Ursynów

Czy to koniec wizji o przyłączeniu Józefosławia do Ursynowa ?


Na początku maja Hanna Gronkiewicz-Waltz rozdzieliła kwartalne nagrody między burmistrzami dzielnic. Pomimo dobrych wyników finansowych dzielnicy Ursynów, nagrody nie otrzymał Piotr Guział.

Jarosław Jóźwiak ze stołecznego ratusza poinformował „Życie Warszawy”,
że powodem pozbawienia burmistrza Piotra Guziała premii, jest „naruszenie wewnętrznych procedur urzędu miasta”. Bez uzgodnienia z radą miejską promował ideę włączenia Józefosławia i Julianowa do Ursynowa.


To wszystko tłumaczy dlaczego od 11 kwietnia nie uzyskaliśmy od burmistrza odpowiedzi na pytania przesłane przez czytelników Jozefoslaw24 .

Czy to już koniec snucia dalekosiężnych planów o mlekiem i miodem płynącym Józefosławiu ?

Zobacz więcej :

Pytania od mieszkańców Józefosławia i Julianowa do burmistrza Ursynowa

Relacja video ze spotkania na temat przyszłości Józefosławia i Julianowa

Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia i Julianowa do Warszawy?     

Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia i Julianowa do Warszawy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Podoba ci się:

Komentarzy (12)

 1. eheheheh w sumie zabawny jest ten brumistrz Ursynowa :) zrobił sobie PR, a Hanka go ukarała sromotnie jak uczniaka ahahahahahah wprawiliście mnie w dobry humor dziś :D

 2. Wg mnie prezydent Wawy szuka powodu, żeby burmistrz Ursynowa nie dostał nagrody. Bo tak się składa, że burmistrz Ursynowa nie jest z partii PO a Nasz Ursynów.

 3. A burmistrz Piaseczna dostał nagrodę za poprawienie jakości funkcjonowania 739 i chodniki przy Julianowskiej ?

 4. i gdzie teraz są szanowni zwolennicy wszelkich reform ?

 5. No i ciekawe, czy burmistrz Piaseczna dopłaci za bilety na I strefę, bo jak powiedział na spotkaniu z mieszkańcami, wystarczy przecież wyłożyć na to pieniądze i J&J będą w strefie miejskiej. Dobre, co?

 6. świetne – „wystarczy wyłożyć” tylko z czego ?? Moim zdaniem obaj są siebie warci :)

 7. A może HGW nie spodobało się że burmistrz pojechał do Smoleńska składał kwiaty a nawet nagłośnił sprawę handlu fragmentami samolotu i fragmentami osobistych rzeczy ofiar. Pamiętacie jak jakiś tubylec zaczepił go i zaprowadził do garażu gdzie przechowywał kilka worków wyżej wymienionych różności, które jak twierdzi skupił od okolicznych mieszkańców. Burmistrz to sfotografował i w Polsce zawiadomił prokuraturę, która na tę okoliczność go przesłuchała. Zapewne tu też nie miał odpowiednich pełnomocnictw od HGW i działał samowolnie.

  • Ta sprawa smoleńska z Guziałem, to zapewne kolejna medialna szopka …. zawiadomił prokuraturę w Polsce, a ślad po tajemniczym tubylcu zaginął :)

   • Może ten tubylec już rąbie drzewa w tajdze.

    • acha czyli d..a o tańszych biletach można zapomnieć :(

 8. Obiecanki cacanki a gupiemu radosc

 9. Wzrost wartości nieruchomości, nieunikniony po włączeniu Józefosławia do Ursynowa, powinien dać do myślenia malkontentom.
  A w przyszłości może i metro, pomarzyć chyba można.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*