będziecie jeździć.

 7. Jeszcze Ci się nie znudziło ? :) kilka nickow, rozmowa sama ze sobą to już jest choroba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*